Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Socks wstała i wyciągnęła swój pistolet.Wycelowała w głowę Grape Jam

- Grape Jam po cholerę to robisz?Przecież pomogłam ci uciec ze statku idiotko!Masz w tej chwili przestać!Nie chcę cię zabijać!

Wtedy Vortex użył jednej ze swoich "sztuczek".

- Vortex!Ona teraz może zrobić co jej się chce!Skoro pomaga piratom to teraz będzie mogła do nich się dostać!Mogliśmy ją uwięzić!

Link do komentarza

Metaliczne kroki stawały się coraz głośniejsze, w końcu z krzaków wyszedł kuc w dziwnej zbroi można nawet powiedzieć że demonicznej. W magii miał  dość duży miecz przy którym maczeta wyglądała jak wykałaczka

-Dobra odszczekaj to psie-powiedział zdenerwowany

-Inaczej skończysz na mojej ścianie

Link do komentarza

Arcy mag podchodzi do Orange.

Słuchaj mamy kłopoty oni są nad nami wyczuwam za kłucenia w mocy.

Dobrze *zaśmiała się cicho* Są nad prototypowym statkiem?

Tak.

Dobrze słuchaj użyj najsilniejszego zaklęcia teleportującego musimy przenieść flotę 3 mila od wyspy przy okazji zabierając naszych z wyspy.

Dobrze ale to mnie bardzo osłabi.

Po czym Arcy Mag użył potężnego zaklęcia teleportacji. A Orange w tym samym czasie wystrzeliła z 2 potężnych dział burzących. Kiedy prototypowy statek wystrzelił, a Arcy Mag teleportował Grape Jam i Socks na statek a cała flota została przeniesiona 3 mile od wyspy. Po teleportacji Arcy mag osłabł i upadł ale po chwili wstał bardzo słaby.

Sterowiec został trafiony z 2 potężnych dział które były skierowane w górę gdyż te działa to były moździerze.

Link do komentarza

Tarcze sterowca zostały permamentnie wyłączone

(Kuce na sterowcu)

K***A! Dostaliśmy! Nie mamy osłon! Zaraz spadniemy! Wyślijcie ptaka pocztowego do portu! Niech przyślą więcej sterowców! NATYCHMIAST!

Sterowiec zaczął się palić, w chwili gdy jednorożce z niego zeskoczyły aby przeżyć, dało się zobaczyć ptaka pocztowego lecącego na inną wyspę

UDAŁO IM SIĘ! TAK! Zdążyli wysłać wiadomość! Mam nadzieję że przylecą tu przynajmniej trzy!

Vortex otworzył mały portal dla jednorożców ze sterowca i gdy pojawili się na plaży zamknął go

Testowanie prototypu było dla nas zaszczytem kapitanie...

Dobrze się spisaliście, wysłaliście wiadomość?

Tak... Niedługo przybędzie więcej sterowców, zanotowaliśmy że tylko jeden statek strzela w stronę nieba, ostrzał sterowców skupimy właśnie na nim.

Zasługujecie na odpoczynek. Jakieś inne wieści?

Następne sterowce... Będą... *Kuc uśmiechnął się szyderczo* Większe... Heh...

Link do komentarza

Jacob powiedział

- A wiesz że to jest magiczna maczeta.

Po czym Jacob wbił ją głęboko w pancerz i puśćił

- I nie oprze się żadnemu metalowi gdyż ta maczeta ma 1451 czarów w sobie

Jacob spojrzał się na swoje kopyto. Leciała z niego krew. Powiedział

- A widziałeś coś podobnego. Kopyto krwawi, a ja tego nie czuję.

Jacob wyjął piersiówkę z krwią i ją wypił

- Teraz pewnie powiesz że jestem szalony. Ale powiem ci że się nie mylisz

Jacob uśmiechnął się

Link do komentarza

Taka bitwa o głupią wyspę *wzdycha* Tego jeszcze nie było jak tak chcą to niech ją biorą. Arcy magu proszę cię przekaż wszystkim że wracamy na zatokę piracką.

Dobrze Orange.

Po czym wysłał sygnał wszystkim okrętom na powrót do Zatoki pirackiej.

Słuchajcie na razie musimy wycofać się jeszcze tu powrócimy ale następnym razem będziemy górą a teraz tylko będziemy tracić jednostki!

A ty! *patrzy na Socks* Nawet nie nazywaj mnie Kapitanem od dziś jesteś wyrzutkiem śmieciem nic nie wartym psem! Wracaj sobie na tą wyspę i bądź szczęśliwa! Arcy magu masz wystarczająco sił by ją tam przenieść z powrotem?

Tak ostatnia teleportacja potem to już zemdleję i będę musiał długo odpocząć.

Dobra teleportuj ją na mój znak.

Podchodzi do Socks z wyjętym mieczem i wbija jej miecz w dolną część brzucha.

