Skocz do zawartości

Brick force - closed beta.


EmoTacoZ

Recommended Posts

28 lutego jest closed beta tej przezabawnej < a przynajmniej na taką wygląda > gry Brick Force. Co to w ogóle jest ? Jest to MMOFPS połączony z sandboxem :) ( Elementy budowania jak w minecrafcie )

Na czym to polega rozgrywka ?

1. Budujemy dla siebie miejsce, gdzie będziemy chcieli walczyć.

2. Tłuczemy się do do ostatniej "krwi" a raczej kwadrata ;d

Oto gameplay :

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=XhauhYcMs7M

Oraz link do rejestracji :) Nie potrzeba żadnych kluczy, wystarczy się zarejestrować.

Rejestracja

Zapraszam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Chciałem pograć w tę grę, niestety rejestracja do beta testów była możliwa do 26 kwietnia. Obecnie zarejestrować się można jedynie po otrzymaniu tzw. Klucza przyjaciela. Tak więc bardzo proszę, jeżeli ktoś posiada tę grę o podanie mi tego kodu przez PW. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Tak, już można w nią grać od połowy lipca. Powiem Wam, że jednak się na niej zawiodłem. Spodziewałem się klona Minecrafta, który stawiałby na kreatywność (wyobraźcie sobie tryb Survival z gnatami przeciwko innym graczom...), a dostałem kiepską nawalankę. I jeszcze te lagi... Szczerze nie polecam, ale spróbować można (tym bardziej, że wiele mogło się zmienić od czasu mojej ostatniej gry). I jak powiedział mój przedmówca - nudzi. Lepiej zainwestować w sieciowego FPS-a z prawdziwego zdarzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...