Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Poczuła wstrząs.

Co do!*bije w dzwon* Uwaga atakują nas do dział! Ja sprawdzę gdzie uderzył głaz.

Podeszła do sterburty gdzie uderzył głaz za uwarzyła wgniecenie na miedzianej części okrętu.

A więc tak się chcecie bawić. Kanonierzy ładować kule ognia!

Kanonierzy topili kule w smole po czym je ładowali po wystrzale kule się zapalają od wybuchu.

Kanonierzy przygotować salwę! Cel plaża i pobliska fauna! Uwaga! Cel! Ognia!

I poleciała salwa kul ognistych. Uderzała w różne miejsca plaży i żadna kula nie trafiła fauny.

Kanonierzy ładować i czekać na rozkaz! Cieśle okrętowi przygotować się do napraw!

Link do komentarza

Dark zobaczył katapultę którą wcześniej aktywował jakiś kuc który w niego walnął i zobaczył też że jest wycelowana w statek piracki więc bez przemyślenia rozwalił katapultę i odbiegł od miejsca zdarzenia ale jego kopyto nie dawało mu większych możliwości do biegu.

@down

Ogar nie możesz być OP. Jasne.

Link do komentarza

Coś trafiło w statek.Socks wzniosła się i przystawiła lunetę do oka.

- Cholera.Spróbuję sprowadzić gnoja na plażę.Wy spróbujcie coś zrobić z tym kadłubem.Jak tylko pojawi się na plaży strzelajcie.KAŻDE działo ma wystrzelić!

Do jednego kopytka wzięła pistolet a do drugiego kordelas.

- Życzcie mi powodzenia!

Poleciała w stronę wyspy.W ostatniej chwili na nią przybyła.Jakaś kopuła znowu otoczyła wyspę.Latając na wysokości drzew szukała jakiejś katapulty lub działa z którego ten głaz mógł zostać wystrzelony.Po około 5 minutach znalazła jedynie coś co kilka minut temu było katapultą.Teraz była to jedynie kupa gałęzi.

Link do komentarza

Czujka wysłała 2 sygnały do Chaosa który klał siarczyście przez ten głośny dźwięk, wyszedł z jaskini zobaczyć czy coś się nie kręci w pobliżu zamiast tego zobaczył istny Armageddon po chwili powiedział

-E tam widziałem lepsze już nawet rozwalenie tamtej bańki było bardziej cool-po czym znowu wszedł do jaskini

Link do komentarza

Kanonierzy przygotować salwę! Cel ostrzelać pobliską faunę! Uwaga! Cel! Co do Wstrzymać ogień! Znów ta kopuła skąd oni biorą tyle energii! Dobra koniec na dziś jeżeli chodzi o salwę! Rozejść się!

Po czym poszła w stronę swojej kajuty przedtem wydając rozkaz cieślą by naprawili wszelkie uszkodzenia jeżeli takowe będą.

Link do komentarza

Wychodzi z kajuty na mostek i bierze lunetę by zaobserwować plaże. Ale ku jej zaskoczeniu bariera znów zaczęła znikać.

Co do znów *wzdycha* Nie mam zamiary wszczynać alarmu bojowego. Ale poobserwuję plażę.

Bierze lunetę i obserwuje palącą się plaże i dostrzega zniszczoną katapultę.

No proszę zatopić nas próbowali haha. Hmm a to kto a Socks Dark czy ty jesteś nieśmiertelny czy co! I ten co mi uciekł!

Link do komentarza

- Jeszcze się rusza.No nic.Się wykrwawi.

Przygotowała się do lotu i poleciała w stronę statku.Gdy wylądowała na pokładzie natychmiast poinformowała Orange o tym co się stało.

- O-Orange!Znalazłam katapultę.Została przez kogoś zniszczona.Potem znalazłam więźnia który nam uciekł.Został ogłuszony przez Darka.Go też zobaczyłam ale nie zwrócił na mnie uwagi i poszedł w swoją stronę.Strzeliłam do więźnia i zostawiłam go by się wykrwawił.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...