To twoje ostatnie chwile. Parszywa gnido!*skinęła głową*

I została przeniesiona na plażę a na brzuchu zamiast rany miała znak wygnańców.

Link do komentarza

WYCOFUJĄ SIĘ!

Vortex krzyknął do wszystkich, właśnie w tej chwili na horyzoncie widać były 3 kolosalne sterowce, na każdym mieściło się pięćdziesiąt jednorożców dziesięć opiekowało się tarczą, dziesięć w razie ataku spamowało wroga laserami, dziesięć strzelało wiązkami dezaktywującymi tarcze energetyczne, i ostatnie dwadzieścia napędzało wielkiego olbrzyma

NIEMOŻLIWE, oni tu wysłali połowę floty powietrznej!



Ej mogę nabyć postać która będzie piratem? :D



Po chwili Vortex wyłączył barierę a na płaskim terenie za drzewami wylądowały sterowce, każdy jednorożec miał na sobie pilotkę i spadochron na grzbiecie

Atak odwołany, ale jeszcze tu przybędą zostańcie, możecie zbudować małą osadkę niedaleko...

Link do komentarza

Zmieńcie mi "frakcję" z "Pirat" na "Rozbitek" ;D.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Socks obudziła się na wyspie.Na brzuchu miała bliznę którą nazywali "Znakiem Wygnańców".

- A to wszystko dlatego że chciałam pomóc dla tej idiotki.

Zakryła pyszczek kopytkami i zaczęła cicho płakać.

Link do komentarza

-Ech a myślałem że to ja jestem szalony-westchnął

-Ale nie martw się długo nie pożyjesz, potem będe musiał w jak najbardziej bolesny zabić innych-machnął mieczem na wysokości twarzy jacoba

-Szczerze jak myślisz co lepsze wbić im nóż w brzuch i czekać aż się wykrwawią czy powoli robić rany cięte?

Link do komentarza

Jeden ze sterowców który dotąd był niewidzialny unosił się nad chaosem

Sądzę, że lepiej byłoby przemyśleć to w więzieniu

Rozległ się głos z góry, i po chwili cień przysłonił chaosa i Jacoba, rogi jednorożców od strzelania zaświeciły się na czerwono i na chaosie pojawiło się dziesięć czarnych kropek

Jesteś aresztowany w imię Equestriańskiej floty powietrznej, wolisz po dobroci czy siłą?

Link do komentarza

Okręty przybyły do przystani pirackiej. 

A teraz mnie wysłuchajcie wszyscy! Niech każdy się rozpłynie, płyńcie od wyspy pirackiej do wysp pirackich, obgadujcie sprawy z innymi piratami zbierzcie najpotężniejsza flotę! Rozgłoście każdemu o największym podboju wyspy! Rozgłoście że dla każdego czekać będzie wielka nagroda! Rozgłoście że nawet same prototypy nam się przydadzą w tej bitwie! Będą o nas pisali w pieśniach Equestriańskich! Rozejść się! Wypłyńcie na głębokie wody niech święty pirat was ma w opiece!

Załogi statków za wiwatowały a sam prototyp powrócił do stoczni. Magowie poprzechodzili na prototyp.

Pomogę ci Arcy magu.

Ah dzięki teraz będę odpoczywał i przygotuję specjalne zaklęcie dzięki któremu te sterowce będą spadały jak kaczka w wodę.

*Ucieszyła się*Dobrze jesteśmy widzimy się za parę dni.

 

 

~~~~~~~~~~~~

Insane w tej chwili możesz wprowadzić do nas swoje 2 oc

Link do komentarza

Vortex usiadł naprzeciwko Socks

To tylko głupia blizna, dostaniesz swoją zemstę... Słuchaj, podczas następnego ataku pójdziesz ze mną do sterowca dowodzenia, to najbezpieczniejsze miejsce, bo tarcze są tam prawie niezniszczalne, tam będziemy bezpieczni... Gdy pojawimy się nad głownym statkiem piratów zejdziemy tam i znajdziemy Grape, wtedy możesz nawet ją wypatroszyć...

Link do komentarza

Jacob wyjął maczetę i zasłonił się ją przed mieczem powiedział

- A wiesz może lepiej w brzuch gdyż będzie boleć.

Po chwili namysłu dodał

- A może popracujemy razem co? Ja też chcę zabić wszystkich bo mi brakuje już napoju.

Jacob uśmiechnął się jak szaleniec i wskoczył na jego miecz. Powiedział przykładając maczetę do jego głowy

- Zgadzasz się?

Link do komentarza

-A mam jakiś wybór? Zgadzam się-Chaos spojrzał w stronę balonu

-A co do was-wyczarował olbrzymią kosę z czarnej magii która zignorowała pole siłowe wokół balona i przebiła go, balon zaczął spadać w stronę plaży. Przedtem wyrzucił jednego z załogi i przyciągnął do siebie

-A tego kuca użyj aby zdobyć swój napój

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...