Skocz do zawartości

Co by tu jeszcze...


Tarreth

Recommended Posts

//Insomnia : Według mnie nadal mało wiemy o Celestii jednak jeżeli wam zależy na takim quizie to ok, mogę zrobić quiz.

Arjen jakoś kiedyś zrobił quiz o Lunie, chociaż o niej wiadomo mniej niż o Celestii. Skoro on sobie poradził, to Wam też się uda. A przecież można zadawać nie tylko pytania odnośnie serialu. Fandom to nie pies. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


//Insomnia : Według mnie nadal mało wiemy o Celestii jednak jeżeli wam zależy na takim quizie to ok, mogę zrobić quiz.

O Derpy jeszcze mniej, a mimo to mój quiz działa i ma wielkie powodzenie, to o Celestii tym bardziej wyjdzie. :kuph:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by stworzyć zabawę "Opisz Święto", w którym podawana była by nazwa uroczystości ważnej dla Equestri, a użytkownicy by ją opisywali i najlepszy opis by wygrywał oraz użytkownik, który go napisał, dostawałby punkt?

Problem w tym, że coś podobnego jest w dziale Cadance i to będzie zwykłe ściąganie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby Tarreth czy Insomnia chcieli mieć Arjena na karku, bo "dział Luny był pierwszy!". A to by było bardzo prawdopodobne. I wspomnę, że kiedyś była dyskusja o sesji, która niestety zdechła, jak dawno temu moja nadzieja na ożywienie tego działu. Dlatego ja bym chciała do tego wrócić i zaproponować próbę zorganizowania sesji. No i Tarreth - przecież nie musisz sam myśleć nad sesją. Tyle jest MG na tym forum, a ty piszesz, że się tym zajmiesz, a później nagle nie ma nic. Nie wiem... Może zrobicie coś na podstawie jakiegoś odcinka? Bo ja wiem? Może na podstawie tego, jak Celestia walczyła z Nightmare Moon, ale dodacie do tego użytkowników i jakoś zgrabnie i ładnie to zaczniecie. Albo razem z Celestią poszukują Drzewka Harmonii. Tyle jest ciekawych tematów na sesje. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przesadzacie. Jestem fanem zachowania w miarę oryginalnych zabaw w ich właściwych działach (urozmaica to i w jakiś sposób motywuje do szukania nowych pomysłów), ale nigdy nie odmówiłem sensownej prośby o zapożyczenie pomysłu zabawy :luna: Wystarczy porozmawiać najpierw. Jeśli ktoś sądzi, że w innym miejscu taki temat mógłby się odnaleźć równie dobrze ( i być sumiennie prowadzony...), to jestem za. Przecież chodzi o całe nasze forum, a nie tylko Regnum Lunae, Solis, Solunalis czy inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przesadzacie. Jestem fanem zachowania w miarę oryginalnych zabaw w ich właściwych działach (urozmaica to i w jakiś sposób motywuje do szukania nowych pomysłów), ale nigdy nie odmówiłem sensownej prośby o zapożyczenie pomysłu zabawy :luna: Wystarczy porozmawiać najpierw. Jeśli ktoś sądzi, że w innym miejscu taki temat mógłby się odnaleźć równie dobrze ( i być sumiennie prowadzony...), to jestem za. Przecież chodzi o całe nasze forum, a nie tylko Regnum Lunae, Solis, Solunalis czy inne.

Bardzo fajnie Arjelko. Ale jak widzisz w dziale i tak nic się nie dzieje, bo nikt się tym praktycznie nie zajmuje. Próbowałam trochę ich zagonić do roboty, bo nie da się na to patrzeć, ale to nic nie dało. Dział jak stał w miejscu, tak też stoi cały czas. Zanim cokolwiek się w dziale zrobi, to trzeba wreszcie zrobić z tym porządek, bo nie może być tak, że nikt nic tutaj nie robi. Rozumiem, że jak ktoś jest usprawiedliwiony z nieobecności, ale jak ktoś normalnie pisze na SB, a w dziale nawet posta od kilku miesięcy nie napisze, to naprawdę jest kiepsko, prawda? Bo ja już kilku miesięcy proponuje im różne rzeczy, a oni wypuszczali je drugim uchem, jakby w ogóle nic nie było proponowane. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


O ile znajdzie się opiekun, który zechce go zrobić. To chyba też jest ważne.

Już z ponad tydzień temu się zgłosiłem, ale Insomni nie ma na forum i nawet nie odczytała jeszcze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to nie zmienia faktu, że dział powoli przestaje istnieć. Nie ma nic nowego, a starym tematom już dawno można wyprawić pogrzeb, bo praktycznie "nie żyją".

