Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

Wzruszyłam ramionami... położyłam talerz na podłodze i wzięłam kanapkę... " Ależ jedzie tym alkoholem... ile ona tego wypiła że leży zapita..." - pomyślałam biorąc kanapkę do ust... " Widziałam jak się morning zachowywała po alkoholu... pobawiła się cyckami i zasnęła na moim brzuchu... to było takie słodkie..." - kończyłam drugą kanapkę która była na talerzu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko się schyliłaś, Flame chwyciła Cię swoimi kopytami i przyciągnęła do siebie jak najmocniej. Trafiłaś do uścisku swojej siostry i nie mogłaś się z niego uwolnić. Zapach alkoholu był teraz intensywniejszy niż przedtem. Flame wykonała z Tobą mały obrót tak by być na górze i tylnim kopytem zaczęła Cię pocierać w pewnym miejscu. Sama zaś trzymała Twoje ciało mocno i była wtulona w Twoją grzywę...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flame lekko uniosła głowę i zaczęła Ci lekko dmuchać po szyi oraz do ucha.

- Ciii... Oddajmy się tej... małej przyjemności.

Gdy skończyła mówić, skubnęła lekko nasadę Twojego ucha. Potem tylko ustami kierowała się powoli do Twoich ust. Zapach alkoholu wydawał się nie do zniesienia, a pocieranie nie ustawało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flame ignorowala Twoje blagania. Wreszcie jej pijane usta spotkały się z Twoimi. Nawet jak na jej stan, język Flame spisywał się nadzwyczajne. Przenosił nie tylko gorzki smak alkoholu, ale też emocje i umiejętności. Gdy musnela Twoje podniebienie. Zmysły zawirowaly. Twoja siostra była mistrzynią pocalunkow. Rownala się nawet z Dark. Trwało to zaledwie tylko kilka sekund, a potem ucichlo. Flame patrzyła Ci teraz prosto w oczy.

- Wystaw język - oznajmila spokojnie.

Gdy tak odlecialas w pocalunku siostry, ona nieco zwolniła uscisk, jednak nie przestawala pocierac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko wystawilas jezyk, Flame zaczela go ssac. Podczas tego zabiegu Twoje nerwy zaczely wariowac. W tej chwili nialas pewnosc, że jej lata spedzone z chlopakiem silnie zaowocowaly. Flame odchylila się lekko od Ciebie i usmoechnela się.

- Dobrze się bawisz kochany? - spytala z pustym wzrokiem, a na te slowa cudny ruch na dole ustal.

________________

Ciag dalszy bez polskich znakow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ją obudzić z tego amoku... w jakim jest. Tak myślać szukałam czegoś do ostudzenia jej... niestety... nic nie znalazłam... " Nosz.... w morde... dobra poudaje... może zaśnie"- tak myślać zaczełam do niej mówić... - Nie... nie jesteś beznadziejna... "Ale kur*wa niemam przecież tego dyndającego czegoś pomiedzy nogami... no chyba ze założe ale to nie o taki chodzi" " Mam nadzieje że zaśnie... Zabawy ok jest zajeb*iscie nawet jak z własną siostrą to robie."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lament Flame nieco przycichl. Zupelnie jakby probowala zdac sobie sprawe co tak naprawdę się teraz dzieje. Stan upojenia alkoholowego, chwila uniesienia z wlasna siostra i rozpacz... Czy to moglo do niej dotrzec? Zaraz się mialas o tym przekonac. Ciche czkniecie zapowiadalo że zaraz cos powie.

- Jeśli to... Przeze mnie uciekles... To ja... Ja już pojde.

Po tych slowach probowala z Ciebie wstac, lecz mizernie jej to szlo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flame na Twoją reakcje zaczęła się jakby szarpać. Teraz tym bardziej chciała iść tylko w sobie znanym kierunku.

- Puszczaj! Przecież uciekłeś przed odpowiedzialnością! - krzyczała z kolejnymi łzami spływającymi po jej polikach. - Puść mnie - ponowiła swoje słowa, jednak tym razem było w nich zrezygnowanie.

Flame opadła z powrotem na Ciebie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje slowa już calkiem dolaly oliwy do ognia. Flame plakala teraz w najlepsze i nie radzila sobie z zejsciem z Ciebie. Zycie uwielbia jednak Cie zaskakiwac kiedy tylko moze. Uslyszalas obracajacy się klucz w drzwiach frontowych domu. Czeka Cie nieco wstydu, ale to samo bedzie się tyczyc Flame jak wytrzezwieje.

- Witam moje panny - zakrzyknal Frost, gdy tylko drzwi się uchylily...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Eh.... Flame najwidoczniej upiła sie cydrem noi jest zapita w trupa... noi też leży na mnie bo chciała mi coś powiedzieć... powiedziała... ale też przycisnęła mnie do gruntu... noooi tak leżymy od paru dobrych minut... albo godzin.. straciłam poczucie czasu... - powiedziałam głośno... i lekko wstydliwie. " Mam nadzieje ze nie zobaczy że... cóż... nadal mam tam mokro..." - pomyślałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...