Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Jacob bez żadnego trudu wstał cały czerwony z krwi i powiedział

- O i kogo się teraz spotyka na tym świecie?

Po czym Jacob wbił w Sock maczete i powiedział jej do ucha

- Nie martw się i tak się jeszcze spotkamy.

Po czym Jacob wyjął maczetę i odwrócił się do sterowców. Powiedział głośno

- Yey już ich nie ma

Uśmiechnał się

Link do komentarza

(Jak już wcześniej powiedziałem w drodze jest 8 innych sterowców, reszta dalej sie robi w equestrii :3 skoro ty masz OP magię, ja będe miał super w morde jeża wielką flotę sterowców >:3 Poza tym chyba kiedyś kończy się ci magia co?)

Sterowce, z tarczami dwudziestego poziomu, które nie mogły już zostać ulepszone,( W razie jakiegoś super ataku tylko dezaktywują się tarcze :33) unosiły się teraz zamaskowane nad wioską kruka, w kluczu, jak ptaki w każdej chwili gotowe do ataku

Link do komentarza

To ja mu pomogę xD

---------

Jacob spojrzał się na Chaosa niezręcznie

- Proste, wybijemy ich a co do nieśmiertelności to zawarłem pakt ze Śmiercią. On moją duszę, a ja muszę pić krew.

Po czym Jacob wyjął maczetę i spojrzał się na tubylców. Wrzasnął

- Juhuuu tu jesteśmy

Link do komentarza

- Teraz chyba potrafisz ochronić swoje oko co nie?

Socks wstała.Chciała chwycić maczetę Jacoba ale przeciwnik był szybszy.Korzystając z nieuwagi Jacoba przeładowała pistolet.

- Nie spotkamy się.To przecież nasze ostatnie spotkanie.

Chwyciła Muszkiet i zaczęła dźgać bagnetem Jacoba.Po chwili wystrzeliła mu z pistoletu prosto w głowę.

Link do komentarza

Jacob uśmiechnął się i odwrócił się do Sock i powiedział

- Przecież zawarłem pakt i właściwie nic mnie nie zabije.

Po czym Jacob odepchnął magią Sock dodał jeszcze

- Nie próbuj wracać kochana.

Jacob pomachał kopytem na pożegnanie zaczął biec w stronę Kruka. Wrzasnął

- I tak zostaniesz winem!!!

Link do komentarza

Jacob nagle się zatrzymał. Powiedział

- Ja umieram...

Po chwili w jego ciele znalazła włócznia. Złota i oznaczona czaszką. Jacob padł na ziemię. Za nim stała postać, w kapturze i szacie czarnej jak czarna dziura.. Powiedział

- Nikt się nie będzie pode mnie  podszywać.

Postać wyjęła kosę ozdobioną czaszkami. 

- A teraz idę ją naostrzyć.

Postać usiadła sobie pod drzewem i zaczęła ostrzyć kosę

Link do komentarza

Szczeżę też się raczej wycofuję to nie ma sensu taka gra ze zwykłej gry wybuchła equestriańska wojna domowa w sumie tutaj nikt nie wygra anie nie przegra to jest cos w stylu niekończącej sie histroi

Sądziłem że pójdzie to tak, że piraci wezmą sobie tą wyspę xD Miałem zamiar zrobić awarię w sterowcach xD bo były napędzane "kryształami" których nie zabrałeś i one będą miały awarię i wszystko miało wrócić do normy :P

Link do komentarza

Cóż...jestem ZA.Chociaż najchętniej kontynuowałabym to -.-.Jeśli możecie przeczytajcie jeszcze to (Dół) żeby z kolejnego tematu nie zrobił się jeszcze większy burdel ;_;.

 

Serio to trochę denerwujące.Trzeba coś ustalić!

1.Każdy może mieć jedną postać...no chyba ze ta postać zginie to wtedy tworzy sobie nową.

2.Piszemy co robi nasza postać.Jeśli chcemy napisać np. co robi kapitan latającego statku to napiszcie ale nie zapominajcie o swoich postaciach.To trochę denerwuje gdy moja postać nie otrzymuje pomocy od swoich przyjaciół -.-.

3.No i chyba najważniejsze.Pogawędki prowadzimy albo w statusach albo w wiadomościach prywatnych.Jeśli chcecie zapytać kogoś o "GG" to napiszcie tak jak ja.Piszecie to co chcecie napisać wciskacie "Enter" i Oddzielacie znakami "~".Potem piszecie co robi wasza postać.Wtedy się taki syf nie robi ponieważ każdy wie o co chodzi a temat nie jest zaśmiecony zbędnymi "pogawędkami".

4.Ograniczcie te lasery.To się zmieniło w coś w stylu "Steampunku".Nie mam nic przeciwko ponieważ Steampunk lubię ale cholerka do JEDNEJ wyspy lecą prototypowe latające statki które strzelają z ogromnych karabinów maszynowych laserami i mają tarcze których nic nie przebije i może się tam zmieścić 1000 jeśli nie "pierdyliard" kuców?!Moja postać leci na innych z muszkietem i pistoletem skałkowym a spotyka przeciwnika który jest nieśmiertelny,ma maczetę na której jest w cholerę czarów i jeśli by chciał to kichnięciem rozwaliłby jeśli nie cały wszechświat to całą planetę -.-.

 

Towarzyszu Insane Brony!Ogranicz pisanie o tych sterowcach!Twoja postać nie jest drugoplanowa!Jest jednym z najważniejszych bohaterów.Ci w sterowcach mogą być najwyżej drugoplanowi.Wciąż pozostają mało ważnymi postaciami które nie mają dużego wpływu na fabułę.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...