Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Po jakichś dwóch godzinach z hakiem wracaliście. Delicate się popłakała, ale już jest uśmiechnięte i tuli pamiątkową figurkę Szczerbatka. Lily uznała, że trochę krwi i ten film miałby więcej widzów. Każdy miał inną opinię, co poprawić, ale wszystkim się podobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- EEeee bez przesady, to łóżku jest spore, w czwórkę się pomieścimy nawet z odstępami od siebie - powiedziałem potem zacząłem myśleć... - A co byście powiedzieli o jednym. Luno... pamiętasz jak wysyłałaś różne informacje do Galaxa by go wkurzyć na temat TYCH spraw? DO mnie też docierały. Wiem, że masz miękki brzuch i praktycznie ZAWSZE śpisz na grzbiecie... jakimś cudem... więc proponuje tak. Luna w środku, Lucy po prawej, Twi lewej, a ja na Lunie, bo jestem o dziwo bardzo lekki... potwierdziło się to, po tym jak mnie Shy podniosła... więc Luna nie powinna poczuć mojego ciężaru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... sprawdzam co możemy robić na konfie. Chyba tylko jedno. Więc jeśli się zgodzą na wiadome rozwiązanie, to zamykam oczy i z podłogi wychodzą po cztery macki na klacz. Więc... entliczek, pentliczek, czerwony stoliczek, na kogo wypadnie na tego, bęc... Twi. Więc ja podchodzę do Twi, a macki niech zajmą się Lucy i Luną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, więc ja wejdę do wanny z Twi, a pozostałe wedle wyboru. Po wejściu do wanny siadam, a Twi na moich kolanach, nie przerywając pocałunku ocieram członkiem do jej wejścia, drugim członkiem jej anal. Pozostałe macki, niech będą pod kontrolą Lucy i Luny.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...