Skocz do zawartości

FGF czyli - Forum Game Finder


Xan

Recommended Posts

//chyba nie było takiego tematu jeszcze, jak coś to przepraszam. ;)

Jak zdradza albo nie zdradza tytuł topica, głównym zadaniem tutaj jest polecanie sobie gierek z gatunku jaki szuka kolega wyżej. Mówiąc bardziej obrazowo, ktoś prosi o tytuły np. strzelaniny, a my forumowicze mu podsyłamy jakieś pozycje.

To może sam zacznę, szukam jakiegoś dobrego tycoona, gierki ekonomicznej. Może być coś na modłę SimCity, albo Industry Giant. To drugie niestety mi nie działa, gdyż optymalizacja jest generalnie do kitu i gra nie współpracuje z niektórymi Geforce'ami. :( Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

Rollercoaster Tycoon grałem za dzieciaka, ale jakoś nie chce mi się wracać do wesołego miasteczka na razie. ;)

Tak samo Cezar... to znaczy ciężko to nagrać graniem, odinstalowałem po 30 minutach bo nie kumałem o co chodzi jak lektor mi się darł "potrzebny plebs" :D

Ale dzięki za Anno i Patrician, widziałem je parę razy na filmikach, wydawały się sympatyczne, więc obczaję obydwie pozycje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wykorzystać ten temat w drugą stronę, to znaczy mieć na oku jakąś grę i poczytać opinie? Jeśli tak, to mam pewien problem.

Od jakiegoś czasu nie mam zbytnio w co grać, a wczoraj w Biedronce wyczaiłem stoisko z grami za 20zł. W oko mi wpadł Król Artur, gra osadzona w średniowieczu i do tego RTS, więc mi odpowiada.

Nie wiem jednak czy Biedronkowy kącik po 20zł może skrywać coś interesującego. Książek dobrych raczej tam nie ma, ale skoro wystawili Fallout 3, to może mają lepszy gust jeśli chodzi o dobieranie gier.

Czy opłaci się taki zakup? Czy lepiej poszukać innej? Powiem, że już napaliłem się na RTS i czy Król Artur jest dobrą gierką tego typu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wykorzystać ten temat w drugą stronę, to znaczy mieć na oku jakąś grę i poczytać opinie? Jeśli tak, to mam pewien problem.

Jasne, nie widzę problemu. Droga wolna. ;)

Czy opłaci się taki zakup?

W samego Króla Artura niestety nie grałem, ale Biedronkowe stoiska mają to do siebie, że można faktycznie wyłapać ciekawą produkcję za grosze. Nie mniej jednak z tego względu iż gra jest o moim imienniku ja bym Ci polecał kupić, bo nie wiadomo kiedy na takie stoisko znowu wpadnie coś ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...