Skocz do zawartości

Chaos i człowiek [Z][Crossover][Random][Romans][Violence]


Rainbow Wave

Jaki jest mój fanfik?   

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest mój fanfik?

    • Fajny, miło się czyta.
      60
    • Niezły, ale mógłby być lepszy
      13
    • Średni, ale nie najgorszy
      6
    • Kiepski
      1
    • Totalne dno
      1


Recommended Posts

Super. Fajnie, że pojawił się kolejny zacny negatywny bohater. Osobiście jestem zwolennikiem chaosu i wszędobylskiej rozpierduchy, dlatego fik mi bardzo podszedł. Rozważ jeszcze kwestie triumfu Snowa, badziewna przyjaźni i harmonia nie może cały czas wygrywać, to jest wbrew regułą yin i yang.

Owa reguła w ogóle nie ma zastosowania w Equestrii, gdyż wszystko tam jest przesłodzone i równowaga między dobrem ,a złem jest zachwiana. Zło jest niemal zerowe. Masz teraz okazję w tym fanfiku trochę to wyrównać. Oczywiście na korzyść jedynie słusznej magii chaosu :).

Niech CHAOS BĘDZIE Z TOBĄ !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważ jeszcze kwestie triumfu Snowa, badziewna przyjaźni i harmonia nie może cały czas wygrywać, to jest wbrew regułą yin i yang.

Owa reguła w ogóle nie ma zastosowania w Equestrii, gdyż wszystko tam jest przesłodzone i równowaga między dobrem ,a złem jest zachwiana. Zło jest niemal zerowe. Masz teraz okazję w tym fanfiku trochę to wyrównać. !

Vuples, Equestria jest dobrem z odrobinką zła. Jej przeciwieństwem jest nasz świat, zło z odrobinką dobra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipsztik. Jak mogli zrobić z niego popychadło ?

Popychadło... Hmm... Czekaj na kolejne rozdziały, tyle ci powiem :D

trochę krótki rozdział albo za szybko przeczytałem :(

No niestety... Musiałem go teraz skończyć, z powodu, że jutro jadę na ligę narciarską, a po niej mam trening, więc mógłbym go dokończyć dopiero w sobotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi się podoba że prawie ZAWSZE człowiek po staniu się dobrym człowiekiem staje się tak słaby, że nawet najsłabszy jednorożec go jedzie. I jakby nie mógł się oprzeć Twilight. Mam nadzieję że to się zmieni.

Rozdział ogólnie fajny... oprócz tego co napisałem przed chwilą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi się podoba że prawie ZAWSZE człowiek po staniu się dobrym człowiekiem staje się tak słaby, że nawet najsłabszy jednorożec go jedzie. I jakby nie mógł się oprzeć Twilight. Mam nadzieję że to się zmieni.

Rozdział ogólnie fajny... oprócz tego co napisałem przed chwilą.

Hmm... Jak dla mnie Twilight nie jest najsłabszym jednorożcem. Nie mógł jej się oprzeć, bo ona może mu wyłączyć magię kiedy chce. I z tym że jest dobry... Na pewno nie będzie dobry w następnych rozdziałach. To by popsuło klimat fika.

Aha, i prosiłbym was, żebyście takie posty robili ze spoilerami, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nana~ Rainbow Factory...~ Tak mnie naszła piosnka ta po przeczytaniu rozdziału :crazy:

Coś czuję, że to będzie karą w następnym rozdziale jak się Celcia dowie

Sam rozdział mimo iż krótki to ciekawy. Ale ale niuch niuch, rzekłeś nam że

Snow wcale nie będzie taki grzeczny, jak ludzie w innych fikach...

,lecz ja wyczuwam jego poprawę... kiedyś tam :P

Jak się zakocha w pewnym pegadzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nana~ Rainbow Factory...~ Tak mnie naszła piosnka ta po przeczytaniu rozdziału :crazy:

Coś czuję' date= że to będzie karą w następnym rozdziale jak się Celcia dowie

Sam rozdział mimo iż krótki to ciekawy. Ale ale niuch niuch, rzekłeś nam że

,lecz ja wyczuwam jego poprawę... kiedyś tam :P

Jak się zakocha w pewnym pegadzie

Nie sądzę żeby ten pegaz (

:D) gustował w grzecznych i spokojnych kucykach :)

A z tymi karami... Oj, tego będzie dużo, będę musiał wytężać mózg :discord:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawsze rozdziały.

Podtrzymuję moją wcześniejszą wypowiedz. Snow "zostanie" po lepszej stronie mocy. Po prostu mane6, a już RB przekonają go aby czynił dobro. Fanfic jest ciekawy dlatego, że bohater zrobił niezły chaos i dostał po raz kolejny drugą szansę. Pewnie w którymś, z kolejnych rozdziałów po serii kar zastanowi się nad własnym postępowaniem i zostanie tym dobrym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że rozdział naprawdę ciekawy (znowu, ciągle się powtarzam:twilight3:).

Snow jak zwykle trochę rozrabia, ale czasami zachowuje się po prostu głupio.

No a ja z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...