Skocz do zawartości

VI Zgorzelecki Ponymeet


Fisk Adored

Data spotkania  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Data spotkania

  2. 2. Na czym skupić najdłuższą część meeta? (pytanie aktualne do 30.04)

    • Wnętrze, przykładem Plaza.
    • Zewnątrz, fruńmy niczym rusałki, bawmy się i tańcujmy do rana!
    • Wewnątrz i na zewnątrz... damy radę to podzielić ;)


Recommended Posts

Można by zagrać, ale niezbyt to kucykowe i znów będzie to uznane za zwykły meet, zamiast ponymeet :P 

Data już ustalona, wszelkie czary znajdziesz w pierwszym poście, który zaktualizowałem.

 

Wspominam sobie polankę... Można by nawet piłkę pokopać i poudawać, że jedna strona należy do Luny, a druga do Celestii, czy po prostu pobiegać udając pegazy, gdzie np. jako nagrodę zafundowałbym figurkę z RD, jeśli taką dorwę w jakimś sklepie :D Tylko chciałbym wiedzieć pierw co w ogóle myślicie o sportowych konkurencjach. Osobiście nie uczestniczę aktywnie w sportowych zabawach, ale w ramach meeta mogło by to być całkiem ciekawe.

 

Edit: anulujcie głos z ankiety i głosujcie jeszcze raz tak, by można było odpowiedzieć na pytanie dot. miejsca meeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przed pierwszym meetem proponowałem ''zabawowy'' mecz w nogę :derp2: Sport liczmy bardziej jako aktywne wygłupy. Jedni nie mogą z przyczyn zdrowotnych albo ,,niechcemisiowych''. Bierzmy także pod uwagę, że może panować upał, dzisiaj pan termometr pokazywał mi 27 stopni w słońcu, więc po prostu powinniśmy na to zważać, żeby ludziki nie popadały jak muchy. Co do szachów - można wydrukować papierowe buźki kucyków i nakleić je na pionki, choć wygodniej będzie użyć do tego tych warcabowych i bęc - mamy MLP szachy. 

 

Może konkurs na rysunek? Zeszyt i ołówek, czy nawet kartkę obdartego papieru chyba każdy znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazałem pałeczkę Emronnowi, ostatnimi czasy nie mam ochoty na organizowanie czegokolwiek. Aktualnie jestem w żałobie, więc z góry za to przepraszam (Przepraszam Emronnie za to, że się tym wcześniej nie pochwaliłem, ale nie wiedziałem czy chcę). Po prostu tak wyszło. Skoro termin 18-sty to postaram się w ciągu 2-3 dni zadzwonić do Plazy i zapytać czy będą mieli dla nas miejsce (założę się, że tak). Oczywiście jeśli wygrają zabawy "nadworzowe" to będzie to takie miejsce gdzie "w razie czego" można będzie przycupnąć.

 

Co do szachów i warcabów to akurat może być bez problemu podciągnięte pod kuce, Republika Lunarna vs Imperium Solarne jak byk.

 

Proszę wszystkich o sprawdzenie edytowanego pierwszego postu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ehm.. dodaję 3 grosze w tej kwestii :giggle: Na początku powiem że może być chaos w tym poście, sytuacja z ojcem jest nieciekawa i ogólnie pewne problemy są. Mniejsza o większość, jeśli chodzi o dany temat to tak: Pomysł z szachami jest zacny, fajnie byłoby zrobić rundkę, bo dawno osobiście nie grałem a dobra sprawa to jest :3. Pewne plany chodzą mi po głowie. O na przykład. Dla odmiany jeśli ktoś ma konsolkę, to można zrobić jakiś turniej szybki w Tekkena, Gran Turismo czy coś. Ps2 posiadam i problemu z tym nie będzie, później można wyjść na miasto. Raz w jednym miejscu a raz w drugim ;P. Pewnie dużo z tego nie wyjdzie, ale warto dodać swoje przemyślenia, w końcu wszystko się może zdarzyć. 

Aha i jeśli chodzi o sport.. Czemu nie? :rainderp: Jeszcze zależy jaka będzie pogoda jak Lordek już wspomniał, bo w taki upał mocny nie opłaca się ten pomysł. Ludki za szybko się męczyć będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nie odzywałem się tak długo... Ale miałem pewne komplikacje w życiu prywatnym no i wyszło jak wyszło. W każdym razie kina na tym meecie nie będzie, sorry :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zabrać przyjezdnych do Niemiaszków na spacerek po Starym Mieście...

Można, o ile ktoś zna się na tym miejscu na tyle, żeby po nim oprowadzić bo ja się na ten przykład zgubię :ajawesome:

Sorry, że nie odzywałem się tak długo... Ale miałem pewne komplikacje w życiu prywatnym no i wyszło jak wyszło. W każdym razie kina na tym meecie nie będzie, sorry :/

 

Sorry, że nie odzywałem się tak długo... Ale miałem pewne komplikacje w życiu prywatnym no i wyszło jak wyszło. W każdym razie kina na tym meecie nie będzie, sorry :/

Domyśliłem się, dlatego też z Emronnem zaczęliśmy jakąś aktywność w temacie nie czekając już na to co napiszesz. Better safe than sorry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni, że tego chcecie? To by było dosyć sporo spacerku, a niektórzy mogą być zmęczeni podróżami, bo nie każdy jest ze Zgorzelca :) 

W ten sposób nie będziemy mogli podzielić zabawy na zewnątrz łącząc z wewnątrz. Poczekam, aż jeszcze kilka osób się wypowie, ale nie widzi mi się to zbytnio... Chyba, że atrakcji w postaci wspólnych gier nie chcecie. Pomysłów jest i tak wiele w sumie, zależy od Was :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "kolegów" z zagranicy... Nie. Zdecydowane nie. Tym bardziej, iż zapewne tylko po niemiecku się dogadamy. Moja znajomość niemieckiego kończy się na przedstawieniu się i zapytaniu o godzinę :ming: Sądzę, że reszta zna w stopniu komunikatywnym angielski. Ale to tylko moje zdanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Niah, odpada. Osobiście z niemieckiego jestem bardzo słaby, prędzej po angielsku się dogadam bo to łatwiejszy język :pinkiep: A wątpię żeby oni znali angola, także jestem na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a kto wam mówił o jakimkolwiek gadaniu z Niemcami?! To ma być wycieczka by sobie połazić, pooglądać, nie by jakieś więzi nawiązywać. tyle ładnych budynków za rzeką :lunaderp:

 

Serio, warto się zastanowić, zwłaszcza że takiego czegoś nie widzi się codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...