Skocz do zawartości

Trudy życia... [NZ][Komedia][Human][Crossover][Lekki random]


  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie Sceny Usunięte do tego FF?

    • Tag qrwa!
    • Chyba cię... NIE!!!
    • A ja nie napiszę SU do tego xD


Recommended Posts

Mi się jeszcze bardzo podoba, a to, że mało osób komentuje, nie znaczy, że mało osòb go czyta :| Cały rozdział był zajeśmieszny, ale to ostatnie było dopełnieniem całości, aż chce się rzec : Teraz to do...waliłeś do pieca :D Ale serio, rymy zecory wyszły epicko, nawet jeśli były słowa, ktòrych kucyki nie lubią używać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to może kilka słów od owego współtwórcy:

1. Dzięki za pochlebieństwa dotyczące rymów Zecory, chyba mi wyszły, nie? ^^

2. Przekleństwa... Tsa... Chciałbym ich nie używać, ale charaktery postaci lub sytuacja niestety czasem ode mnie tego wymagają. Postaramy się to ograniczyć.

3. Wiecie skąd Zecora zna pewne ludzkie słowa? A pamiętacie, jak Patryk (ten pierwszy) zostawił w lesie swoje rzeczy? No, zebra natknęła się na jego komórkę... :ming:

4. Postać Patryka (tego nowego) jest kreowana przeze mnie, lecz NIE JEST mną, tzn. nie ma podobnego charakteru do mnie. Żeby była jasność.

5. Cieszę się, że się podoba :)

P.S. To był taki ninja-update Lisa, a że on tu rządzi, spodziewajcie się nowych rozdziałów bez refowania tematu. Stay tuned!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WCIWZ

1.Rymy mnie dobiły. Topią mi sie rdzenie atomowe w mózgu.

2.Przekleństwa też troche drażnią :ming:

3.Określenia typu nołlajf w fonie? No co ty nie powiesz.

4.Ale i tak dalej jest jebn :ming:

5.Mi się bardzo podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, nie wiem, jak Qebor mógł tego nie zauważyć. Toż tam jest błąd na błędzie! Ale za to jakie zaskakujące zwroty akcji i gry słowne, których nie powstydziłby się Dolar!

 

edit: Pardon, Qebor, już poprawiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, nie wiem, jak Quebor mógł tego nie zauważyć. Toż tam jest błąd na błędzie! Ale za to jakie zaskakujące zwroty akcji i gry słowne, których nie powstydziłby się Dolar!

Mój nick pisze się bez "u" :)

Po kolejnym przeczytaniu rozdziału rzeczywiście te błędy wychodzą. Jak tak moszna? Toż to hańba dla języka arabskiego! Znajdź sobie innego korektora, a tego wysadź w imię Allaha!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...