Skocz do zawartości

Trudy życia... [NZ][Komedia][Human][Crossover][Lekki random]


  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie Sceny Usunięte do tego FF?

    • Tag qrwa!
    • Chyba cię... NIE!!!
    • A ja nie napiszę SU do tego xD


Recommended Posts

:rd4: A byłeś grzeczny? Raczej nie i dlatego nie ma rozdziału :rbd:

Ja byłem ;_; Przez ostatni miesiąc nie dźgnąłem nikogo cyrklem ani nożem, a Xylo grzecznie korektoruje mojego fanfika, więc też raczej nic nie nabroił. Rozdział, bitte!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem bardzo grzeczny.

Oglądałem cloparty (no co ty nie powiesz?), biłem się w gimbazie, spierdzieliłem kompa, oglądałem więcej clopartów (mózg rozjeb###), przeklinałem.

Więc proszę o rozdział. (Tylko nie po arabsku :twilight9: )

Proszę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Mhem... Pewnie kazdy juz o tym zapomnial... Ale w sobote mam zamiar skonczyc kolejny rozdzial (o ile. WCIWZ sie ruszy i pomoze mi to napisac) wiec rozdzial sobota-niedziela powinien byc. Pozdrawiam Lisuu

Taaa... W sobotę... Tylko że pięć tygodni temu xD Dobra, ja wyrażam chęć do kontynuowania powieści, więc jeśli Lis się zgodzi, to może niedługo wypuścimy nowy rozdział... Oby. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Prace idą pełną sp... parą. Sierp i młot inaczej moje dialogi byście wiedzieli kto co mówi, a błędów nie powinno być w następnym rozdziale. Rozdziały będą dłuższe, aktuAnaLnie mamy 14 stron a mamy zamiar dojść do 15-20. Obleśny humor, historia pełna absurdów i mroczny klimat się szykuje! Jeśli nie pamiętacie o co chodziło, przeczytajcie jeszcze raz! To nie dużo... 

Edytowano przez Lis Pustyni
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w ogóle nieczytelne. Tak się nie robi. Widziałeś kiedyś dialog w prawdziwej książce? Są tam sierpy i młoty/swastyki/krzyże celtyckie przy dialogach? Nie! Dialogi są przypisane do postaci np.

 

- O nie! - krzyknął X.

 

Tobie się tego nie chce robić. Po prostu wrzucasz ścianę losowych kwestii, nie wspominając kto to mówi i w jakiej sytuacji.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh... Tak to jest, jak się nie daje korektorowi poprawić rozdziału. :forgiveme:

Anyway, ja potrafię wszystko zrozumieć - przy wypowiedziach Lisa jest narracja pierwszoosobowa, przy moich trzecioosobowa (jest też czasem napisae tam "Patryk", a przy dialogach reszty postaci jest to odpowiednio wyjaśnione. A pan Liek niech będzie miły dla czytelników, bo się zniechęcą i przestaną czytać :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...