Skocz do zawartości

Kreskówki naszego dzieciństwa


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Cóż... jak wszystko to wszystko *Przeszukuje internety*

-Odlotowe Agentki

-Jam Łasica

-A.T.O.M.

-Galactic Football

-Atomówki

-M.A.S.K.

-Muminki

-Reksio

-Ed, Edd i Eddy

-Wunshpunsch

-Ben 10

-Bob Budowniczy

-Transformers

-Zwariowane Melodie

-Tajemniczy Sobotowie

-Atomowa Betty

-Flinstonowie

-Jetsonowie

-Hej Arnold

-Xiaolin

-Tom & Jerry

-Robotboy

-Cafe Myszka

-Rodzina Adamsów

-Inspektor Gadget

-Sonic X

-Ah Ten Andy

-Wymiennicy

-Tabalunga

-Gumisie

-Świat Ludwiczka

-Amerykański Smok Jake Long

-Fantastyczna Czwórka

-Huckelbery Finn

-Pucca

-Kacze Opowieści

-X-Men

-Piotruś Pan i Piraci

-Przygody Pytalskich

-Sąsiedzi

-Szczeniak Zwany Scooby Doo

-Miś Yogi

-Mroczne Przygody Billego i Mandy

-Pinkie i Mózg

-Owca w Wielkim Mieście

-Perypetie Penelopy...

-Hong Kong Phooey

-Scooby i Scrappy Doo

-Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

-Liga Sprawiedliwych

-Spongebob Kanciastoporty

-Przygody Timmy'ego

-Przygody Kota Filemona

-Naruto

-Ying Yang Yo

-Struś Pędziwiatr

-Kocia Ferajna

-Dragon Ball

-Samurai Jack

-Młodzi Tytani

-Kotopies

-Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster

-Pszczółka Maja

-Pokemony

-Lucky Luck

-Scooby Doo

-Popeye

-Skunk Fu

-Kim Kolwiek

-Power Rangers

-Avatar Legnda Aanga

-Fineasz i Ferb

-Tajne Akta Psiej Agencji

-Srebrny Surfer

-Hulk

-Kubuś Puchatek

-Dusterdly i Muttley

-Clifford

-Kot Ik

-Wojownicze Żółwie Ninja

-W.I.T.C.H. (Nigdy nie lubiłam Winx ._.)

-Chojrak Tchórzliwy Pies

-Danny Phantom

-Laboratorium Dextera

-Jimmy Cool

-Dzieciak Kontra Kot

-Listonosz Pat

-Chowder

-Wyspa Totalnej Porażki

-Bakugan

-Kacper

-Edek Debeściak

-Batman

-Hero 108

-Przyjaciele z Kieszonkowa

-Eliot Kid

-Garfield

-Brenda i Pan Whiskers

-Pomysłowy Dobromił

-Nieustraszeni Bracia Adrenalini

-Kudłaty i Scooby Doo na tropie

-Harcerz Lazlo

-Fantastyczna Czwórka

-Chop Socky Chop-Kung Fu Kurczaki

-Niezwykłe Przypadki Flapjacka

-Bliźniaki Cramp

-Dzieciaki z Klasy 402

-Spiderman

-Johny Test

-Bernard/Zagroda

-Baranek Shaun

-Dwa Głupie Psy

-Nowa Szkoła Króla!

-Dennis Rozrabiaka

-Lilo & Stitch

-Jochny Bravo

-Kryptonim Klan Na Drzewie

-Kaczor Dogers

-Mój Partner w Sali Gimnastycznej jest Małpą (Ten Adam Lew xD)

W tamtych czasach świat był lepszy ._.

