Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

No w sumie humanizacje oraz alicorny są fajowe, ale tak patrząć na te drugie mają za duże kopytka, ale to twój styl rysowania.

Faktycznie kopyta są większe, za to daje im uroku. I Dzięki. :)

Mi twój styl rysowania bardzo się podoba. A te alicorny są cudne. C;

Humanizacje też bardzo fajne. ;D

Dziękuję, że się podoba. Ostatnio mało rysuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajback coś mało oryginalne te postacie wymyślił, ale mniejsza o to.

Humanizacje cholernie przypominają mi księżniczkę księżniczka Méridę, pozy są mało dynamiczne i bardzo do siebie podobne. Mimo wszystko wyszły Ci lepiej niż same kuce, które mają dziwne pyszczki i przerośnięte gałki oczne (ktoś tu próbuje być jak VileRaven, mrau.) XD

Kolorowanie... ugh... szczerze to wolałabym zostawić je bez koloru i co najwyżej pocieniować ołówkiem/cienkopisem/czym tam lineartujesz.

also dzięki za blockadę na dA, fajny ból pupy na mały żarcik XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajback coś mało oryginalne te postacie wymyślił, ale mniejsza o to.

Humanizacje cholernie przypominają mi księżniczkę księżniczka Méridę, pozy są mało dynamiczne i bardzo do siebie podobne. Mimo wszystko wyszły Ci lepiej niż same kuce, które mają dziwne pyszczki i przerośnięte gałki oczne (ktoś tu próbuje być jak VileRaven, mrau.) XD

Kolorowanie... ugh... szczerze to wolałabym zostawić je bez koloru i co najwyżej pocieniować ołówkiem/cienkopisem/czym tam lineartujesz.

also dzięki za blockadę na dA, fajny ból pupy na mały żarcik XD

Zawsze takie duże oczy rysowałam. Mi nie przypominają żadnej innej postaci z kreskówki, humanizacja nie jest taka prosta, być może jak sajback pozwoli za kilka miesięcy jeszcze raz narysuję jego OC.

Będziesz grzeczna to może zdejmę blokadę na DA, a tak to sobie oglądaj moje DA bez komentarzy. :P

Nigdy nie lubiłem kredek ;__; . Mam wrażenie, że psują każdy mój rysunek. Chociaż... nie, to ja.

Kredkami nie jest łatwo kolorować trzeba i tego się uczyć. Wciąż się uczę, a im lepsza kredka tym lepszy efektowniejszy rysunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze takie duże oczy rysowałam.

Fajnie, ale póki kucorki nie są chibi to dla mnie wyglądają trochę... psychodelicznie.

Mi nie przypominają żadnej innej postaci z kreskówki

To nie kreskówka, a pełnometrażowy film Pixara.

Ale wracając do tematu: mi przypomina do złudzenia Méridę i swojego zdania nie zmienię :ziew:

humanizacja nie jest taka prosta

Jest, wystarczy mieć dwie rzeczy:

1. Skilla w rysowaniu ludzi

2. Pomysł i wyobraźnię, jak w cosplayu

być może jak sajback pozwoli za kilka miesięcy jeszcze raz narysuję jego OC

:despair:

łaski mi nie robisz, lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale póki kucorki nie są chibi to dla mnie wyglądają trochę... psychodelicznie.

To nie kreskówka, a pełnometrażowy film Pixara.

Ale wracając do tematu: mi przypomina do złudzenia Méridę i swojego zdania nie zmienię :ziew:

Jest, wystarczy mieć dwie rzeczy:

1. Skilla w rysowaniu ludzi

2. Pomysł i wyobraźnię, jak w cosplayu

:despair:

łaski mi nie robisz, lol

 

Każdy lubi co innego, nie da się wszystkich zadowolić.  Po za tym jakbym tak każdego słuchała to bym wyszła jak zabłocki na mydle. Twoja sprawa jak się nie podoba nie każe nikomu zaglądać na siłę i komentować.

Więc chcę zobaczyć twoje humanizację, ciekawe jak sobie poradzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego, nie da się wszystkich zadowolić.  Po za tym jakbym tak każdego słuchała to bym wyszła jak zabłocki na mydle. Twoja sprawa jak się nie podoba nie każe nikomu zaglądać na siłę i komentować.

