Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Vortex klął sam do siebie, po czym wstał i wyciągnął energicznie nóż z drzewa i spojrzał na Socks

Słuchaj... Po czyjej ty jesteś stronie?

Vortex zdejmuje stare bandaże z opatrunku na głowę po postrzale, i zauważa, że rana w dziwny sposób całkowicie się zagoiła

Świetnie, teraz mam ołów w głowie...

Link do komentarza

Insane Brony co dokładnie znaczy "RP" ^^?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Socks ruszyła za Chaosem.

- Vortex zostań tutaj i zrób coś z kopytami!

Między drzewami ujrzała dużą polanę.Jedno z drzew dookoła było całkowicie uschnięte.Na samym środku siedziała Chaos.Wystrzeliła w niego z muszkietu i natychmiast przeładowała.

Link do komentarza

Insane Brony co dokładnie znaczy "RP" ^^?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Socks ruszyła za Chaosem.

- Vortex zostań tutaj i zrób coś z kopytami!

Między drzewami ujrzała dużą polanę.Jedno z drzew dookoła było całkowicie uschnięte.Na samym środku siedziała Chaos.Wystrzeliła w niego z muszkietu i natychmiast przeładowała.

Role-Play = RP - Z angielskiego to co właśnie robimy, granie jako swoja postać, decydowanie co robi itp


Nie! Czekaj! On cie...

Nie dokończył, bo Socks zniknęła już między drzewami.

Zabije...

Link do komentarza

Na statku panowała istna anarchia zabijała każdego uciekiniera i była bardzo wkurzona. Kiedy anarchia na statku została opanowana widziała masę uszkodzeń statku.

Szlag! Zapłacą mi za to wszyscy! A teraz trzeba się udać na wyspę piratów i przybyć z posiłkami. 

Woła cieśle okrętowego i rozkazuje mu rozpocząć naprawę okrętu. Poszła do spiżarni gdzie zabrała ukrytą mapę. Wyszła ze spiżarni po czym rozkazała rozłożyć żagle i nawrócić tam skąd przypłynęli.

Wycofujemy się! Cel Wyspa piratów! Jeszcze tu przybędziemy ale tym razem z potężną flotą!

Zeszła do kanonierów gdzie rozkazała załadować kule ognia kiedy będą wypływać.

Kanonierzy ładować kule ognia cel miejscowa polana! Tam gdzie było widać latające drzewa! Uwaga! Cel! Pal!

I poleciała salwa kul ognistych w stronę polany. A statek w miedzy czasie odpływał powoli od wyspy za wyznaczoną trasą na mapie.

Uwaga brać się za bakburtę. Przygotować drugą salwę. Cel kryjówka kruka! Uwaga! Cel! Ognia

Poleciała 2 salwa. Po kilku chwilach statek znajdował się ponad milę od wyspy gdzie kierował się w stronę Wyspy piratów.

Link do komentarza

Vortex teleportował się do jaskini Chaosa

Słuchaj mnie idioto, ci szaleńcy niedługo rozwalą tą wyspę! Więc albo się ogarniesz, i pomożesz nam przygotować obronę, albo zginiesz w ukryciu jak tchórz, wybieraj. Nie oczekiwałem, że to powiem, ale jesteś mi potrzebny, razem możemy ocalić tą wyspę... Chcesz, żeby przez ciebie zginęły dziesiątki tubylców? To nie jest tak, że uda ci się uciec, oni zabiją każdego, co do jednego! Pomóż mi...     Proszę...

Link do komentarza

Tu nie chodzi tylko o obronę, ale dobra, gnij w tej swojej jaskini, zgiń podczas ataku, może się jeszcze zdecydujesz... Nie wiem nawet, czy coś się kryję pod tą stertą metalu... A co do tego, jeżeli chcesz coś z tego mieć, powiem ci do czego służy kryształ który... Pożyczyłeś...

 

 

Vortex teleportował się spowrotem do Socks

Wiedziałem... On nam nie pomoże... Musimy zbudować coś do ataku... A ja muszę odzyskać siły, żeby wytworzyć ochronę, ty jesteś pegazem, w nocy raczej cię nie zauważą, przygotuję magiczne "bomby" będą to po prostu worki napakowane prochem, które wybuchną przy zderzeniu, chyba udźwigniesz pięć kilogramów?

Link do komentarza

- Udźwignę ale...

Socks spuściła głowę.Dopiero teraz zdała sobie sprawę że piraci gdy tylko ją zobaczą to prawdopodobnie zabiją bez wahania.

- Nie wiem czy powinnam.Znaczy się chyba oni wciąż myślą że jestem po ich stronie.

Jedna z kul otworzyła się.Był tam list napisany przez Orange.

- Zobacz.Nie chcę nikogo zdradzać.Specjalnie nie zatrzymałam Tunder i Grape ponieważ moim zdaniem to było odpowiednie...po prostu nie mogę tego zrobić!Nie jestem po niczyjej stronie.Robię tylko to co moim zdaniem jest odpowiednie.

Link do komentarza

Wychodzi ze swojej kajuty na mostek i zerka na mapę jak i na kompas. A po chwili patrzy przez lunetę.

Do płyneliśmy nareszcie. Jak przybijemy do portu od razu zacznę gromadzić statki i najpotężniejszych pirackich magów.

15 minut później przybyli do portu Orange ogłosiła 2 dni wolnego. Kiedy ona będzie załatwiać flotę.

Słuchać mnie wszyscy macie dwa dni wolnego ja będę załatwiać flotę odpocznijcie potrenujcie co chcecie! Rozejść się! Dark poczekaj ty musisz iść ze mną musisz mi pomóc w przygotowaniach to nie zajmie długo tylko kilka listów pozanosisz. I będziesz wolny.

Po czym skierowała się do Cytadeli by napisać kilka listów.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...