Skocz do zawartości

Trudy życia... [NZ][Komedia][Human][Crossover][Lekki random]


  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie Sceny Usunięte do tego FF?

    • Tag qrwa!
    • Chyba cię... NIE!!!
    • A ja nie napiszę SU do tego xD


Recommended Posts

Witam! :rd7: Na pewno kilka osobników nie cieszy się, że zakładam nowy wątek, :lyra3: trudno, dla nich nie piszę! :rd8: Jako, że mam trochę wolnego czasu od kiedy Foley i Rav piszą dialogi (co im długo schodzi.. :twilight3:) postanowiłem, że napiszę jakiegoś FF. Będzie krótki i dość zabawny (mam nadzieję... :aj:).


760ae74bc0e5c25f7bbe2b112c17f486.png


Opowiada o pewnym chłopaku który w dziwaczny sposób dostaje się do Equestrii... :molestia:

Prolog
Rozdział I
Rozdział II
Rozdział III Dość krótki...
Rozdział IV
Rozdział V :molestia: :molestia: :molestia: :molestia:
Rozdział VI
Rozdział VII
Rozdział VIII
Rozdział IX   [Total Random]
Rozdział X [Tu występuje lekki random]

WładcaCiemnościIWszelakiegoZła oto współtwórca VI, VII, VIII i więcej rozdziałów. On nie pozwala mi kończyć IX rozdziału!!!...

Edytowano przez Dolar84
  • +1 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Haha ! :)

,, Mój skarb ! "

,, No i w pizdu i wylądował " xD i cały misterny plan też w pizdu ^_^

Zapowiada się genialnie i tylko dwa błędy , z tym prądem i słowo ,,zagatką" .

Główny bohater niezły :D Fajne ma teksty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc.. Mój korektor jakoś stracił formę (choroba albo alkohol...), więc ktoś by się zgłosił na stanowisko korektora?? Bo ja widząc błędy po jego sprawdzeniu załamuję się. Pisać na PW. Jeśli by mi się udało, dziś o 21 był by rozdział... Niech WC będzie z tobą czytelniku!! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grik. nigdy nie zgadniesz kiedy wpadlem na ten pomysl...xD

Domyślam się.

Ciekawy rozdział. Te zamierzone błędy językowe wyszły całkiem dobrze.

Coś miłość wisi w powietrzu i te sceny z palcami, spaniem, łóżkiem... Za stary się robię. Wszystko mi się tylko z jednym kojarzy. Lis czekam na reakcję Bon Bon rano i na ujawnienie się w Ponyville.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno musisz popracować nad językiem. Wiem że chcesz pisać bardziej w stylu młodzieżowym lecz na prawdę jest on trochę zbyt niskich lotów.

Stach przed Twi uzasadniony. Przed Bon Bon tym bardziej.

Pewnie Pinkie rozbiła już namiot przy Toi-Toiu, bo może nowy kucyk wróci i go wtedy złapie :P

Ciekawe co Twi zrobi z tymi wszystkimi nowościami z wychodka. Nie zapominajmy, że kibel to siedlisko samej chemii i innych ciekawostek. Na opakowaniach niektórych produktów powinny widnieć zdjęcia ludzi, więc pewnie już wie kogo szukać.

Schowanie się w Poison Joke było interesujące. Brakowało mi dłuższego pościgu np przepłynięcie rzeki by zgubić trop itp.

Ciekawe jak będzie wglądał rano. Pewnie będzie lekki szok nie tylko dla niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyka zawsze musi być, jeżeli ficowi brakuje kilku spraw do ideału. To powinno motywować autora do wytężonej pracy i próby łatania swoich błędów.

Zresztą wszyscy ci dogadzają i czasem trzeba ci podciąć skrzydełka byś nie odfrunął :}

Ja traktuje twoje prace jako bardziej fice do relakcu i krótkie historyjki niż poważniejsze prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...