Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Jacob spojrzał na kosę i powiedział

- Hmm...fajna kosa...muszę se taką kupić, albo pożyczyć od Śmierci

Po czym Jacob zeskoczył z miecza i zmienił swój wygląd na normalny. Spojrzał się na swoje kopyto które obwicie krwawiło. Jacob wyjął bandaż i ją zabandażował. Po czym spojrzał się na Chaosa i powiedział

- To gdzie jest najbliższa wioska?

Link do komentarza

Lightning (OC pirat) siedziała przy stole, była strasznie napite, zauważyła, że dwóch innych piratów się o coś sprzecza

So to sa buika bese mne?

Powiedziała po czym rozbiła butlę z rumem o głowę jednego z piratów, w pewnym momencie jeden z innych piratów rzucił się na nią, ona wysoko podskoczyła a pirat udeżył w drewniany słup

No so? To wżyztko?

Lightning sprowokowała wszystkich i każdy zaczął się ze sobą bić na pięści, wszystkie ciosy które były zaadresowane do niej odparowywała odpowiadając kontratakiem

Link do komentarza

Socks od razu stała się weselsza.Na jej pyszczku pojawił się szeroki uśmiech.

- Dzięki.A z tamtymi dwoma?Jeden mi zranił kopytko a drugiemu strzeliłam w oko.Chyba kojarzysz.

Powiedziała ruszając rannym kopytem.

- Możesz mi je no nie wiem...uleczyć?P-Patrz!Jeden z waszych sterowców został zaatakowany!Za mną do cholery!

Krzyknęła lecąc w stronę balonu.

Link do komentarza


Kolosalny balon znów odzyskał równowagę (Tak ogólnie to był to gigantyczny sterowiec, więc mała dziurka nic nie robi) jednorożce magią załatały dziurę, ale zrezygnowały z ponownej próby aresztowania, lecz ulepszyły obronę do takiego stopnia, że nie dało się jej zignorować



W pewnym momencie pięć małych sterowców pojawiło sięnad głowami Chaosa i Jacoba, Chaos został zaspamowany falą laserów, z czego tylko dwa strzały zadały powiększe obrażenia (Ale lasery były silne, więc osłabiły twoją magię o 20%

Link do komentarza

Wpadła na ciekawy pomysł. Od razu pobiegła do wieży magów.

Słuchajcie potrzebuje jeszcze małej waszej pomocy na szczęście to nie zabierze wam dużo czasu.

Słuchamy więc.

A więc ostatnio wyczytałam o wytworzeniu powłoki astralnej gdzie będzie można ją przenieść w dowolne miejsce na świecie i chcę byście mi taką zrobili ale że bym płynęła na statku wtedy.

Możemy zrobić to teraz więc jeśli chcesz stań w pentagramie. Będziesz jedynie w powłoce astralnej przez godzinę.

Dobra jestem gotowa.

Po czym weszła na środek pentagramu 5 magów ustawiło się na każdym rogu pentagramu. Oczy Orange zaczęły świecić.

Aaaaa! *jest na wodzie na małym statku bez flagi*Oh kaszle, moja głowa udało się.

Po czym rozciągła żagle i płynęła chwilę i w końcu dopłynęła do brzegu wysiadła z łodzi i ona zniknęła. Zaczęła iść po plaży żadna czujka jej nie wykrywała ani wieżyczki. Po prostu szła jak widoczny duch i wokół orange było widać migotającą czarną powłokę.

Link do komentarza

Kiedy przechadzała się po plaży zrobiła się bardziej niewidoczna wzbiła się w powietrze i obleciała kawałek dżungli kiedy tak leciała za uwarzyła jakieś domy.

Hmm Czyżby ten popapraniec tam mieszkał.

Wleciała do środka zaczęła przeszukiwać dom. Znalazła jakieś kryształy i mapę a że nie mogła ich zabrać a mapa była bez użyteczna postanowiła pójść do drugiego pokoju.

Na biurku od razu za uwarzyła jakieś plany.

No proszę a więc to w taki sposób oni to budują. *zaśmiała się cicho*

Po czym wyjęła z sakwy astralną kartkę z piórem i kałamaszem. Przerysowała wszystko co się dało i schowała kartkę. 

Link do komentarza

Na horyzoncie było widać masę sterowców

Tam jest chyba z... Osiem sterowców...



Kiedy przechadzała się po plaży zrobiła się bardziej niewidoczna wzbiła się w powietrze i obleciała kawałek dżungli kiedy tak leciała za uwarzyła jakieś domy.

Hmm Czyżby ten popapraniec tam mieszkał.

Wleciała do środka zaczęła przeszukiwać dom. Znalazła jakieś kryształy i mapę a że nie mogła ich zabrać a mapa była bez użyteczna postanowiła pójść do drugiego pokoju.

Na biurku od razu za uwarzyła jakieś plany.

No proszę a więc to w taki sposób oni to budują. *zaśmiała się cicho*

Po czym wyjęła z sakwy astralną kartkę z piórem i kałamaszem. Przerysowała wszystko co się dało i schowała kartkę. 

Flota zrobiła ci na złośc, przerysowałaś schemat budowy pomniejszych sterowców (tych głupich) :3 xD

Link do komentarza

Jacob oburzony powiedział

- Whisky? Ogłupiałeś? Robi się tylko wino i wyłącznie wino.

Jacob spojrzał się na wzgórze i niebo. Krzyknął

- Uwaga!!!

I odepchnął Chaosa przy czym wszystko trafiło jego. Jacob padł na ziemię wypowiadając słowa

- I tak zaraz wstanę i się zemszczę

Link do komentarza

Towarzyszu Insane Brony!Skup się mniej na sterowcach a bardziej na własnej postaci ^^.

A więc niech twoja postać w tej obronie pomoże ^^.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Socks zauważyła dwie postaci.Gdy zobaczyła jak jeden upada rażony laserami sterowców wystrzeliła w niegoz pistoletu i wyciągnęła muszkiet.Podleciała do niego i wbiła mu bagnet w głowę po czym wystrzeliła.

- Nie będzie żadnego whisky.

Wyjęła ostrze bagnetu z głowy wroga i uderzyła go kolbą.

- O i jest nasz Chaos!Fajnego kolegę masz!

Link do komentarza

~Towarzyszu Insane Brony!Skup się mniej na sterowcach a bardziej na własnej postaci ^^.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Socks zauważyła dwie postaci.Gdy zobaczyła jak jeden upada rażony laserami sterowców wystrzeliła w niegoz pistoletu i wyciągnęła muszkiet.Podleciała do niego i wbiła mu bagnet w głowę po czym wystrzeliła.

- Nie będzie żadnego whisky.

Wyjęła ostrze bagnetu z głowy wroga i uderzyła go kolbą.

- O i jest nasz Chaos!Fajnego kolegę masz!

Próbuje obronic wioskę kruka

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Tubylcy uzbrojeni we wszystkiego rodzaju bronie skupili się w szeregach.
Kruk stanął obok nich i czekał na rozwój akcji.
- Żywcem nas nie wezmą - powiedział i wyjął nóż

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...