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza

Awww,uwielbiam kreskówki,i często je jeszcze oglądam,choc podobno "mi nie wypada",ale oć tam xd A te które zapamiętałam z dzieciństwa to: -Dexter -Atomówki -Scooby Doo -Bliźniaki Cramp -Muminki -Smerfy -Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster -Winx -Witch -Sąsiedzi -Tom i Jerry -Bajki z mchu i paproci -Baśnie Braci Grimm -Ben Ten -Ja Łasica -Kaczor Donald I mogę wymieniać tak dalej,ale w większości bajeczki z Cartoon Network xd

Link do komentarza

Łezka się w oku kręci... dobra do rzeczy: -Chojrak tchórzliwy pies -Muminki -Yattaman -Generał Daimos -Bolek i Lolek -Kapitan Tsubasa -Reksio -Zaczarowany Ołówek -Animaniacy -Pinki i Mózg (narf!) -Dragon Ball -Tajemnice złotego miasta -W królestwie Kalendarza -Moto myszy z marsa (let's ride!) -EXO Squad -Rycerze Zodiaku -Extreme Dinosaurs -Kaczki -Kapitan Planeta -Kuba Guzik -Gumisie -Kubuś Puchatek -Aladyn -Przygody Animków -Struś pędziwiatr -Smerfy -Wyspa Niedźwiedzi (dziwna bajka...) -Maska -Zwariowane Melodie -Spider Man -Czarodziejka z księżyca -Tygrysia Maska -Tabaluga -Łoś super ktoś -Łap gołębia -Zwariowane Wyścigi -Batman -Batman Przyszłości -Tom i Jerry -Scooby doo -Teknoman -MASK Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Jejku ciężko sobie przypomnieć,ale z tego co pamiętam te bajki to: smurfy,gumisie,pokemony[kto niby ich nie oglądał jak był mały :D ?],power rangers i więcej nie pamiętam ;>.Ale zaś szkoda że poziom dzisiejszych kreskówek upadł,tamte stare były fajniejsze nie to co teraz.Oczywiście nie mówię o wszystkich bo i teraz nawet zdarzają się fajne,ale jest ich mało i mało kiedy kreskówka w tych czasach czegoś uczy :

Link do komentarza

A kojarzy ktoś może pewną bajkę, jedną z ulubionych z okresu mojego dzieciństwa, o myszach(szczurach) jeżdżących na motorach? Tytułu za diabła nie mogę sobie przypomnieć, a od jakiegoś czasu ta animacja za mną chodzi i nie daję mi spokoju. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podrzucił tytuł, bo parę stron tematu przejrzałem i na nazwę, która by mi pasowała się nie natknąłem. :fluttershy4:

Link do komentarza

A kojarzy ktoś może pewną bajkę, jedną z ulubionych z okresu mojego dzieciństwa, o myszach(szczurach) jeżdżących na motorach? Tytułu za diabła nie mogę sobie przypomnieć, a od jakiegoś czasu ta animacja za mną chodzi i nie daję mi spokoju. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podrzucił tytuł, bo parę stron tematu przejrzałem i na nazwę, która by mi pasowała się nie natknąłem. :fluttershy4:

Moto myszy z marsa.

Link do komentarza

A kojarzy ktoś może pewną bajkę, jedną z ulubionych z okresu mojego dzieciństwa, o myszach(szczurach) jeżdżących na motorach? Tytułu za diabła nie mogę sobie przypomnieć, a od jakiegoś czasu ta animacja za mną chodzi i nie daję mi spokoju. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podrzucił tytuł, bo parę stron tematu przejrzałem i na nazwę, która by mi pasowała się nie natknąłem. :fluttershy4:

Pixie, Dixie i Pan Jinks. Chyba :shiarmor:.
Link do komentarza

Hmmm, bajki z mojego dzieciństwa. -Pokemony :pinkie2: -Scooby Doo -Tom & Jerry -Przygody Animków (czasem jeszcze na Polsacie puszczają) -Ed, Ed & Eddy -Johnny Bravo No i ogólnie dużo bajek z Cartoon Network, za czasów, kiedy ten program był najlepszym tego typu w Polsce... (przełom XX i XXI wieku)

