Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

Świetnie ci te prace wychodzą, mam pytanie przed zrobieniem rysunku robisz mu szkielet z kółek i kresek ?

Dziękuję. Nie nie robię szkieletu, czasem robię szkic manekina w jakiej pozycji chcę narysować postać. U kucyków raczej tego nie rysuję, na brudno rysuję kucyka a potem jeszcze raz odrysowuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie coś najdzie to rysuje, ostatnio mam przerwę. U mnie to przez mangę/anime uczyłam się rysować postacie.

jak na nauke przez mange/anime ,Twoje postacie wyglądaja bardzo oryginalnie i sa bardzo charakterystyczne co jest wielkim plusem^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na nauke przez mange/anime ,Twoje postacie wyglądaja bardzo oryginalnie i sa bardzo charakterystyczne co jest wielkim plusem^^

Właśnie nie chcę rysować postaci mangowych tylko mieć własny styl. Turoń wiele lat pracy, potem przerwa i znowu niby wszystko od początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chcę rysować postaci mangowych tylko mieć własny styl. Turoń wiele lat pracy, potem przerwa i znowu niby wszystko od początku.

oby tych przerw było jak najmniej, albo przy najmniej były jak najkrótsze. Twój styl bardzo fajnie się rozwija, postaci mogłyby się nadawać do zrobienia komiksu ,myślałaś kiedyś o tym? Kiedyś mi się zdarzało robić komiksy i powiem ,ze to naprawdę skutecznie rozwija umiejętność rysunku,bo w komiksach zwykle wymagane są różne pozycje,ukazanie ruchu,emocji, w każdym razie polecam^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tych przerw było jak najmniej, albo przy najmniej były jak najkrótsze. Twój styl bardzo fajnie się rozwija, postaci mogłyby się nadawać do zrobienia komiksu ,myślałaś kiedyś o tym? Kiedyś mi się zdarzało robić komiksy i powiem ,ze to naprawdę skutecznie rozwija umiejętność rysunku,bo w komiksach zwykle wymagane są różne pozycje,ukazanie ruchu,emocji, w każdym razie polecam^^

Jakoś nie potrafię rysować komiksów, po za tym za jakiś czas nie będę już miała czasu na rysowanie, może w wolnej chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuce przyznam, że nie wychodzą Ci najgorzej, ale jest pare niedociągnięć.

Pinkie ma bardzo wypukłe czoło i bardzo chudą szyję, tak samo jak RD. Na,, początku'' nóg są za cienkie i wyglądają jakby można byłoby je łatwo urwać, ale to może być już kwestia stylu. Proponuję też pracę nad oczami. 

Nie chcę, żeby zabrzmiało to jak obelga, ale humanizacje ci chyba lepiej wychodzą niż kuce :D

Edytowano przez celestyna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale styl chyba powinien choć trochę przypominać ten z serialu. A jeśli już nie, to musi być anatomiczny.

Nic nie musi, nic nie musi. Po oglądaj sobie  DA każdy ma swój styl. To są Fan Arty, każdy ma własną interpretację MLP.

Skoro zakończony konkurs Celesti wstawiam swoje pracę.

 

fantasy_princess_celestia_by_anathiela-d

 

Ołówek.

 

chibi_princess_celestia_by_anathiela-d6e

 

Pisak.

 

humanization__princess_celestia_mlp_by_a

Humanizacja.

Edytowano przez Anathiela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkamena w dżemie ma się rozumieć?^^ podoba mi się spojrzenie jej 

Wszyscy krew rysują, a potem wychodzi MLP satanistyczny, więc po prawdzie dżemik jest najlepszy do tej postaci.

 

Szyje widzę już nieco grubsze? I dobrze, bo wygląda to znacznie lepiej. Luna podoba mi się najbardziej, tylko skrzydło zlewa się trochę z tułowiem.

A umiesz lepiej narysować?

Nic się nie wtapia taka ma być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...