Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Więc spawnuje jeszcze macki które mają się też nią zająć. Też powiększam członki i dwie macki które mają wejść w jej usta. Kopytem za grzywę pociągam ją w górę tak by siedziała. Dalej ją mocno posuwam i niech tak macki znów zrobią. Niech oplotą też jej ciało i bawią się jej rogiem. Ostry Seks to Ostra zabawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wystarczy powiększania - powiedziałem i trochę je skurczyłem. Poruszam szybko i wypuszczam uprzednio zabezpieczoną spermę z członków i macek, z czego jedna ma się wylać na zewnątrz, ale nie przerywam poruszania. Wciąż ją posuwam, robię to, aż cała będzie w spermie. Tak się zawsze kończy ostry stosunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol... ostra... czyli 8 nawet po wyzdrowieniu. Czyli potwierdzone, Rarity lubi ostry stosunek. Więc z Pomocą Lucy ją wycieram i siebie i wracamy do domu. Mam nadzieje, że Luna i Twi kupiły w międzyczasie łóżko dwuosobowe do starego pokoju Lucy. Mam propozycje by spać Rarity+Twi, a następnego dnia Lucy+Luna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma słabość do tego różu. Ale się pytam czy Rarity też dojdzie do Konfy... trzeba jej wytłumaczyć w jakim stanie się znajduje. W śnie nie będzie miała brzucha. Więc tak, Kładę Rarity na łóżku, po prawej, a sam wchodzę na środek i Tulę Twi i Rarity. Zasypiam podłączając je do Konfy. Siedzimy w Moim Gabinecie i czekamy aż się Rarity podłączy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jest mało znany fakt dotyczący Federacji - wstałem... - ... u nas, jest Legalna Poligamia. Czyli małżeństwo, Mężczyzna+parę żon, i na odwrót Kobieta+parę mężów. A twój kochany mąż - powiedziałem i podszedłem do niej i szepnąłem - ... cię wyleczył dzisiaj - i odchodzę. - Oczywiście jeśli chcesz... nie zmuszam cię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...