Skocz do zawartości

Dywanik u Kapitan, czyli Wasze sugestie!


SystemShy

Recommended Posts

W sesji Wonderbolts, być może nikt nie zauważył, jednak ja lubię szczegóły, mianowicie:

Zanim jeden z uczestników napisał drugiego posta, inna dwójka miała już ich tam cztery, zasady wyraźnie mówią że trzeba poczekać na wypowiedź każdego, żeby nie było zamieszania.

 

To akurat bardzo nie przeszkadzało. Ta zasada mi nie podchodzi. Można tam, napisać dwa, trzy posty(ale nie post pod postem), to akurat aż takim wielkim złamaniem zasad nie jest. Usunę tą zasadę. Wydaję mi się, że ten punkt jest nieco zbędny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Naprawdę nikt nie zgłasza jakiś skarg, zażaleń, pomysłów, opinii? Aż tak dobrze ten dział funkcjonuje? Skąd mamy wiedzieć co poprawić,czym się zająć bardziej, wsłuchać się w głos ludu skoro lud się nie wypowiada odnośnie funkcjonowania działu. Nie wstydźcie się piszcie, krytykujcie, opiniujcie itp. My naprawdę nie gryziemy. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna

Myślę, że nie chodzi o to, jak dobrze funkcjonuje, tylko o to, czy w ogóle coś się dzieje.

Moja sugestia: może jakiś nowy temat do dyskusji, np. rola Wonderbolts w Equestrii - wiemy, że są akrobatami, ale przylecieli na interwencję w Secret of my Excess.

Inna sprawa: kiedy dowiem się, czy moja odpowiedź w Quizie Wonderbolts była dobra lub zła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naprawdę nikt nie zgłasza jakiś skarg, zażaleń, pomysłów, opinii? Aż tak dobrze ten dział funkcjonuje? Skąd mamy wiedzieć co poprawić,czym się zająć bardziej, wsłuchać się w głos ludu skoro lud się nie wypowiada odnośnie funkcjonowania działu. Nie wstydźcie się piszcie, krytykujcie, opiniujcie itp. My naprawdę nie gryziemy. Pozdrawiam. 

 

Sosna gadaliśmy na ten temat i chciałbym do tej rozmowy kiedyś powrócić. Parę pomysłów podałem i możesz to przedyskutować z resztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna

Myślę, że nie chodzi o to, jak dobrze funkcjonuje, tylko o to, czy w ogóle coś się dzieje.

Moja sugestia: może jakiś nowy temat do dyskusji, np. rola Wonderbolts w Equestrii - wiemy, że są akrobatami, ale przylecieli na interwencję w Secret of my Excess.

Inna sprawa: kiedy dowiem się, czy moja odpowiedź w Quizie Wonderbolts była dobra lub zła?

 

Tak co do dyskusji była taka o znaczeniu Wonderbolts, lecz za długo się ona nie utrzymała, z powodu nieaktywności userów w przeciągu miesiąca i po prostu poszła do archiwum.Ale jeśli wolą ludu jest ją wskrzesić to nie widzę żadnego problemu w zrobieniu tego.

A co do Quizu to dziś albo jutro będziesz wiedziała, czy twoja odpowiedź jest dobra czy zła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Hmmm... zastanawia mnie jedno, dlaczego nie ma waszych pomysłów tutaj drodzy użytkownicy? Czyżby skończyły się wam pomysły? A może wszystko co wymyślam ja z Elfką podoba wam się na tyle, że niczego więcej wam nie potrzeba? Piszcie, zasypujcie nas pomysłami a my rozważymy wasze propozycje ( o ile jakieś nastąpią). Dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witajcie.

Timber prosiła, bym powiadomiła was o jej stażu w tym dziale.

Aktualnie nie zrobiła tu za dużo, a jednak obiecuje że jutro odnowi cały dział.

Tsaa... Napewno...

W każdym razie, teraz możecie oceniać jej i moją pracę w prowadzenie działu na własnych barkach.

Miłego dnia.

Spitfire

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...