Skocz do zawartości

Frozen Rainbow [NZ][Crossover][Dark][Violence][Human][Random]


Rainbow Wave

Recommended Posts

*Wave lubi Pie Killera*

A więc... Może, MOŻE udostępnimy wam sceny usunięte z dotychczasowych rozdziałów. Dlaczego?

WYNIKI ANKIETY - LOL.

Taaak ! My chcemy ! xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave, ja wiem, co oznaczają różne kolory oczu... Aż tak tępy nie jestem. Cieszę się, że jestem doceniony, jako komentator i wchodzisz w rozmowy z mą osobą. Aczkolwiek wiedz, że jeśli nie będziecie mieli pomysłów, jak związać fabułę, jaki dać charakter, czy ogólnie będę mógł w czymś pomóc, to uderzaj do mnie. Nawet się wtedy nie zastanawiaj, bo ja zawsze chętny do pomocy. Oczywiście tylko w ostateczności! Wolę czytać prace innych. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic zdradzać... Ale zbliżamy się do końca...

Dawajta następny rozdział. Tylko mam nadzieje że nie zrobicie ze Snowa jednak miłego kucyka na koniec. Najlepiej by było jakby zapierdzielił Dash albo Biga, albo oboje xD

Bo tak prawdę mówiąc, to tylko dla niego czytam te fanfiction, główny bohater jest nudny jak flaki z olejem, opisy też są słabe i nieskładne. Ale Snow wszystko nadrabia xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajta następny rozdział.

Bo tak prawdę mówiąc, to tylko dla niego czytam te fanfiction, główny bohater jest nudny jak flaki z olejem, opisy też są słabe i nieskładne. Ale Snow wszystko nadrabia xD

Snow nie jest głównym bohaterem? Dobrze wiedzieć... Podpiszę się pod dawajta nowy rozdział.

Ps. Big nie jest nudny ("zerżnij jak chcesz")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...