Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

Poproszę moją OC, jak by co to ona ma normalne, kucykowe poroporcje a nie takie jak na rysunku w załączniku, po prostu nie umiem rysować :spitfire2:

 

PS Ma na imię Sunny Day

PPS Dodałam drugi załącznik bo wydaje mi się że na pierwszym nie bardzo widać jaki ma znaczek :TWcU3:

PPPS Tak, ona ma usta

Przepraszam Raindrops narysowałam twoje OC, i zawieruszyło mi się z innymi rysunkami, postaram się jak najszybciej je włożyć na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Nie będę oceniał tutaj digitalu, jeżeli można tak nazwać paintowski rysunek a zapewne można, tylko przejdę do sedna i ocenię ostatnie pracę zrobione na zamówienie. Moim skromynm zdaniem, rysunki są bardzo ładne masz do tego wyobraźnie i mają dużo szczegółow, a ja lubię jak coś ma masę szczegołów bo jest co analizować w rysunku i czym się ekscytować. Rysunki są bezbłędne, osobiście dla mnie są bombowe, lecz staraj się nie wyjeżdzać za linię i chyba mocniej trochę dokolorywuj, aby nie widać było białych prześwitów, wtedy będzie to jeszcze lepiej wyglądać i nabierzę kontrastu.   :MJTQO: Tak więc Anathielo, jeszcze raz Ci dziękuje za tą piękna Chrysalis. :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...