Skocz do zawartości

Pomóż Cheerilee wypełnić wolny czas


Cipher 618

Recommended Posts

Jak już pewnie wiecie trwa remont szkoły. Cheerilee strasznie się nudzi. Ale nawet gdy pracowała nie za bardzo wiedziała jak wypełnić wolny czas. Może coś zaproponujecie?

-Przepraszam bardzo, ale czy ja prosiłam o pomoc?

-Umm... tak. Pięć minut temu?

-No dobrze. Pytałam, ale Ciebie. Nie prosiłam, żebyś ogłaszał takie rzeczy, niczym w biurze matrymonialnym. Komu mam dziękować za ten pomysł? Na pewno sam go nie wymyśliłeś.

-Ares zaproponował stworzenie takiego działu, a ja uznałem to za świetny pomysł. Co wiele głów to nie jedna. Na pewno znajdziemy Ci jakieś zajęcie.

-Jesteście kochani... :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne podstawy przypuszczać, iż Cheerilee lubiła kiedyś potańczyć przy dobrej muzyce. Teraz pewnie rzadko ma okazję z powodu natłoku obowiązków, ale na pewno nie zaszkodzi sobie przypomnieć te rytmy popularne za czasów gdy była jeszcze źrebięciem.

I tutaj kilka pomysłów:

- Na świeżym powietrzu zorganizować lekcje tańca dla młodzieży.

- Zorganizować imprezkę w stylu retro (i zaprosić znajomych z dzieciństwa ;) )

- Po prostu odprężyć się w domu przy dobrej muzyce. Mam nadzieję, że Cheerilee miała okazję posłuchać dzieł naszego fandomu, ale jeśli nie to najwyższa pora to nadrobić!

- Ewentualnie zaprosić Sama-Wiesz-Kogo na potańcówkę. Hmm... retro + muzyka country? Czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ewentualnie zaprosić Sama-Wiesz-Kogo na potańcówkę. Hmm... retro + muzyka country? Czemu nie?

300px-Lordvoldemort.jpg

Wybacz... ale nie dość, że to człowiek to jeszcze... jakby to ująć, aby go nie urazić. Urodą nie grzeszy. Nosem zresztą też nie... :bonbon2:

Ten "człowiek" na komplementy odpowiada szyderczym uśmiechem i krótkim "avada kedavra". Poza tym doskonale wiesz, o kogo chodziło :rd9:

Nope...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ja sądzę że dla Cheerilee świetnym pomysłem będzie wyjście na spacer i pomyślenie w spokoju o swoich sprawach, ale dobrą opcją będzie też spotkanie z przyjaciółmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...