Skocz do zawartości

Speed flame


Aretra

Recommended Posts

Tworząc tego OCka, myślałam wyłącznie o sobie!

My OCek! Forever!

imię: Speed flame

gatunek: pegaz

płeć: klacz

Wiek: troszkę młodsza od Rainbow Dash

rodzina: Mama mieszka w Fillydelphi, a ojciec podróżuje(są rozwiedzeni)

CM: płomień

talent: latanie, sztuczki, prędkość

idol: Rainbow Dash, Fleetfoot

Zajęcie: Treningi i czasami zajmuje się pogodą. Lubi sport.

Kolor oczu: pomarańczowy

Siemka na mojej stronie! Nie mam czasu pisać cokolwiek o sobie, bo mam za dużo zajęć, ale co powiecie na to, żeby Dashu zrobiła to za mnie?^^

mypony1.png

KRÓTKA HISTORIA

Ma poczucie humoru i lubi się chwalić, chce być zawszę tą najlepszą! Jest szybka.. Jej moc skrzydeł to 13.5-14.0.. Urodziła się w Cloudsdale, teraz po prostu żyje w chmurach, trenując systematycznie i zdobywając kolejne trofea w lataniu. Nie lubi być uziemiona. Kocha się ścigać, bo to część jej!

ZDOBYCIE CUTIE MARK

Gdy była mała chodziła do Akademii Latania dla młodych pegazów(na zboczu Cloudsdale) Nie miała wtedy znaczka. To była szkoła latania, dla większości to był dom, również dla Flame (Flame przez jakiś czas tam mieszkała). Było dużo W-Fu, a w między czasie były lekcje kształcące. Do bycia najlepszą w akademii, Flame przeszkadzała pewna równie szybka pegazica(Flaming breeze, miała już CM). To były rywalki, które nie mogły dać za wygraną, kiedy Flame już odpuszczała, to Flaming znowu zaczynała ględzić - Jestem lepsza. I szybsza od Ciebie - .. Pewnego razu trener ogłosił zawody, dla wszystkich członków akademii która łączy 100 pegazów. Wygrany zostanie najlepszym lotnikiem z akademii. Zawody będą się składały z 3 etapów: Wyścig, Pokazanie sztuczek, i Wyścig z przeszkodami(na czas), za każdy etap będą punkty przyznawane zawodnikom. Zawodnik z największa liczbą punktów wygra. To była szansa dla Flame i Flaming na udowodnienie która naprawdę jest lepsza. Zaczęły się przygotowania.. Do zawodów tydzień.. 4 dni.. 3 dni.. 2 dni.. 1 dzień .. 0.. Nadszedł dzień zawodów. Na początku pegazy na rozgrzewkę miały zadanie wykonać 100 okrążeń. Potem 50 pompek. Zawodnicy założyli numery startowe. Najpierw były akrobacje. Flame miała 30p a Flaming 34p. W tej konkurencji Flaming była najlepsza, a Flame druga. Jeszcze nie wszystko stracone.. Zaczął się lot z przeszkodami Tym razem punktacja się wyrównała bo Flame - 48 Flaming - 44 Dalej były najlepsze ze wszystkich zawodników, lecz tylko jedna może najlepsza.. Nadeszła ostatnia konkurencja..

Idą łeb w łeb 78:78 która zajmie lepsze miejsce w wyścigu będzie lepsza od drugiej, a może któraś z nich zajmie pierwsze, a która drugie? Nagle zagwizdał gwizdek, aby zawodnicy ustawili się na pozycjach.. Uwaga! 3, 2, 1. I wystartowały! na przodzie były Speed flame i Flaming. Nagle Flaming wyprzedziła Flame i miała dużą przewagę, biedna Flame straciła pewność siebie nagle, zaczęły wyprzedzać ją inne pegazy. Jednak, w tym momencie coś poczuła... coś czego nie doceniała wcześniej.. aby nie tracić głowy i żeby nigdy się nie poddawać. Poczuła pewność siebie, tą rywalizację, te szczęście z wygrywania i na jej twarzy pojawił się uśmiech rywalizacji. Zaczęła przyśpieszać coraz szybciej i szybciej, a w pewnym momencie tak się rozpędziła, że w sekundę wyprzedziła swoją rywalkę, była daleko na przodzie i w ogóle nie czuła zmęczenia, leciała i szybciej i szybciej, aż przyleciała do mety. PIERWSZA! minęło aż 15 sekund przed przyleceniem Flaming. Gdy była na mecie, czuła się inaczej.. Zobaczyła na bok, a tu niespodzianka! Cutie mark! Została najlepszą lotniczką w akademii i udowodniła sobie, wszystkim, że jest najlepsza.. Nawet udowodniła Flaming, że jest lepsza od niej! To był wspaniały dzień, w którym Flame nauczyła się dużo ważnych rzeczy. - Zdobyła CM, - Wygrała rywalizacje! Tego dnia Flame nigdy nie zapomni, chociażby dlatego, że w ten dzień zdobyła Cutie Mark!