Nie umiesz przyjąć negatywnej krytyki, bo wszyscy na siłę Ci wmawiają jakie to "cudowne" są Twoje rysunki :lol:

 

Więc chcę zobaczyć twoje humanizację, ciekawe jak sobie poradzisz?

Pojedynek?

Czysty smutek, żal i pożoga. Nie umiesz rozmawiać z ludźmi o odmiennej opinii niż Twoja, dlatego dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem jest konfrontacja. :ming:

Edit: 600 post, a w takiej sytuacji :forgiveme:

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz przyjąć negatywnej krytyki, bo wszyscy na siłę Ci wmawiają jakie to "cudowne" są Twoje rysunki :lol:

 

Pojedynek?

Czysty smutek, żal i pożoga. Nie umiesz rozmawiać z ludźmi o odmiennej opinii niż Twoja, dlatego dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem jest konfrontacja. :ming:

Edit: 600 post, a w takiej sytuacji :forgiveme:

Tylko ja nie obrażam wszystkich dookoła i nie wyśmiewam się z nich.  Na pewno taką opinie jak twoja nie zostanie przeze mnie przyjęta. Jak piszesz takim Cię widzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi po 10 przykładów:

- osób, które obraziłam bez powodu

- osób, które wyśmiałam bez powodu

- artów/ficów/czegokolwiek, które źle oceniłam/nie podałam wystarczających argumentów lub były one złe

Podaj, a przyznam Ci rację.

Also - Andzia - nie moja wina, że przez bite 10 stron tematu ludzie mydlą Ci oczy, a Ty lecisz na te ich czułe słówka i urabiasz sobie zbyt wysoką samoocenę. :rdwild:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aglet, jak to jest że zawsze, ale to zawsze czegoś się czepiasz? Mam dziwne wrażenie że większość Twoich zacnych postów jest właśnie po to, żeby się czepiać. W tym wypadku, jak zapewne wszyscy czytający się domyślą, popieram Anathielę. Nie napisała niczego co wskazywałoby na to, że nie potrafi przyjąć krytyki.

 

Tylko ja nie obrażam wszystkich dookoła i nie wyśmiewam się z nich.  Na pewno taką opinie jak twoja nie zostanie przeze mnie przyjęta. Jak piszesz takim Cię widzą.

 

Nie obraziła się, tylko ma ból siedzenia o wszystko i do wszystkich. Może taka moda ostatnio.

 

 

Nie umiesz przyjąć negatywnej krytyki, bo wszyscy na siłę Ci wmawiają jakie to "cudowne" są Twoje rysunki :lol:
 

Pojedynek?
Czysty smutek, żal i pożoga. Nie umiesz rozmawiać z ludźmi o odmiennej opinii niż Twoja, dlatego dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem jest konfrontacja. :ming:

Edit: 600 post, a w takiej sytuacji :forgiveme:

 

Pierwsze, trzeba było nie najeżdżać bez powodu, może sześćsetny pościk byłby w lepszej sytuacji.

Drugie, to Ty nie potrafisz rozmawiać z ludźmi o odmiennej opinii. Dała Ci kontrę, a Ty nie potrafisz wybrnąć, wobec czego odwracasz kota ogonem. Czysty smutek, żal i pożoga.

Edytowano przez Nocturnal Light
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie męczą takie osoby. Super nie rysuję, staram się i wiem kiedy mi coś nie wyjdzie a wstawię, a kiedy jestem zadowolona ze swojej pracy. Tylko taka krytyka jak Aglet jest nie do przyjęcia nie ma nic w sobie empatii raczej antypatię.

 

Aglet będę czekać na twoją humanizację wtedy możemy sobie pogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo raduje mnie to iż widzę Twoją pracę w akwarelce :> Faktycznie, pędzle do akwareli muszą być dobre, polecam te z miękkim włosiem, najlepiej naturalnym. Uwielbiam akwarelę

Wygrzebałam stare pędzle, ale jednak do końca się nie nadają szkolne odpadają. Też lubię akwarele dlatego w nich malowałam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...