Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Po jakimś czasie wyszła ze swojej kajuty i kazała załodze pilnować drzwi by młoda nie wyszła z pokoju.

*myśli*Przelecę się w pobliżu plaży zwiedzę sobie ją trochę.

I po chwili poleciała w stronę plaży oblatała kawałek tu i uwdzie nie napotykając żadnych innych rozbitków. Więc postanowiła poszukać miejsca na obóz. Gdy wleciała w głąb puszczy poszukując jakiegoś obozowiska. W pewnym momencie podleciała na jakąś polanę gdzie było idealne miejsce na rozbicie obozu.

*mówi pod nosem*Idealne miejsce na rozbicie obozu. Poinformuję Golden.

Po czym od razu wzbiła się w górę ponad drzewa i poleciała w stronę statku. Nie orientując się co jest wokół nie i nawet nie za uwarzyła jak przeleciała nad rozbitkami.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

WaveX, Pinkemane napiszcie cuśka w Apokalipsie nie ma jak ruszyć:P

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Kukurydze, ryż nawet, i te tajemnicze zioła - odpowiedział wesoło.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tajemnicze zioła xD

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Nikomu nie wolno o tym wiedzieć poza szamanami w naszej wiosce - odparł Kruk.

- Podobno przed ważnymi uroczystościami palą te zioła i przemawiają do Bogów... - dodał .

Link do komentarza

Imię: Socks Chaser

Rasa: Pegaz,Pirat

Wiek: 20 lat

Historia: Urodziła się w Ponyville.Ledwo skończyła gimnazjum i liceum(Nie wiem czy w Equestrii są jakieś odpowiedniki XD).Gdy miała 18 lat znalazła pracę jako listonosz.Będąc w jednym z miast portowych postanowiła dołączyć do piratów...głównie po to by sobie popływać po morzu.

Umiejętności: Strzela z celnością godną snajpera,Dobrze walczy Kordelasami

CM: Serduszko ze Skrzydełkami

Ekwipunek: Kordelas pokryty rysunkami ze znaczkiem Socks,Skarpetki i dużo "pirackich" cukierków (W większości czekoladowe monety.Mówi że poprawiają koncentrację)

Wygląd:

34ijyiw.png

Rozumiem że mogę zaczynać od razu ^^?

Jeśli nie będę sobie radziła to wywalajcie mnie za burtę XD.

Link do komentarza

nwm co pisać więc piszę byle cu:P i moje prośby zostały wysłuchane:P zostałaś piratką więc mam coś na przywitanie hehe Socks Piratem:P

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wychodzi z kajuty Golden gdyż jak weszła okazało się że ona spała. Kiedy wyszła na mostek widziała Socks obserwującą ląd.

Ahoj Socks za uwarzyłaś coś ciekawego?

Po czym do niej podeszła.

~~~~~~~~~~~~~

nwm co napisać ;P Octavia w ogóle gra:? jak nie przejmuję statek:P

Link do komentarza

Socks się obudziła.Chciała uciąć sobie krótką drzemkę która trwała "tylko" 3 godziny.

- Ano ahoj,ahoj...co miałam zauważyć?

Socks zaczęła się śmiać.Chwyciła leżący przy niej pistolet skałkowy i zaczęła nim wymachiwać.

- Ahoj panienki!Mamy snajpera na pokładzie!

Wycelowała w jabłko które leżało na jednej z beczek po czym pociągnęła za spust.Z pistoletu poleciał jedynie dym.Socks rzuciła nim o pokład.

- Czy na tym statku jest jakiś działający pistolet?!

Link do komentarza

Nie nie mamy pistoletów*uśmiecha się*Ale za to mamy ponad 100 dział 42 funtowych na pokładzie*zaśmiała się*

I masę amunicji do nich

Po czym wzięła jabłko w które próbowała strzelić, podrzuciła je do góry i chwyciła za swój miecz i przecięła je na pól. Po czym złapała obie połówki.

Łap połówkę

I podrzuciła połowę jabłka Socks a swoją już jadła.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Spokojnie , nie ma się czego bać - powiedział Kruk

- Chodźmy do mojej chatki , tam bezpieczniej niż w wiosce, moje plemię nie lubi nowych - dodał zbliżając się do chatki na drzewie.

Link do komentarza

- Zabieraj te jabłka.Nie lubię ich.Kiedy schodzimy na ląd?Przecież tam jest jeden idiota którego zabiłaś mieczem,Jakaś nie potrafiąca się bronić dziewczyna która jest młodsza nawet ode mnie no i pewnie jacyś tubylcy się znajdą.No i po cholerę się tak z tamtą obchodzisz?Przecież ona nie ucieknie.

Zaczęła się bawić swoim "kordelasem".

- No i czy można do niej zejść?

Roześmiała się tarzając się po pokładzie.

Link do komentarza

Co do tej młodej mam pewne plany*zaśmiała się*

Ona jest w tej chwili u mnie w kajucie jeżeli masz ochoczą ochotę to przejdź się do niej i o pytaj ją o to i owo. A na ląd zejdziemy jak tylko Golden wstanie.

Po czym spojrzała na kajutę Golden.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

OCTAVIA hello zabawa leci :P a jak nie grasz to daj znać chociaż by:P

Link do komentarza

Żeby nie było, że jak napisałem co planuję to wy już wiecie co mamy w planach z wami i nie będzie niewiadomych akcji że wiedzieliście to i owe.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mówię co to w pełnym zaufaniu. A więc taki że ta młoda będzie myślała, że jest bezpieczna i w ogóle wtedy tamtym przekaże co trzeba, że tutaj jest bezpiecznie a my ich wtedy cap i do naszego lochu.(hmm nwm jak to się na statku nazywa;/)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...