Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

- ała... to cie nie bolało? tak zgiąć skrzydło... bo to trochę nienaturalnie wygląda... - powiedziałam lekko ze strachem. - W kazdym razie... jesli niemasz nic przeciwko... jutro zaprosze nową koleżanke do nas.- dodałam nadal nieco strachliwie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dla mnie to wyglądało nienaturalnie... jak byś złamała... ale mniejsza. - powiedziałam juz spokojniej. - Co do koleżanki Nazywa sie... Exi jest całkiem nowa w klasie... ale zaprzyjaźniłam sie z nią... Noi jest w naszej paczce... Moon Misha Morning. - dodałam spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zazwyczaj chodzimy razem po ponyville, czasem jesteśmy u Morning, Moon na jakieś szamanko, albo oglądanie razem telewizji albo... filmów. No chyba że wpadną na jakąś śmieszną zabawe to wtedy zazwyczaj robimy jakieś smieszne rzeczy. -powiedziałam spokojnie. " Nie powiem przecież o tym jak odbywam stosunek z Morning... to niena miejscu..." - pomyślalam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie przeszkadza... poza tym... Moon ma tylko Fluttershy. Może ją znasz... - powiedziałam spokojnie. - Zabawy... no na przykład... złap mnie za ogon albo... Berek czy chowanego. Wiem ze to troche dziecinne ale kurcze jestem dzieckiem. - dodałam. - A śmieszne rzeczy... no typu jak na przykład jak Oberwałam pomidorem a on sie nadział na róg... to śmiesznie wyglądało. Śmieszne minki do kamery i tak dalej... - mruknełam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire chwilę krążyła w myślach. Jakby zastanawiając się nad Twoimi słowami.

- Znam Fluttershy, znam... Czasem też trochę z nią czasu spędzam. Co do zabaw... To ja już w Twoim wieku tylko psociłam - odparła z zadowoleniem. - Dlatego też trzy lata później nosiłam przy sercu Flame. No ale może jednak czegoś nakładam Ci do głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flame patrzyła na Ciebie teraz normalnie. Mimo to, chyba Twoje słowa jej nie pasowały.

- To czy sobie radze to jedno, to czy potrzebuję pomocy to drugie. Ty mi raczej nie pomożesz, skoro nawet nakarmić go nie potrafisz, jeśli to wszystko, to pozwól, że wrócę do siebie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...