Skocz do zawartości

Beztalencie + kartka i ołówek, czyli wypalacze oczu Lamy


Recommended Posts

UCZ SIĘ MATEMATYKI. BÓG POWINIEN BYĆ WSZECHWIEDZĄCY :ming:

Eeeee tam, lepiej niż ja rysujesz :ming: W dodatku długopisem (taaaa... Długopisem :ming: )

Ale ucho razi (Taaaa, a ja artystą jestem :ming: )

 

Mam przecież Microsoft Kalkulator. :ming: (tiaa, 2+2*2=8. :ming:. Kupa, 6 się równa,  a to się równa że Bill KATes Gates nie umie liczyć, bo tak zlecił to programistom. :ming:)

Kupmiesz. (czyt. kłamiesz). Jedyny przedmiot, normalnie to bym to ołówkiem rysowała.xd Chcesz, to ci podeślę zdjęcie tego długopisa. Jest cudowny. xd

KUPA (czyt. kur*a) wiem.

 

 

W szkole trzeba się uczyć. W domu rysować.... Musisz poświęcić troszkę czasu.

Nie sądzę. :ming: Tia, do kibla się samo nie pójdzie, może w końcu dostanę kase na 92818490839 parę Conversów(Conversy tak, tablet nie. :ming:). :ming: samo się nie poświęci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baba od matmy - jej wina, poprosiła żebym podeszła do tablicy i jakiś tam je*** przykład wykonała.

 

Taaa, ja też najczęściej swoje prace tworze w szkole xD I też na matmie :D

Rainbow Dash z moich ,,długopisowych" też wyszła najgorzej, przez to że zostałem wzięty do katowania  odpowiedzi z twierdzeń i tożsamości trygonometrycznych, które zdążyłem już zapomnieć :F

A co do Twoich rysunków, ogółem większość jest ładna, a czasem nawet bardzo ładna... tylko długopisowy kucyk jest... xD no... no bądźmy szczerzy, dziwny xD

Natomiast kreski chińskobajkowej Ci zazdroszczę :F Mangi w życiu bym tak dobrze nie narysował.

Spróbuj się na kimś wzorować rysując kuce... na jakichś artach czy wektorach :P Wyrobisz sobie w ten sposób nawyk odpowiednich kształtów u kucy... u mnie zadziałało ^ ^ w miarę  :lie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok poddaje się, rysuj byle miało ręce i nogi. Wiesz samo to do Ciebie nie przyjdzie.

 

Coś łatwo przyszło. ;/ Nie daje takiej satysfakcji jak wcześniej xd

To nalysuje kulecke bes lonckuf i nusek. :ming:

 

Rozmowa ze mną i z losem który niby do mnie nie przychodzi z tym ładnym rysowaniem.xd

Hejo Los. Kokainy? - pytam grzecznie Losu przez telefon. :ming:

Eee tam, wolę tik taki polane piwoszem. Banujesz? - odpowiada mi tonem menela spod Polo Los.

Niestety, nie jestem Adminem żadnej strony internetowej. A ty? - pytam.

Ja? HAHAHAHAHAHHAHAHAH. Serio nie wiesz? - pyta żdziwony Los.

Ku**a mać, odpowiadaj stary ch***! Na co ja k*** czekam, co? - przeklinając odezwała się.

No żeż ku**a tak! Idziem na piwosza? - odpowiada Los.

Jo, ale idziem po jednej prszysłudze. - odpowiada strasznie cwana Ja.

Jo, jedziem już? CZEA KU**A! Co? - nagle otrzeźwiał Los.

Jo, jo ku**a, spełnisz to życzenie?

Jo ku**a! JEDZIEM NA PIWOSZA!

 

Oto historia która może być, ale nie musi autentykiem. :ming:

 

Pragnę tego długopisa!

Nie nie kupmię. Naprawdę rysujesz ładnie(j ode mnie :ming: ).

Chcesz? Dam ci zdjęcię. :ming:

Kupmiesz. I jeszcze się nie przyznaje... Jo, jo. Myśl se tak a na pewno długo pożyjesz. (sarkazm.xd)

 

Taaa, ja też najczęściej swoje prace tworze w szkole xD I też na matmie :D

Rainbow Dash z moich ,,długopisowych" też wyszła najgorzej, przez to że zostałem wzięty do katowania  odpowiedzi z twierdzeń i tożsamości trygonometrycznych, które zdążyłem już zapomnieć :F

A co do Twoich rysunków, ogółem większość jest ładna, a czasem nawet bardzo ładna... tylko długopisowy kucyk jest... xD no... no bądźmy szczerzy, dziwny xD

Natomiast kreski chińskobajkowej Ci zazdroszczę :F Mangi w życiu bym tak dobrze nie narysował.

Spróbuj się na kimś wzorować rysując kuce... na jakichś artach czy wektorach :P Wyrobisz sobie w ten sposób nawyk odpowiednich kształtów u kucy... u mnie zadziałało ^ ^ w miarę  :lie:

Ja+matma+szkoła+długopis/ołówek+kartka=brzydactwo

Jednak lubię rozwiązywać takie równania. :ming:

CZAD! Kto jeszcze tworzy na matmie? (prawie wszyscy - mamy tak dużo wspólnego. :ming:)

No to miałeś przeje**ane. xd Zresztą, tak jak ja. :ming:

Jo, jo myśl se tak a  długo nie pożyjesz. Ale pewnie masz rację, te wcześniejsze rysunki (teraz nowa generacja, heloł.xd) były przeokropne.

