Skocz do zawartości

Pomoże ktoś? :P


RejnbąDasz

Recommended Posts

Siemanko!
W tym temacie chciałem poprosić was o to abyście podali mi jednego linka do paczki ze wszystkimi odcinkami 3 sezonu.

Może być z dubbingiem albo polskimi napisami byle nie po angielsku xD

Byłbym naprawdę wdzięczny bo nie chce mi się osobno ściągać wszystkich odcinków.

Najlepiej gdyby były one w dość dobrej jakości :)
Z góry dzięki!

Link do komentarza

Nie promuję piractwa, ale jest taka piracka przystań w internetach, skąd można pobrać wszystko naraz w HD. Można wygooglować... podam początek i koniec: "The TAJEMNICA bay". Podpowiem, że chodzi o torrenty. Powodzenia :P

Wiem że chodzi ci o [tu był link z niefiltrowanym dostępem do treści pirackich, który łamał punkt regulaminu 2.1] no ale nie wiem czy tam będzie po Polsku xD

 

Dlatego pisałem w taki sposób, bo nie podajemy linków do takich stron ze względu na niefiltrowany dostęp do treści pirackich, uznawanych za nielegalne i łamiące prawa autorskie. 

~Emronn

Link do komentarza

A ja w tym przypadku zatoki piratów nie polecę ;p Znajdzie tam mlp i owszem, ale bez napisów, a napisów osobno też raczej nie znajdzie, bo wszyscy polscy subberzy mlp wypuszczają od razu hardsuby na youtube. Tak więc proponuję użyć jakiegoś programu do ściągania z youtube (ja używam jDownloadera) i posłużyć się playlistą mwerec'a

http://www.youtube.com/playlist?list=PL4128B74B66E48F9F

 

Odcinki [PL] - dubbing, [PL.SUB] - napisy pl, każdego odcinka po dwie wersje.

 

@EDIT

Ale się zagalopowałem. Jednak troszkę mi się walnęło, bo na tej playliście są 3 sezony, wszystkie [PL] to jest pierwszy sezon z dubbingime, a [PL.SUB] to jest drugi i trzeci sezon z napisami.

Link do komentarza
  • 7 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...