​Dlatego chciałbym utworzyć ten Quiz, ale Insomni nie ma na forum już od dłuższego czasu, a bez jej zgody nie mogę takiego czegoś zrobić... ;/

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna uwaga do BiP'a - wiem, że pracujesz do późna, ale jednak wydaje mi się, że przez to lepiej by było, gdybyś quizu nie prowadził. Pytania pojawiają się późno, a wtedy nie ma komu na nie odpowiadać. Do tego lecą jeden za drugim i inni nie mają szansy na odpowiedź. Jak jedna osoba odpowie, to od razu dajesz jedno pytanie. Tutaj trzeba trochę poczekać, a nie lecieć naprzód jak stado dzikich słoni. To wygląda jakby bardziej zależało Ci tutaj na postach w dziale i nie dajesz innym wykazać się swoją wiedzą. Chciałam odpisać, ale wchodzę i pierwsza moja myśl to "lol, jednak nie". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest nowa zabawa, to trzeba ja rozkrecic. Nie czekac az odpowie z 10 ludzi na jedno pytanie, bo to spowalnia zabawe. Po za tym, uwarzasz ze nie ma komu odpowiadac? Jak sama widzialas w nocy tez sa ludzie inaczej by nie odpisywali. Po za tym, nie tylko w nocy zadawane sa pytania, zatem kazdy ma szanse xD

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz szanse? Dając następne pytanie po 5 minutach, odkąd odpowie jedna osoba... Nie sądzę. I skoro tworzyłeś ich już 6, to nie chce patrzeć, jak okropne one są. Jak już mówiłam. Temat nadaje się do wywalenia. A to Twoje "rozruszanie" jest głupie. Inni dają ludziom szanse na odpowiedź i jeśli ty uważasz, że robisz to dobrze, to jesteś w błędzie. 1 pytanie na dzień powinno być, a nie milion jednego dnia. Zanim ten quiz się rozrusza, to skończą Ci się pytania. I co z tego, że nie dajesz szansy na kopiowanie, skoro i tak nikt oprócz Uszatki nie uczestniczy w tym quizie? :v "To coś" ma zbyt niski poziom, żeby ktokolwiek tam zajrzał. A pewnie resztę quizów robiłeś w działach, gdzie udziela się 100 osób, bo postać jest popularna. Jestem wielką fanatyczką Celestii i przyznaję to z bólem, ale Celestia nie ma zbyt wielu fanów. Dlatego nie licz na to, że ktokolwiek zajrzy chociaż do tego działu, bo jak rozmawiałam dzisiaj z Kruczkiem odpowiedział mi on "zapomniałem w ogóle, że Celestia ma swój dział". Nikt tego nie zauważa. A ty robiąc takie coś zaniżasz poziom działu. Nic więcej. Dlatego usuń ten quiz i popraw WSZYSTKO, bo naprawdę to nie jest quiz godzien tego działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chociaz ROBIE, a nie tylko marudze i czekam na innych... Ciekawe ile ty prowadzilas quizow skoro masz siebie za "eksperta"? Ja wiele i NIKT sie nie skarzyl, wiec pewnie teraz powiesz, ze wszyscy sie myla, bo ty niby masz racje? :lol: "Dawac szanse"...? Ciekawe na co? Na odpisanie po poprzedniku...? Ja biorac udzial w quizach, gdy tylko widzialem, ze ktos mnie ubiegl, nie spamilem przepisujac odp, tylko czekalem na nowe pytanie... Wiec moze sama "cos" wymyslisz i zadzialasz skoro taka fanka jestes, a nie tylko w sugestiach siedzisz i krytykujesz cudze wysilki... I KONIEC z tym offtopem... Pozdr...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale piszesz ciągle jedno i to samo... A do tego jest to śmieszne. Bo podobno we wszystkich działach robisz takie badziewne quizy. I to nie jest tylko moja opinia. Czy ty człowieku w ogóle potrafisz słuchać? Mówi Ci się coś np. żebyś nie wstawiał ciągle tych samych artów do galerii, a ty jednak robisz swoje... Może i na forum nie robiłam quizu, ale widziałam wiele dobrych i Twoje się do nich nie zaliczają. Chcesz uniknąć kopiowania, ale wstawianie pytania co 10 minut to kompletny idiotyzm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówi Ci się coś np. żebyś nie wstawiał ciągle tych samych artów do galerii,

Nikt nic nie mówił, bo tego nie robię...


Może i na forum nie robiłam quizu, ale widziałam wiele dobrych

Widzieć, a zrobić to dwie różne rzeczy, ja widziałem słonia w trampkach i co?

wstawianie pytania co 10 minut to kompletny idiotyzm...

Może dla Ciebie, bo czekanie aż kilka ludzi napisze to samo, to jest dopiero "inteligentna zabawa"...

I jak już pisałem.... Nie podoba Ci się, to daj bawić się innym, bo sama nie wiele wnosisz swoim hejtem...

 


Oj przestańcie się kłócić, przecież Przyjaźń to Magia Co sądzicie o dyskusji "Jak Księżniczka Celestia zdobyła swój znaczek?"? Bo przecież nie mogła ot tak podnieść słońca...

Hmm, czemu by nie...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...