Huh, wiem, myślisz że tego nie wiem? JESTEM BOGIEM, WIEM WSZYSTKO. :ming:

Manga? I ja? Kreska O,O? Dobrze? O_O

 

Wiesz, że to... nawet dobry pomysł. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stosuję się do świętego Regulaminu,  w którym napisane jak byk jest :

'Stosuj się do netykiety łomie. :twilight5: '

ŁAMIĘ.

 

Ale no kurcze muszę to pokazać.xd

 

A że brak jako takich kartek muszę wykorzystać brudnopis. xd

I rysowanko długopisem też trza ćwiczyć. xD

 

Zastrzegam, iż wiem, że:

-Rysunek długopisem.

-Wykonany przez typowe beztalencie, któremu wmawiają że trzeba ćwiczyć to się polepszy, a to gówno prawda.

-Źrenice nie są pokolorowane.

-Jest dużo kresek 'poprawczych'

-Kartka w kratkę (brak innej, normalnie to bym se poszła do BSSa i kupiła, ale boli mnie głowa)

-Napis nikomu nie potrzebny, chyba że mi...A nie, mnie też nie.

To czemu ja to napisałam? Uch, dobra, nie mam pojęcia. xd

 

xhri0u37lwsw.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuc nr 1 - Bardzo... Oryginalny :ming:

 

I to dowodzi, że jestem oryginalna. :ming:

Kuc nr 2 - Słodkie ma oczęta :lunaderp: Do tego te warkocze... Piękna klacz ci wyszła. Po prostu piękna! :)

 

 

Zwykłe natchnienie. Prostota weny. :ming:

 

 

Jeszcze tak z pół roku i będzie w miarę dobrze (to zależy od Twojego zaangażowania). :bonbon2:

 

Uwierz mi, ja się staram, ale co z tego wychodzi? Jakieś niekształtne rysunki, które śmiem nazywać bezprawnie poniaczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy umieszczasz obrazek, piszesz podnim często co jest nie tak. i to jest ogromny sukces! źle by było gdybyś nie widziała co jest nie tak. a dzięki temu ze wiesz, to lątwiej będzie uniknąć dalszych błędów. oczywiście nie od razu, ale po jakims czasie praktyki. Dlatego zachęcam do rysowania i rysowania, bo się twdy na dobre rozrysujesz^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy umieszczasz obrazek, piszesz podnim często co jest nie tak. i to jest ogromny sukces! źle by było gdybyś nie widziała co jest nie tak. a dzięki temu ze wiesz, to lątwiej będzie uniknąć dalszych błędów. oczywiście nie od razu, ale po jakims czasie praktyki. Dlatego zachęcam do rysowania i rysowania, bo się twdy na dobre rozrysujesz^^

 

Jestem stara, powinnam się uczyć trzykrotnie szybciej, skoro zauważam błędy...

To takie niesprawiedliwe. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki też są niesprawiedliwe, skoro już wszystko na tym świecie? :ming:

 

Niesprawiedliwe jest to, że weekend jest taki krótki.

 

Jak zostanę władczyni świata(piszę tu coś takiego jak prezydent np.Polski(no ale Polska to dno...), tylko że wszystkich krajów. O, jak papież.xdd)(:ming:), zmienię to. 3 dni wolnego! :ming:

 

 

życie na tym świecie ogólnie jest niestparweidliwe...Mogę się uczyć i uczyć tygodniami aby coś zapamiętać bez skutku, a druga osoba pamięta wszystko po ok 15 minutach D:
 

 

Trzeba mieć lepszą pamięć :ming: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dość na razie z rysowaniem kucyków. Na boga kupy, mam dość rysowania kucyków.

 

A teraz zaprezentuje dziwne pismo, które szkicowałam(długopisem. :ming:) na matmie, a dokończyłam na angielskim, skrót OneRepublic (nie wiesz co to jest? Errora mam nie wytłumaczę ci, masz google, nie? Tak trudno znaleźć?).

Tło jest usunięte(wolne od zeszytu w kratkę :ming:), ponieważ w tle były niecenzurowane brzydkie słowa oraz podpowiedzi z matmy. :ming:

 

r9zaaaeapkpr.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój pierwszy chibiak w życiu.

To znaczy ładniejszy od poprzednich. :ming:

d9t6fzj3ynl9.jpg

Co wiem:

-Nie rysowałam elementów szególnych

-Żółta bluzka...Białego nie było. :ming:

-szerfone oczy.

-Napis schodzący w dół, właściwie, to tak miał być...

-Głowa dziwna jakaś

-Rogi (to wygląda jak anthro uszy, ale uwierz mi, jeżeli oglądałeś/aś Elfen Lied, to wiesz) są dziwnie narysowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę coverowała OneRepublic. :cadanceawesome:
Ale z moim głosem, umrę ludzi, którzy to wysłuchają. :ming:

I dziękuję, że ktoś tu jeszcze komentuje.

O, i jeżeli jakiś człowiek(albo cokolwiek innego, byleby miało oczy i palce, bo jak będzie pisał? I jak zobaczył, skoro nie ma paczałek?) widział poprzednie prace, które nje(uwielbiam zniekształcać polski :ming:)były w tym temacie, to czy może powiedzieć, to znaczy napisać, że się zmieniło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...