Skocz do zawartości

Frozen Rainbow [NZ][Crossover][Dark][Violence][Human][Random]


Rainbow Wave

Recommended Posts

Z wątku o Big'u to zaczęło przypominać wątek o Snow'ie, a miała to być opowieść kontynuująca w głównej mierze nie "Chaos i człowiek", a "Tęcza ponad wszystko". Coś mi się nie widzi brak Big'a. Trzeba dać z nim jakąś akcję, a Snow'em dowalić potem. Tak sądzę, bo fabuła zbacza z kursu. Zależy z kim jest kontakt, to mogę pogadać. Tylko, czy macie chęci kontynuowania tego? Bo to naprawdę dobre opowiadanie, tylko trzeba je "uregulować". Jak pisałem, ja jestem zawsze chętny do pomocy. Mogę pogadać ze wszystkimi i poznać ich stosunek co do opowiadania i zobaczę, co to da. Co sądzisz? Co sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miało być połączenie obydwu opowiadań, bo były niezłe... Chęci mam ale jak zacznę pisać i nagle mi się wątek urwie i stoję w miejscu. Ma się problemy w szkole... No cholera z wszystkim nie nadążam nadrabiać "fszystkiego". Dlatego rozważam opuszczenie ekipy. I tak chyba się stanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu obiecałem sobie, że się nie poddam i skończę tego ff. Więc ja będę pisał zawsze. Ale ciężko pisać, gdy dwaj główni bohaterowie nie należą do mnie. Szczególnie jak zamiast pisania zajmuję się próbami podniesienia ekipy na duchu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, ogarnijcie się. Przecież razem w tym siedzicie. Razem zaczęliście, to razem skończcie. Zawsze jest jakiś sposób, by się dogadać, bo wnioskując po tych postach, to macie problemy z dogadaniem się. A ja naprawdę chcę wiedzieć, co będzie dalej z Big'iem i Drużyną Any-Snow'ową. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ktoś zauważył, że... NOWY ROZDZIAŁ?

Ja zauważyłem, ale jakoś nie chciało mi się pisać, więc napisze teraz.

Rozdział trzyma poziom, jak chyba każdy zresztą. Akcja się rozkręca i robi się coraz ciekawiej (Bynajmniej moim zdaniem). Teraz zostało tylko czekać na następny rozdział. 

Edytowano przez Gouren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem po wydaniu, a rozpiszę się później i zrobię edit tej wiadomości.

 

 

EDIT.:

 

Dobra, obiecałem coś, więc obietnicy dotrzymam. Szczerze mówiąc, to podchodzę do tego edit'a już drugi raz. Gomena, że tak długo to trwało, ale siły "wyższe" mogą w znacznym stopniu ograniczyć mój pobyt tu. Tak więc, co? Dobry rozdział, zwłaszcza, że trzeba było troszkę na niego poczekać. No, ale lepiej późno niż wcale, więc się cieszę, że wyszedł. Niech klawisze przemówią!

 

Więęęęc. Brush, brush, brush... teraz mi sobie leci :3 A tak serio, to naprawdę dobra robota z tym rozdziałem. Dodanie tagu HUMAN i wszystkiego, co się z nim wiąże, można dobrze  wykorzystać. Dark poznaje tajemniczego młodzieńca, którego "zna". Plus. Może nawet zacznie jakieś śledztwo? Ale co ja tam wiem... Ciekawe, czy zaobserwuje jakieś zmiany w serialu... Naszyjnik Alicornów padł, jego umysłowy odpowiednik RD wraz z nim. Wkurzył się, bo miał przynajmniej tą "sztuczną" wersje swej ukochanej klaczy. Tak więc ma Heartslash'a, którego imię w ogóle do niczego nie nawiązuje

:lie: Kolejny motyw dwóch kolorków. Przypadek? Możliwe. Zabicie zabójcy. Przez zabójcę. Wiadomo kto ma lepszych ludzi kucyki. Czekamy na Big'a. Wiem, wiem, ale to o niego się rozchodzi, a ja poczekam.

 

To wszystko? Chyba tak. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia!

Edytowano przez Zmara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam również, że mamy już 5 stron nowego rozdziału.

Sześć z hakiem i rośnie. Chyba nie zerknąłeś przed pójściem lulu na ostatni dialog.  :giggle:


Czyli założenie jest takie, że teraz ma iść łatwiej i szybciej, bo mamy specjalistę. A jak wyjdzie to się okaże :rd11:

Wyjdzie tak, że rozdziały prawdopodobnie zrobią się dłuuuższe. A czy szybciej i łatwiej - to już inna sprawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<wciska guzik z napisem "RCV">

WITAJCIE DRODZY CZYTELNICY!!!

<naciska go ponownie, wyłączając funkcję>

 

Najpierw trochę informacji i potulnych usprawiedliwień: Lis... to Lis. Foley jest chory, Wav także, w dodatku internet szwankuje przez burze (a jakże, mi też! Przez okrągłą dobę nie mogłem ściągać CL<szumy na złączu>).

Ale jest! Nowiutki, wypucowany, opluty i jeszcze raz przetarty rozdział XI. I jak sama nazwa wskazuje, ma 11 stron. Czyż to nie piękny zbieg okoliczności? :giggle:

 

Wkracza też zupełnie nowa postać, zgadnijcie przez kogo animowana... :MJTQO:

Rozdział XI

 

Jak zawsze czekamy na wasze komentarze.

 

@UP: Wav, zatłukę... WEJŚCIE MI PSUJESZ, NIETAKTOWNY TY! <parska parą>

Edytowano przez Hilianus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...