Skocz do zawartości

Fallout: Equestria.


Adm1RED

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 633
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Spoko, jednorożku. Tylko jeden niedobitek był. Pewnie była bojka i on został. - skinęłam na zakrwawionego pegaza - I czy mógłbyś łaskawie przestać we mnie celować. - szybko osunęłam głowę i podhaczyłam pegaza - Dziękuje. Przepraszam za małe zamieszanie, ale jakoś nie wyszło mi złamanie jego skrzydeł w porę, a w locie jest jeszcze trudniej.

Link do komentarza

- Okey, może i jest jakieś zagrożeni, ale bye kucyki. - powoli odchodziłam od grupki nowych. - Powodzenia. Życzę wam szybkiej śmierci. - powoli odgarnęłam włosy, a chustę włożyłam do skórzanych juk. Sumienie mnie jakoś nie gryzło z ich powodów. Zbyt dużo już zniosłam aby się nim przejmować, ale jeśli bandyci ich dopadną, można by było zrobić mały handel.

Link do komentarza

* a i wave potrafi czytać w myślach tylko sam o tym nie wie *

Wave powiedział do nowej

- Jeśli będziesz taka to zrobię jeden ruch i po tobie, wybieraj zginąć tu na miejscu lub zostać z nami albo oddamy cię w kopyta bandytów, wybieraj.

Powiedziałem celując w nową.

- Może ktoś zobaczyć czy bandyci idą ?

Powiedziałem kładąc obok siebie lornetkę.

Link do komentarza

Burknęłam jedynie:

- Dobra! - krzyknęłam - Tylko choć jeden lub jedna zbliży się do moich rzeczy, nie ręczę za siebie. - odpowiedziałam. Gdy usłyszałam kolejne pytanie. - Po co wywołujecie kolejną panikę. Mówię ostatnio mieli jedną z większych bójek. Sami dobrze wiemy... lub nie wiemy - dodałam spoglądając na grupę - jak u nich wygląda bójka. Dużo tracą mało zyskują. Pewnie teraz liżą rany Nawet jeśli spróbują, jesteśmy w zbyt dobrej pozycji. - wytłumaczyłam - Trochę strategii i logiki, ja was proszę.

Spojrzałam na Eagle'a:

- Może coś ci się w mojej osobie nie podoba ? - powiedziałam spokojnie do jednorożca.

Link do komentarza

- Pokemona masz zapalnik od c4 wcisnij go kiedy oni wejdą w pole rażenia bomb.

Powiedziałem do klaczy podając jej zapalnik.

- Tak zprowadzenie bandytów tylko to umiesz widzę, jesteś na ich lini ognia i na mojej.

Powiedziałem patrząc na kucyka. *wave ma teraz krwisto czerwone tęczówki oczu*

Link do komentarza

-Taa, nie przepadam za ziemniakami, które się uważają za nie wiadomo kogo. - rzucił Eagle - A w dodatku jesteś zwykłą materialistką, skoro tylko twoje rupiecie się dla ciebie liczą, a ja nie przepadam za materialistami i do tej pory nie przedstawiłaś się nikomu z naszej drużyny.

Link do komentarza

- Później sobie to wyjaśnimy, teraz jak widać mamy bandytów. - wspięłam się do najbliższego okna - Skąd miałam pewność że wiecie o co chodzi. Ile razy spotykałam grupki ze stajni. Musiałam dawać im wskazówki czym się rozpala ogień, na tym terenie. Kilka dni później widziałam ich rzeczy i truchła u bandytów, więc nie dziw mi się . A skoro cię tak bardzo uraziło moje brak kultury i zasad dobrego wychowania , jestem Delta.

Link do komentarza

- Więc Delta ja jestem Wave i jestem Elitarnym Snajperem oraz jako jeden z nielicznych miałem przyjemność z wyjścia na zewnątrz stajni, więc znam różne sztuki przetrwania ponieważ do tego mnie wcześniej szkolili.

Powiedziałem uspokajając się, ale oczy wave'a nadal miały kolor krwisto czerwony.

- Pokemono odpal ładunki jak bandyci będą w polu rażenia bomb.

Powiedziałem do pegazicy siedzącej obok laptopa.

Link do komentarza

Przeszłam na drugą strone stajni, gdzie były jednorożce. Nienawidziłam tych magicznych dupków. Celowałam w odsłoniętą szyje. Czasam było to zbyt proste. Kule obijaly sie o framugę okna. Niestety od mojej strony kuce miały sie gdzie schowac. Powaliłam niestety tylko 2. Sytuacja nabrała tępa, gdy przeciwnicy zaczeli podchodzić pod ściany budynku.

- Uwaga! Podchodzą powoli do ścian!

Link do komentarza

Imię: Mówią na nią "Nieznajoma"

Rasa: Jednorożec

Umiejętności: lewitacja, piekny spiew(wątpię że się tu przyda, ale napiszę.) , potrafi sie teleportowac na krotkie dystanse.

Celność: Średnia

Szybkość: Duża

Lewitacja: Średnia

Charakter: Strachliwa, zawsze stanie w obronie przyjaciół i stara się być miła, lecz czasami nie wytrzymuje i wybucha nie miłymi słowami. :D

CM: Jej CM jest nutka, z ledwo widoczną białą chumrką. Symbolizuje to piękny śpiew.

Wygląd: Sygnatura...

Jakbym kiedyś była potrzebna to pisz. xd

Link do komentarza

( no dodam cię jutro a ja na dziś kończę tu pisać posty )

- Hehehehehehehehe... Granat leci, uciekaj z tamtąd Delta !

Krzyknąłem i rzucając granat stałem się niewidzialny i zacząłem nożem zabijać bandytów.

*jeden defekt niewidzialności przy każdym udeżeniu wave jest widoczny przez pół sekuody*

Link do komentarza

-Patrzcie tam kogos niosa w kajdanach. Kolejnych zlapali i chcieli zabrac do Ponyville. - Powiedziala Tunder. -A tak w ogole ja sie nie przedstawilam Delta. Moje nazwisko to Tunder. Imienia nie pamietam. -Powiedziala Tunder strzelajac do wrogow. -Rzucam granatem! -Tunder rzucila granat, ktory po chwili wybuchnal i zranil polowe bandytow.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...