Skocz do zawartości

Trudy życia... [NZ][Komedia][Human][Crossover][Lekki random]


  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie Sceny Usunięte do tego FF?

    • Tag qrwa!
    • Chyba cię... NIE!!!
    • A ja nie napiszę SU do tego xD


Recommended Posts

Dobra robota' date=' oby tak dalej.[/quote']

Aleś się napisał....

To będzie częste... Moim zdaniem II rozdział będzie bił po całym umyśle... W szkole pisałem więc będzie "mocny" (jak Full).

Ja mam tak że nie biorę na poważnie większości znaczy 97%. I po to piszę by czytelnik się zrelaksował i też trochę pomarzył.... Pozdrawiam!

(Rozdział II prawdopodobnie o 20, ale mam 5 stronę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamanie przysięgi Pinkie jest niebezpieczne... Jednym z ficów Pinkie podpaliła gościa by dostał nauczkę. Ja bym uważał na miejscu Twi.

A co do twoich metod to wydają się trochę ... seksualne. Normalnie za takie molestowanie kobiety w naszym świecie to byś się nie pozbierał. Tylko strach przed różowym demonem ci tyłek ratuje.

I znów otwieram nową stronę. Ech...


bo nie wiem jak pinkie zareaguje...

Jak to jak. Standardowo - słowotok z wnioskiem na ogromną imprezkę "Witamy w Equestrii".

Lecz pewnie pomyślisz nad jakimś ciekawym rozwiązaniem by ją trochę uciszyć. Rozejrzyj się po łązience może znajdzisz coś co ją uciszy lub przenieś jej mysł na nowy tor by zainteresowała się czymś innym. Odwróć jej uwagę. A w ostateczności masz jeszcze asa w kieszeni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rozdział przyjemni się czyta zajęło mi to kilka minetek... E, minut. :twilight5:

Czy tylko mnie dziwi brak reakcji Twi na to skąd Grzegorz ją zna? Jak zdobył wiedzę o kucykach? Jak się znalazł w Equestrii?

Co do :pinkie2: to czekam na imprezę w WC lub w kąciku kostki cukru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie dziwi brak reakcji Twi na to skąd Grzegorz ją zna? Jak zdobył wiedzę o kucykach? Jak się znalazł w Equestrii?

Też się nad tym zastanawiałem, ale skoro Grzegorz, jest uznany za potężnego, złego obcego; który przyszedł zniszczyć Kucyki za pomocą niezwykłego artefaktu xD gdzie zwykły sedes jest potężnym modulatorem mocy magicznej xD ...więc zapewne powinien wiedzieć, gdzie, co i jak oraz kto kim jest w tym świecie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział III jest interesujący, przyjemni się go czyta. Niezły pomysł z tą skrytką.

 

Taki mały cytat z wiki.

 

Cydr, inaczej jabłecznik- napój alkoholowy, przefermentowany sok z dojrzałych jabłek (niedoprawiany cukrem), o wyglądzie od mętnego po klarowny, o zawartości alkoholu 2-7%.

Perła Mocna - zawartość ekstraktu 15,1%, zawartość alkoholu 7,6%, gatunek: pils, jasne mocne.

 

 

A to cytat z rozdziału: "Cydr jest fajny, o smaku jabłkowym" odpowiedź Pinkie jest raczej dziwnie sformułowana.

 

Ja osobiście wole coś z większa ilościa %, ale alkohol tylko dla pełnoletnich. (Jak trafisz do działu +18. To możemy podyskutowąć o tym.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach solidarności z autorem, Liskiem naszym kochanym (xd) złamałem sobie prawą rękę, więc teraz nie będzie mógł narzekać, że ręka :lunaderp:

Tu będzie ocena rozdziału... Jak tylko go przeczytam.

Genialny pomysł z hidden episode, masz u mnie za to wielkiego plusa :D Fajny rozdział, jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiłeś mnie tym, że nadal kontynuujesz FF... Mogłeś go zawiesić, ale męczysz się z nim dalej jedną ręką i komórka...

I gdyby nie wypalające oczy błędy (tak, wiem telefonem piszesz) byłby to najlepszy rozdział! Zdrowiej!

Wiesz próbuję pisać bez błędów... Ale ciężko na prawdę ciężko... A w szpitalu to nuda dupskiem wieje więc piszę po 2 zdania i mam dość na 10 min... Nawet nie wiesz jak zdrowieje... :)

 

W ramach solidarności z autorem, Liskiem naszym kochanym (xd) złamałem sobie prawą rękę, więc teraz nie będzie mógł narzekać, że ręka :lunaderp:

Co proszę?? Ale..

Nie wiem kiedy wyjdzie V ;> może w przyszły rok...

 

 

 

 

Rozdział V już jutro! Pozdrawiam! WC - Wielka Celestia!! A co myśleliście?  :ming:

Nowy rozdział już jest!!!   :lunaderp:

Edytowano przez Lis Pustyni
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...