Skocz do zawartości

VI Zgorzelecki Ponymeet


Fisk Adored

Data spotkania  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Data spotkania

  2. 2. Na czym skupić najdłuższą część meeta? (pytanie aktualne do 30.04)

    • Wnętrze, przykładem Plaza.
    • Zewnątrz, fruńmy niczym rusałki, bawmy się i tańcujmy do rana!
    • Wewnątrz i na zewnątrz... damy radę to podzielić ;)


Recommended Posts

Jeżeli to będzie ponymeet, to dopisuj mnie śmiało, ale raczej pod koniec maja (z końcem kwietnia robimy Opolski, na który z resztą zapraszam), ale jeżeli kolejne spotkanie RPG, to muszę się zastanowić

To na jakie tematy rozmawiamy i co robimy na spotkaniu zależy od uczestników, ja jedynie załatwiłem miejsce gdzie matka natura nie skopała nam zadów. Wszelkie sugestie mile widziane. Musisz jednak przyznać, że alternatywą dla planszówki, którą przywiózł Scyfer z Dolarem, oraz kart MTG było siedzenie i nudzenie się/rozmawianie. Mi osobiście chodzi o spotkanie się z wami, porozmawianie i poznanie się bliżej. Jeśli chcesz "kucykowych zajęć" to musisz jakieś zaproponować.

Czyli większość chce początek Maja, kimże jestem żeby się sprzeciwiać. Niklas rzucać datami mi tutaj a nie ogólnikami sypiesz.

Z tym kinem to załatwiaj jak najszybciej żeby się nie okazało, że zwiedzanie Zgorzelca stało się jedną z atrakcji, jeśli wiecie o co mi chodzi. Wystarczy mi jedno "spotkanie na polanie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kinem to załatwiaj jak najszybciej żeby się nie okazało' date=' że zwiedzanie Zgorzelca stało się jedną z atrakcji, jeśli wiecie o co mi chodzi. Wystarczy mi jedno "spotkanie na polanie".[/quote']

Będę miał termin, zacznę załatwiać.

3.04.2013 EDIT: To wybieramy ten termin czy jak? O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem ankietę, z Majowymi Sobotami, proszę głosować. PRIORYTET ma ta Sobota w którą Gandezowi uda się załatwić wspomniane kino z powodów oczywistych. Chciałbym więc byś się Gandezie dowiedział co i jak, chciałbym też wziąść pod uwagę termin w którym Niklas mógłby się pojawić, bo ostatnio niestety wybraliśmy niedogodny dla niego termin, a z tego co widzę dużo osób chętnie by się z nim zobaczyło (nie ukrywam, ja też Cię miło wspominam). Terminy to 11, 18, oraz 25 Maja, czyli Majowe Soboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emroństwo jedne przyjechać może tylko i tylko 18-ego Maja, bo w dwa pozostałe terminy ma zajęcia, na których niestety musi być, bo w przeciwnym razie kara zaocznie szkolnej śmierci. Ale jeśli komukolwiek by na tym zależało, to i tak nie jestem pewien, czy wtedy się uda; nastawiam się jednak na tak. Dorzucę "może".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będę się kontaktował z Panem Mariuszem w celu ustalenia daty, a później tylko e-mail do P. Dyrektor MDK i modlitwy, aby kino było za free :P Chciał bym też wiedzieć, zanim napiszę e-maila, jaka data nam pasuje (sądzę że P. Kino będą te daty pasować) oraz godzina i przewidywana liczba uczestników.

EDIT: Niklas, to jaka data Ci pasuje? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misie, na mnie nie patrzcie względem terminu, Niklasa od dawien dawna nie mieliśmy, więc niech wpada i dostosujcie się pod niego, jakby co. Mówi się trudno, byłem na każdym meecie ale ten przed 15.05 dla mnie jest niemożliwy w realizacji - nic się nie stanie, jak na jeden nie dam rady. Niklas więcej się nasmutał, dostosować to pod niego poproszę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry administrację, że post pod postem, ale nie mam jak inaczej zwrócić uwagi innych.

Na którą godzinę mam załatwiać kino. Muszę to wiedzieć do max. środy rana, abym mógł wysłać e-mail'a z prośbą i dokładnymi danymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...