Skocz do zawartości

Akademia Wonderbolts - Sesja I


Kirara

Recommended Posts

Skoro już tu jestem, to wypadałoby się trochę rozejrzeć. -Powiedział. -Może zobaczę rynek? Na początek to chyba dobry pomysł. -Dodał i poleciał. -Po drodze mijał wiele kucyków, jednak wszyscy byli pięknie i modnie ubrani. -Nie ma co się dziwić, w końcu to Canterlot. -Kiedy doleciał na miejsce zaczął oglądać stragany. Wszystko było drogie. -Ehh... to już lepiej poszukam jakiegoś ogrodu. Może zdrzemnę się na jakiejś ławeczce? -Powiedział odlatując. 

Link do komentarza

Highsky  przez  chwile  pilnował  paczki,  ale  szybko  się  tym  znudził.  Podszedł  do  najbliższej  budki  z  jedzeniem  i  zamówił  sianofrytki.  Poczekał  aż  miła  klacz  zza  lady  poda  zamówioną  przekąskę.  Doglądał  w  tym  samym  czasie  przesyłki,  wszystko  wyglądało  w  porządku.

 

- Dobra,  to  tylko  pudło,  nie  ucieknie -

 

Odebrał  zamówienie  i  poszedł  na  miasto.  

Link do komentarza

Luc z jakiegoś powodu zleciał z tego drzewa i wstał. Coś go tknęło kiedy usłyszał Speed. Nie wiedział co to było, ale coś co go zasmuciło. Być może wspomnienie. Luc rozmyślał o tym przez chwilę nie zwracając uwagi na drogę. Przed nim wyskoczyła tablica. Luc za późno zareagował i uderzył w nią pyskiem. Padł na ziemię tuż przed klaczą. Powiedział

- Cześć *auć* ja pójdę z tobą.

Luc uśmiechnął się i wstał kiwając się jeszcze po bolesnym przeżyciu. Dodał

- Widziałem kilka ciekawych rzeczy po drodze które warto by było zobaczyć

  • +1 1
Link do komentarza

Amber po krótkim spacerze zapytała Jacob'a:

-Co ty na to byśmy odwiedzili rynek?  Jest tam naprawdę ładnie.. Mnóstwo straganów na których można nabyć różne rzeczy, są tam też kwiaciarnie. Najwięcej hoduje się tu róży ze względu na przystosowaną do tego glebę  :giggle:   Mieszkam niedaleko rynku więc możemy wpaść na trochę do mnie.. oczywiście jeśli chcesz :hBB25: ..

Link do komentarza

Przepraszam że spamuje, ale chyba trzeba już ruszać z Akademią dalej. Zadania już nie było od dłuższego czasu i bronies oraz pegasis powoli zapominają o tym temacie. A chyba nikt nie chce by ten wątek trafił do Archiwum, a co gorzej do kosza. Więc proszę o to by avatar/regent tego działu dał następne zadanie. Proszę :fluttershy3:

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Za niedługo będą zapisy do II sesji. Nie widzę sensu kontynuowania tej sesji, a tym bardziej z tymi samymi członkami, w II sesji będzie można być tym samym kucem, ale większość już pewnie zapomniała. Dlatego robię dodatkowe zapisy do sesji II. Będą już wkrótce, wtedy dowiecie się więcej. W tym tygodniu zapisy ruszą na pewno, ale od rozpoczęcia sesji zależy ile osób będzie chętnych.

 

Zamykam, ponieważ robi się spam i off-topic.

Edytowano przez Aretra Dashu
Link do komentarza
  • 4 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...