Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

Dziękuję! Oh, thank you! Ona jest po prostu prześliczna! Nie wiedziałam że mój OC może być taki śliczny ! :lunaderp:

Bardzo podobają mi się  skrzydła w tym największym rysunku, są  cudowne. :5jsSt:

Bardzo się cieszę, że rysunek się podoba. :pinkiehappy:  Zawsze do usług.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4h 38min udało mi się zrobić Twą OC'kę! :D
Dodam, że jest robiona myszką (nie mam tabletu), dlatego włosy, to jedna wielka masakra :rainderp:
Nie wiedziałem za bardzo jaki mają mieć kolor...
Na obrazku wyżej, miała jasne, a w opisie ciemne, a teraz widzę, że wyszły mi rude xD

Mam nadzieję, że się podoba :twilight2:

Tada! :3

 

Clover.png


 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna jest i to myszką robisz, kłaniam się w pas. Tak naprawdę moja OC ma włosy ciemny brąz, ja sama co nie dawno ćwiczę myszką.

Twoja OC jest w trakcie mam już szkic, teraz tylko muszę jeszcze raz odrysować i kredkami no i skanować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fajną koleżankę :> Jak Ci zeskanuje pozdrów ją ode mnie, też od innych z forum, pewnie będzie jej miło jak się dowie ile jej skaner robi dobrego :D

OK. Przynajmniej używa skanera, tak to by stał i się kurzył, więc korzystam tak przy okazji. :D Narysuj coś mojej koleżance, najlepiej różowego kucyka, z wielkim uśmiechem, ucieszy się z prezentu. :D Lubi Pinkie Pie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Przynajmniej używa skanera, tak to by stał i się kurzył, więc korzystam tak przy okazji. :D Narysuj coś mojej koleżance, najlepiej różowego kucyka, z wielkim uśmiechem, ucieszy się z prezentu. :D Lubi Pinkie Pie.

Jak znajdę chwilkę to jej zrobię^^ Tylko że jakość moich obrazków jest taka słaba :< za co przepraszam, ale nie mam na to wpływu bo nie mam normalnego monitora D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..angielski robal..? xD

Przeziębienie przywiezione z Anglii bratanica  jeszcze była chora, a mój brat z rodziną mieszka w Anglii.

Kurcze, fajne masz rysunki. Ja szkicuje, ale na razie cienko mi wychodzą kucyki (szczególnie kiepsko u mnie z rysowaniem ich nóg), za to Discord wychodzi mi świetnie :D

Jak rysujesz kucyki, że nie masz aż tak dużych odkształceń?

Rysuję praktycznie od dziecka, i dobrze mi zwierzaki wychodzą, a lubię konie więc tym bardziej. :pinkiehappy:  Przez parę lat, miałam przerwę, ale wróciłam o doszłam do formy w której przerwałam, wciąż się uczę przez moje zaniedbanie. Ostatnio stwierdziłam, że w ciszy o wiele piękniej mi wychodzi niż przy muzyce. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...