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Wypisuję tylko seriale: -Chip i Dale - RR -Stare kucyki pony - Magiczny autobus -Sąsiedzi -Kaczor Donald -Smerfy -Muminki -Gumisie - Scooby Doo - Tom i Jerry -Przygody Kota Filemona - Zaczarowany Ołówek - Bolek i Lolek -Pokemony -Różowa pantera - Koziołek Matołek - Kubuś Puchatek -Nowe Przygody Kubusia Puchatka - Krecik - Reksio -Rozgadana farma -Alladyn (serial animwoany) -Pat i Mat -Miś Uszatek -Pszczółka Maja -Myszka Miki -Strażak Sam -Kucyki z Gwiezdnego Wzgórza -Zorro -Bałwanek Bouli -Porwanie Baltazara Gąbki -Przygód kilka Wróbla Ćwirka - Bajki Pana Bałagana -Clifford Wielki Czerwony Pies -Tabaluga - Papirus -Żwirek i Muchomorek -Rumcajs -Lili Czarodziejka -Świat małej księżniczki -Rodzina Rabatków -Lis Leon -Bob budowniczy -Pani Bocianowa -Serial o piżmakach (nie pamiętam nazwy) [to wszystkie bajki mojego dzieciństwa :flutterblush:) I obecnie oglądam: -Zwierzęta z Zielonego Lasu -Przygód kilka wróbla Ćwirka -Spice and Wolf 2 sezon z napisami

Link do komentarza

Hej, pamiętam bajkę "zwierzęta z zielonego lasu". To ta o zwierzakach na czele której stały lisy? Jej, pamiętam, że była zbyt poważna jak na mój wiek i ogólnie jakoś specjalnie jej nie lubiłem, ale w tamtych czasach oglądało się każdą jaka leciała. No może każdą. Jedna badziewna gdzie niezależnie od płci żadne dziecko tego nie oglądało. Na ironię był to "mój mały kucyk" XD A skoro o bajkach mowa. Od dawna szukam tytułu pewnej kreskówki która leciała na polsacie i nikt dotychczas mi nie pomógł. Ludzie ją kojarzą, ale nie nie pamiętają tytułu. Nawet Akinator nie pomógł. Tytuł kreskówki to imię głównego bohatera. Akcja rozgrywa się w przyszłości gdzie nie tylko przywrócono do życia wiele wymarłych gatunków, ale i również uersonifikowano je. Normalnie mówią i żyją obok ludzi jako obywatele. PEwien zły doktor...będący mastodontem zaczyna tworzyć istotę doskonałą o właściwościach zmiennokształtnych. Pierwszy jakiego stworzył to totalny...idiota i chyba go wywala, albo mu ucieka. Nie pamietam. Potem się jednak okazuje, ze kolejne jego twory są niestabilne i w krótkim czasie się rozpadają. Postanawia odnaleźć "nr 1" gdyż ten posiada klucz do stabilności zmiennokształtnego ciała. Tym czasem nasz bohater natrafia na dwóch najemników. Gburowatą babkę z wielkim mechanicznym ramieniem napakowanym arsenałem, oraz jej kumpla tyranozaura, który chyba przypominał tergo z toy story. Opis brzmi to głupio, ale w praktyce nr 1 (wydaje mi się, że nazywał się Ginger, ale google przeczy) okazuje się być typową zwariowaną kreskówkową postacią żywcem wyjętą z takich produkcji jak np animaniacy, czy maska i wsadzony do serialu o poważnym klimacie. W efekcie powstaje kupa śmiesznych sytuacji i totalny chaos. Może ktoś z was kojarzy tą bajkę? Leciała pod koniec lat 90', albo na samym początku tego milenium.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Większość to co oglądałam gdy byłam mała (5-7lat) to było anime ale bajki tez były Anime: -król szamanów -Witch(tak to chyba było anime...) -Dragon ball -Naruto (oglądałam na okrągło ^3^) -Pokemon!!! (też oglądałam na okrągło i... nie przeszło mi ^3^) Bajki: -Tom i Jerry -Pszczółka maja -Power Rangers!!!! -Smerfy -Krecik (ale mało...tam było pokazane jak króliki sie rodzą...a w sumie to one wystrzeliwały XD) Aktualnie: -MLP FIM oczywiście :P

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...