Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Dobra, będę przenosił wszystkie swoje rzeczy bym miał je pod ręką, gdyż stodoła jest zbyt łatwa do znalezienia. Muszę znaleźć miejsce gdzie mogę się zadekować jednocześnie nie narażając się na ostrzał. Kiedy będę przy grupie to się spytam...

- Stodoła już mi raczej nie posłuży jako dom, muszę znaleźć inne miejsce bo tam mogą mnie znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układam to by były porządnie ułożone i łatwo dostępne jak nadejdzie nagły atak robali tej dziurawej jędzy czeczeńskiej. Miło z strony Twilight że się zgodziła, choć czuję że się trochę narzuciłem. Będę musiał jej jakoś podziękować, i chyba już wiem jak. Zrobię dla niej kolację niespodziankę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Więc mam czas - powiedziałem po czym w ramach podziękowania za przygarnięcie mnie zamierzam zrobić kolacje... Arabska sałatka Tabbouleh, specjał mojej mamy który znam na pamięć i jest wprost wyborny. Sprawdzam czy są.

300g kaszy kuskus

1 kg pomidorów

1 kg ogórków

½ szkl oliwy

sok z 2 limonek

1 mały ząbek czosnku

pęczek natki pietruszki

duża garść liści świeżej mięty

sól, pieprz świeżo mielony

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli udało mi się znaleźć kaszę Kuskus to omijam punkt z jej tworzeniem, jak nie to z składników na kasze robię kuskus. Pomidory parzę w gorącej wodzie i obieram ze skórek, kroję w kostkę i wrzucam do dużej miski. Ogórki myje i nie obierając ze skórki ścieram na tarce, dokładam do pomidorów, przyprawiam pieprzem i dość dużo solę by warzywa zaczęły puszczać sok. Listki natki i pietruszki siekam, czosnek przeciskam przez praskę i dodaje do miski razem z oliwą i sokiem z limonek. Mieszam wszystko i odstawiam na chwilę by zebrało się więcej soku. Do warzyw wsypuje suchą kaszę kuskus, mieszam wszystko dokładnie i odstawiam co najmniej na 2 godziny do lodówki by smaki przegryzły się a kuskus napęczniał. Powinna wyglądać tak

arabska_sa%C5%82atka_tabbouleh.jpg

Edytowano przez peros81
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Polecam, to prawdziwy przepis na tą sałatkę. I powiem że bardzo chciałbym ją zjeść bo kolega mówił że to niebo w gębie >

Podchodzę do nich i powiedziałem z dumą.

- Twilight, w ramach podziękowania za przyjęcie mnie w gościnę, postanowiłem zrobić kolacje. Przepis mojej mamy na Arabską sałatkę Tabbouleh. Gwarantuję że będziecie zachwyceni tą sałatką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...