Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs literacki - I edycja


Dolar84

Recommended Posts

Uff... skończyłem Shylitude (jest jakiś korektor na sali? To zaledwie 92 strony :rd11: )

Też biorę udział w konkursie.

Tytuł: Ups... tak... "Ups..."

Tagi: [Random] [Komedia]

Może skończę jeszcze dzisiaj? :twilight3:

Edit... gdyby limit wynosił 800 :twilight3: Ech, zaczynamy cięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni powtarzam. Prace można zamieszczać do 28 lutego. Potem zostaną ocenione i wyłonione zostanie najlepsze z nich.

I jeszcze wiadomość dla narzekających na ilość słów. Druga edycja będzie miała większy limit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już nawet drzewa mnie wyprzedzają, znak to, iż czas mi także zamieścić swą dawkę prozy.

Virgmił [Random], [Crossover]

Jeśliście ciekawi, to mój MS Word pokazuje równiutko 500 słów nie licząc tytułu oraz tagów... Natomiast Google Docs - 514. Z wielu powodów jestem jednak skłonny wierzyć pierwszemu programowi. Tak więc butnie stwierdzam, iż także zmieściłem się w limicie! Ha-ha!

Swoją drogą, pierwszy raz tak się męczyłem - nie upiększając tekst, jak to mam w zwyczaju, ale możliwie jak najbardziej go ściskając. Ciekawe doświadczenie... Które mam nadzieję się NIE powtórzy, gdy przyjdzie do następnej edycji! ^.^ Just saying...

Jeśli kogoś by to interesowało - tak, mam pomysł na dalszą część, jednakże mam zap... Urwanie głowy z prawem jazdy, jak i z pisaniem innego projektu itd., więc nie spodziewam się że wrócę do tego szybciej niż za... Powiedzmy 2 tygodnie. Jednakże wcześniej czy później to skończę, nawet jeśli nie wygra konkursu.

Gdyż kreatywności musi stać się zadość...

Edit: ... Dżewooo! Ja to WIDZĘ!... Chociaż, z drugiej strony... A niech Ci tam! Tylko więcej chaosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostrej naradzie, twardych negocjacjach, wielokrotnych próbach przekupstwa i wymianie gróźb karalnych pomiędzy członkami Jury doszliśmy do porozumienia.

Pierwsze miejsce i publikację w Brohoofie wygrywa opowiadania: Virgmił

Drugi miejsce: Too many Bronies

Trzecie miejsce: Wingull

Serdeczne gratulacje tak dla zwycięzcy, jak i dla wszytkich uczestników.

Z żalem informuję, że opowiadania: "W poszukiwaniu sensu", "Galvatron odwiedza Canterlot" oraz "Futrzana Śmierć" zostają zdyskwalifikowane za przekroczenie limitu słów.

W związku z dużym zainteresowaniem I edycją, druga zostanie ogłoszona na dniach. Już teraz mogę Was zapewnić, że limit słów będzie tym razem większy. Ten temat pozostanie otwarty jeszcze przez kilka dni, żeby każdy kto zechce mógł wyrazić swoją opinię.

Raz jeszcze dziękuję, wszytkim uczestnikom konkursu

Zwrócono mi uwagę - słusznie zresztą, że napisałem o braku dyskwalifikacji za przekroczenie limitu słów. Po przedyskutowaniu tej kwestii w składzie sędziowskim zostało to jednak zmienione. To moja wina, że nie poinformowałem o tej zmianie, za co chciałbym wyrazić najszczersze przeprosiny. Powinienem był o tym poinformować na wstępie, a zwyczajnie zapomniałem, co tylko podkreśla, jak zawiodłem niektórych autorów. Raz jeszcze przepraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co? Takie coś? Żeby moją pierwszą bardziej oficjalną publikacją w fandomie i w ogóle było takie randomowe szaleństwo jak "Virgmił"?... Chyba sam chciałem, ale mimo to ciekawi mnie co by było, gdybym zamieścił to kiedyś w CV.

<> ... ta. Ciekawi mnie gdzie musiałbym składać podanie by coś takiego przeszło ^.^

Swoją drogą, to nie udałoby mi się, gdyby autorowi "W poszukiwaniu sensu" udało się skrócić swoje dzieło bez pozbawiania go... sensu. W porównaniu z jego pracą moja jest tylko bełkotem z błyskami i niezrozumiałym splotem zdarzeń. Ale cóż, limit słów...

BTW- zdecydowaliście już kiedy będzie kolejna edycja? Oraz jaka będzie temetyka? Adventure? Komedia? Dramat? CLO~... znaczy Romans?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...