Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

- O tak podnieca.... - powiedziałam z uśmiechem na ustach. - Serio? emm... a walić to... matka wie ze jestem lesbijką... wiec nawet jak nas zastanie tu... zresztą nie wiem... - powiedziałam bardziej podniecona... Sama próbowałam polizać po cyckach chwyciłam lewy i spróbowałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

Rozmiar biustu ma znaczenie... Nieudolnie się nachyliłaś by posmakować własnej piersi. Nie zależnie od tego jak się wysilałaś, nie dawałaś rady. Na Twoje szczęście, Dark, to zignorowała. Diablica rozpięła stanik, który zsunął się z niej lekko uwalniając jej biust. W zasadzie nie zmieniło się wiele od tego, gdy był podtrzymywany przez biustonosz. Miała cholernie jędrny biust, który dumnie prezentował się na jej klatce piersiowej. Perfekcyjny w każdym calu. Dark delikatnie ujęła jeden sutek w dwa palce i lekko ściskała, pocierała oraz drażniła go. Misha nie specjalnie poświęcała Ci uwagę, ale co się jej dziwić...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Może jednak pójdę do Morning... podnieca mnie to ale... wolała bym coś bardziej... podniecającego... albo tradycyjnego..." - pomyślałam spojrzałam na swoje... i jakoś mi się odechciało... Włożyłam z powrotem palce do majtek próbowałam wsadzić większa ilość... niż dwa... patrzałam na dark jak się zabawia i sama pracowałam palcami w majtkach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja niecierpliwość nie umknęła Dark. Ciemna klacz zachichotała i zjechała palcami po brzuchu prosto do majtek. Zsunęła je lekko, ukazując Ci równie różowiutkie co piersi, wargi. Delikatnie je rozchyliła pokazując Ci swoje wnętrze, a potem wpierw zaczęła się pocierać. Miałyście zupełnie różne wizje zadowalania siebie, jednak to zapewne wynikało z doświadczenia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak chcesz - odparła zawiedziona Dark.

Zignorowałaś całkowicie Mishe i wzięłaś jakieś krótkie jeansowe spodenki i byłaś gotowa. Nie miałaś na co czekać, więc ruszyłaś do Morning. Do swojej dziewczyny. Teraz zdecydowanie łatwiej było korzystać z klamek i poręczy. Twoja matka najpewniej brała prysznic, co za tym szło nikt nie będzie wnikał gdzie poszłaś, zwłaszcza po tak wyczerpującym dniu... Tak jak się mogłaś spodziewać, inne kuce również zostały dotknięte tym... uczłekowieniem. Spacer do Morning był przyjemniejszy niż zwykle. Czemu? Nie miałaś pojęcia, jednak to było dla Ciebie wyjątkowe... Krótki spacer wieczorową porą i Ponyville się odkucykawiało. Wszyscy wracali powoli do swoich domów. Ty jednak wytrwale kroczyłaś do swojej dziewczyny. Byłaś może nawet szybciej niż zwykle. Zadzwoniłaś do jej domu i czekałaś. Już po chwili drzwi uchyliła właśnie Morning. Miała na sobie zieloną sukienkę i tegoż samego koloru stanik wystający nieco spod odzienia. Nie mogłaś się oprzeć by spojrzeć w jej wcięcie w dekolcie. Miała podobny biust do Ciebie, może ciut większy, ale nie znacznie.

- Hej! - zawołała wesoło i przytuliła Cię Morning. Jej biust mimo iż osłonięty ubraniem był mięciutki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning po Twoim upomnieniu puknęła się w czoło i zaczęła wprowadzać Cię do środka.

- Tak, jasne - odparła. - Przepraszam. Po prostu zaczynam się pakować, be we wtorek wyjeżdżam i zastanawiam się co muszę załatwić przed wyjazdem... Poza tym, że muszę pożegnać się z tobą...

Wypowiadając ostatnie zdanie przytuliła Ciebie do siebie jakby nieco mocniej. Jeszcze nie wyjechała, a już tęskniła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Tia... ja też już tęsknie... Ale kurwa... musze zapierdalac do twi i sie uczyc tej magii żeby pojechać do Canterlot mieszkać z morning..." - pomyślałam i przytulułam też ją. Potem powiedziałam. - Bede w twoim pokoju... - powiedziałam cicho... Weź jakieś picie... prosze... - dodałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po chwili czekałaś w pokoju na Morning. Widziałaś ogólny bałagan z ciuchów, walizki częściowo spakowane i trochę książek kucharskich. Na swoją dziewczynę długo czekać nie musiałaś. Przyszła z butelką soku, najpewniej wiśniowego.

- Przepraszam za bałagan. Stało się coś dziś? - spytała i podała Ci butelkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pierw jakiś dekiel chciał mnie zgwałcić co mu się nie udało na szczęście... - zaczęłam cicho... - Potem pokłóciłam się z Exi bo nazwała mnie "klaczą niskich obyczajów"... - Jeszcze ty wyjeżdżasz... - już głos mi się łamał zaraz miałam się popłakać. " Chciałabym żeby została lecz druga polowa mówi że jeśli kochasz to pozwól jej wyjechać" - pomyślałam przytulajac ją mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłakałam chwile w ramionach mojej dziewczyny.... i odsunełam sie po chwili... - Dziekuje... - powiedziałam cicho... Naprawde... - Moge zadzwonić do matki...? - spytałam cicho. - Bardzo chce ten ostatni weekend spędzić wyłącznie z tobą... dzisiaj na noc... jutro pójdę się zapytać... - dodałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning przeczesała Ci włosy i patrzyła na Ciebie zmartwionym wzrokiem.

- Jasne, zejdź na dół. Telefon jest w kuchni przy lodówce - odparła. - Pójdę z Tobą i zaparzę Ci melisy.

Z tymi słowy Morning wstała i ruszyła do kuchni. A Ty razem z nią. Ruszyłaś do telefonu, a Twoja dziewczyna wstawiła wodę na uspokajający napój...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym. Jednak pierwsze zdanie Twojej odpowiedzi jest jakieś dziwne, mówi co robi lulz.

________________

Gdy podniosła się słuchawka, pierwsze co usłyszałaś to stęknięcia.

- Bosz... moja głowa - rozległy się wreszcie pierwsze słowa. Głos należał do zmęczonej klaczy. - Pudło... Siostra. Co jest?

W powietrzu, w kuchni rozległ się aromat melisy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...