Link do komentarza

Ooupps ..:aj:

Myślę, że się nie obraziłaś..

Nie wiedziałam, że jesteś pegasis..

:flutterblush:

Ja się nie obrażam za pomyłki. ;) Aha, no i fajnie, że dodałeś zdobycie CM. ^^

Edit: Trochę powtórzeń zauważyłam ,ale poza tym jest spoko. :fluttershy5:

Link do komentarza

Ojej... Po pierwsze - hmmm, kogoś mi to przypomina... Może, nie wiem, Rainbow Dash? :bonbon2:

Po drugie, kolejny kuc bez rodziny.

Po trzecie: trenuje ją trener Wonderbolts. Może wchodzić do sali treningowej tylko dla Wonderbolts. Och... Naprawdę? :twilight3: Za to przy momencie "ma powiewającą na wietrze grzywę" śmiechłam. Nie no, tylko niektórzy mają grzywy powiewające na wietrze, reszta ma z plastiku. Jeszcze mi brakuje fragmentu "Gumowe i płaskie podeszwy jej trampek stukoczą o ziemię...".

Do tej historii Cutie Marka, nie jest zła. Szczerze mówiąc, to nawet ciekawa! xD

Jeśli chodzi o wygląd, to mi się podoba. Fakt, przypomina odrobinkę RD (zwłaszcza przez grzywę no i oczywiście CM), ale nie jest brzydka.

Link do komentarza

Ojej... Po pierwsze - hmmm, kogoś mi to przypomina... Może, nie wiem, Rainbow Dash? :bonbon2:

Po drugie, kolejny kuc bez rodziny.

Po trzecie: trenuje ją trener Wonderbolts. Może wchodzić do sali treningowej tylko dla Wonderbolts. Och... Naprawdę? :twilight3: Za to przy momencie "ma powiewającą na wietrze grzywę" śmiechłam. Nie no, tylko niektórzy mają grzywy powiewające na wietrze, reszta ma z plastiku. Jeszcze mi brakuje fragmentu "Gumowe i płaskie podeszwy jej trampek stukoczą o ziemię...".

Do tej historii Cutie Marka, nie jest zła. Szczerze mówiąc, to nawet ciekawa! xD

Jeśli chodzi o wygląd, to mi się podoba. Fakt, przypomina odrobinkę RD (zwłaszcza przez grzywę no i oczywiście CM), ale nie jest brzydka.

Rainbow dash? Kto by nie chciał być tak epicki jak ona? Hęęęęę?

Tak. Mam znajomości z WB, a to dlatego, że mieszkam w Cloudsdale i zaraz obok nich. Trener WB poświęca mi niekiedy trochę czasu.. Nie mówię przecież, że trenuje mnie zawsze.. :molestia:

Powiewająca grzywa na wietrze.. No dobra,, to może trochę się rozpędziłam.

Majne Oczena:

--------JEJ SIOSTRĄ JEST RD

---Wygląd RD

--CM Spitfire z wersji fandomskiej :ming:

-Jest taka zajefista jak RD a może jeszcze bardziej -.-

-beznadziejne kolory jej rywalki

+Kolory nawet fajne

+imie nie zawiera słowa "dash" ani "rainbow"

+Historia z CM nawet ciekawa

ocena: 3+/10

1. Byłoby nie ciekawie -,-

2. What? boredom :twilight8:

3. Tego Cutie mark'a nie używa żaden kuc, Spitfire nie ma tego znaczka, więc jest wolny. Dlaczego nie?

What? Ja fajniejsza od RD? Serio tak uważaaasz?! Ymm.. Znaczy.. Czy to możliwe? ..

No widzisz, przyjacielu.. Nie wszystkich przyroda wypieściła!

Hmm... z okazji że wielbię RD i przyjaciół jej. To dam 5/10 na pocieszenie. Podpowiedź (Jeśli chcesz mieć najlepszego OC to nie mogą mieć nic wspólnego z mane6)

1. ...

2. Niby czemu? -.-

Link do komentarza

1. Byłoby nie ciekawie -,-

2. What? boredom :twilight8:

3. Tego Cutie mark'a nie używa żaden kuc, Spitfire nie ma tego znaczka, więc jest wolny. Dlaczego nie?

What? Ja fajniejsza od RD? Serio tak uważaaasz?! Ymm.. Znaczy.. Czy to możliwe? ..

No widzisz, przyjacielu.. Nie wszystkich przyroda wypieściła!

1.:ming:

Znam Bardzo dużo ocków które nie znają M6 i tym bardziej nie są z nim powiązane i są lepsze od tego

3.Rozumiesz pojęcie FANDOMOWE? :TWcU3:

Przez długi czas on był najbardziej znanym CM Spitfire.Naprawde zero oryginalności...

:ming: What?

Po tej historii i charakterze można tak wywnioskować...

i tak da się.

What? :ming:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...