Skocz do zawartości

Chaos i człowiek [Z][Crossover][Random][Romans][Violence]


Rainbow Wave

Jaki jest mój fanfik?   

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest mój fanfik?

    • Fajny, miło się czyta.
      60
    • Niezły, ale mógłby być lepszy
      13
    • Średni, ale nie najgorszy
      6
    • Kiepski
      1
    • Totalne dno
      1


Recommended Posts

Podtrzymuję moją wcześniejszą wypowiedz. Snow "zostanie" po lepszej stronie mocy. Po prostu mane6' date=' a już RB przekonają go aby czynił dobro. Fanfic jest ciekawy dlatego, że bohater zrobił niezły chaos i dostał po raz kolejny drugą szansę. Pewnie w którymś, z kolejnych rozdziałów po serii kar zastanowi się nad własnym postępowaniem i zostanie tym dobrym.[/quote']

Czyli nasz bohater i tak czy mu się to podoba, czy nie przejdzie na stronę dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This is beautyfull History!! Im dalej w las tym więcej drzew ;3 takie właśnie odnoszę wrażenie, że podczas pisania doskonalisz, nie tylko styl ale i opowiadanie, że się wyrażę, na bieżąco... I to mi się podoba :D Im więcej rozdziałów tym lepsza historyja się zdaje (albo jest? ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny rozdział Milordzie Wave. Można się było spodziewać reakcji na naukę MP (Magii Przyjaźni, a nie Magic Point ;p)

Ale coś mi się zdaje, że po ostatnim śnie lekko się zmieni. A i podziękował za wykorzystanie pomysłu

:) Jakby co "mój numer masz"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo dobry :rd2:

Dlatego wolę ten fanfic, niż te wszystkie inne co je czyta po 100 osób. Wystarczy trochę to opowiadanie zareklamować, a znajdzie się pomiędzy tak sławnymi jak My Little Dashie, Rainbow Factory czy Cupcakes. Poważnie. Po prostu wy :rd2: biste...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi w chaosie :D

Ciężko to sobie wyobrazić, bo jest totalnie absurdalne.

Hmmm... Po prostu nogi wystające z ciała w miejscu skrzydeł :lunaderp:

Bardzo, ale to bardzo dobry :rd2:

Dlatego wolę ten fanfic, niż te wszystkie inne co je czyta po 100 osób. Wystarczy trochę to opowiadanie zareklamować, a znajdzie się pomiędzy tak sławnymi jak My Little Dashie, Rainbow Factory czy Cupcakes. Poważnie. Po prostu wy :rd2: biste...

Nie przesadzaj. Moje opowiadanie strasznie szybko ukazuje sceny, a poza tym tamte fiki są czymś całkiem nowym, interesującym. Ja swoim fikiem nic nowego nie wniosłem. Jeśli są ludzie, którym nie podoba się Crisis: Equestria, to moje opowiadanie spodoba się tylko nielicznej grupie osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...