Skocz do zawartości

Zapytaj Spitfire


Kirara

Recommended Posts

a0GLGMw.png

Masz jakieś pytania do Spitfire? Zadaj je, a ona na pewno z przyjemnością na nie odpowie (kiedy znajdzie czas).

Jednakże, są pewne obostrzenia... Spit jest na tyle zapracowaną klaczą, że nie odpowie na więcej niż trzy pytania zawarte w jednym poście... Zatem bądźcie rozważni!

Link do komentarza

Droga Spitfire! Skoro można tylko napisać do Ciebie tylko trzy pytania, zadam trzy i dam Ci spokój.

1. Jesteś kapitanem Wonderbolts. Skąd pomysł na stworzenie tej akrobatycznej grupy?

2. Zawsze nie mogę doliczyć ile kucyków jest w Twojej grupie. Czy powiedziałabyś mi, ile Was jest?

3. Zapewne znasz Rainbow Dash. Chciała Wam zaimponować, i to nie raz. To na Gali Grand Galopu, to na Akademii Wonderbolts. Co o niej sądzisz - ma szanse zostać członkinią Twojej sławnej i słynnej grupy?

Miło by było, gdyby pani kapitan odpowiedziała na wszystkie trzy pytania, które zadałam.

Ach, zapomniałabym. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Klaczy :)

Pozdrawiam,

Surprise.

Link do komentarza

A ja zawsze byłam tego ciekawa, więc teraz mam okazję się spytać: Czy twoja grzywa jest jakoś specjalnie rozczesywana (pewnie zgaduję, że nie, bo jako kapitan Wonderbolts nie masz za dużo czasu na rozczesywanie grzywy) czy po prostu już taka była i będzie?

Link do komentarza

Hej Spitfire!

*Kładzie butelkę cydru przed nią*

Ciekawi mnie różnorodność Twojego zachowania. Na Gali byłaś miła i bardzo wyluzowana, natomiast w Akademii wręcz przeciwnie. Jaka jesteś tak naprawdę? Czy po powrocie do pracy nagle się zmieniasz w spokojną osobę, czy po prostu na Gali byłaś pod wpływem czegoś? :rainderp: Może potrafisz tak oddzielić pracę od domu - dla ludzi to jest niemal niemożliwe :) A może świetna z Ciebie aktorka i potrafisz na luzie wybudować konkretny wizerunek wśród określonych ludzi jaki Ci odpowiada w danej sytuacji i miejscu? :lunathink:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...