Skocz do zawartości

Humanizacje Fluttershy


Violet Star

Recommended Posts

Możliwe, że taki wątek już się pojawił, jakoby nie znalazłam go tutaj i pomyślałam, że nie zaszkodzi jak go dodam. Humanizacjami zajmuję się już od jakiegoś czasu, ale nie lubię ich nikomu pokazywać. Moim zdaniem jestem jeszcze amatorką. Humanizacje Fluttershy zawsze szły mi najlepiej, ale to nic w porównaniu z innymi pracami jakie oglądałam. Tutaj macie jedną z nich. Jeżeli jakaś humanizacja wpadła wam w oko to dawajcie ją tu! Ja jako człowiek interesujący się humanizacjami lubię sobie pooglądać :fluttershy5:

Więc śmiało oceniajcie, dodawajcie bawcie się!

Edytowano przez Telewizor Zangetsu
Link do komentarza

Cóż... Sam jestem wielkim zwolennikiem humanizacji (ale jak tym się zajmuje wyłącznie fandom).

O ile w przypadku humanizacji innych postaci nie potrafię skonstruować opinii poza tym, że jestem zwolennikiem humanizacji to w przypadku humanizacji Fluttershy muszę powiedzieć, że te arty są urocze.

Human Fluttershy rocks :)

Link do komentarza
Humanizacje Fluttershy zawsze wyglądają uroczo i niewinnie co dodaje im niepowtarzalnego uroku. To właśnie dlatego wszyscy kochamy humanizacje Flutter :yay:

Affirmative :D

Humanizacje Fluttershy są tak urocze, że najczęściej je wyszukuję w grafice u wujka Google a także często zaglądam to tego wątku... Może nie tyle żeby śledzić aktywność co rzucić okiem na humanizację Fluttershy :)

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...