Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

Śmierć się uśmiechnął

- I tak usłyszę...A wskazałem was gdyż pałętaliście się w nocy na terenie miasta. Za każdym razem kiedy tutaj pojawi się jakiś kuc to te stwory ożywają. Rozumiesz?

Po czym Śmierć wyjął ostrzałkę i chustę. Najpierw wytarł kosę po czym zaczął ją ostrzyć z charakterystycznym dźwiękiem ostrzenia.

Link do komentarza

- Wiesz...chyba raczej wolę tego nie wiedzieć.A ta klacz która była ranna jak się nazywa?Najlepiej to powiedzcie mi kto jak ma na imię!

Socks Chaser wzięła do kopytek karabin SCAR-L z przyczepionym celownikiem który równie dobrze mógłby robić za celownik do karabinu snajperskiego.Na karabinie były wydrapane litery "SC" i różne rysunki przedstawiające pociski i Cutie Mark - Serduszko ze skrzydełkami.Zaczęła go uważnie oglądać tak jakby każda rysa która nie została zrobiona przez właściciela mogła w jednej chwili zniszczyć całą broń.

Link do komentarza

- Dzięki.Mam też FN FAL ale nie lubię używać dwóch broni.Już SCAR-L sporo waży a jeszcze do tego ten FN FAL...

Socks na chwilę umilkła jakby chciała się nad czymś zastanowić.Po chwili uśmiechając się zaczęła mówić do WaveXa.

- Myślę że mogę ci zaufać.Może chcesz ten karabin?

Link do komentarza

Śmierć przestał ostrzyć kosę i sprawdził ostrość kopytem. Z jego kopyta poleciała krew więc jest ostra. Po czym Śmierć schował kosę i powiedział

- Dobra klacze i ogiery. Zbieramy się.

Po czym Śmierć dodał

- I nie rozdzielać się bo ukarzę każdego który odejdzie za daleko grupy.

Po czym Śmierć zaczął iść w stronę czarnej bramy przed nimi.

Link do komentarza

Socks rozejrzała się.Oprócz WaveXa,Ruffian i reszty nie było nikogo.Po przemyśleniu wszystkiego doszła do wniosku że jedynym sposobem by się stąd wydostać jest podążanie za "Śmiercią" czy jak go tam nazywają.Zarzuciła karabin na grzbiet i podeszła do WaveXa.Wolała trzymać się jak najdalej od śmierci.

- Niezła zabawa...mieć odgryzione przez jakieś potwory kopytka,ryzykować życiem podczas walki z jakimś stworem...no po prostu super zabawa!

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...