Skocz do zawartości

Masaki ART - Concept Art


Ruhisu

Recommended Posts

Ok. Opis głównego bohatera już Wam przedstawiłem, teraz czas pospamować Wam rysunkami.

W tym temacie będę glównie prezentował Wam concept arty związane z komiksem nad którym pracuję z przyjaciółmi. Oczywiście jeśli komuś podoba się to co przeczytał tutaj - http://mlppolska.pl/watek/5322-brave-wing/ i chciałby pomóc w tworzeniu tej historii itp. Nie odmówimy pomocy i zapraszamy :)

 

Na początek przedstawię wam 2 z moich tworów ;)

Oto Soft Focus.

Zamieszkała w Ponyville, specjalizuje się w fotografii a najlepiej jej wychodzą zdjęcia plenerowe i foto relacje.

mlp__meet_soft_focus_by_ruhisu-d61h96y.p

 

A oto mój pierwszy w życiu narysowany "poniacz".

W sumie to rysuję pony od niedawna, można by powiedzieć, że od miesiąca więc aż tak stary to on nie jest.

Jednak widać to, że jest tym pierwszym rysunkiem bo proporcje są całkowicie zjechane. Na przykład:

 

Szyja długa jak u żyrafy i gruba jak pancernik.

Ciało wyglądające tak, że nie wiadomo czy jest gruby czy chudy.

 

mlp__millenium_star___second_approach_by

 

A zowie się on Millenium Star i jest ponyfikacją tego jegomościa:

ruhisu___final_2___swordsmen_by_ruhisu-d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano poniaczowe rysunki robie od niedawna. W sumie myślę, że nie minął nawet miesiąc odkąd narysowałem pierwszą pracę w MLP style.

 

Niemniej widzę swój improvement kiedy porównuję chociażby przepełnionego błędami Millenium Star'a z najnowszą Arcade Play. Z czasem to opanuję.

Na przykład odrobinę starsza AJ na potrzeby naszego komiksu wygląda też o wiele lepiej niż prace w 1 poście.

 

huDayoG.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz świetną technikę i dobrze Ci to wychodzi, ale wciąż masz problem z anatomią.

Zobacz różnicę.

 

7024593.jpg

Zad, rzep  za długi, i tylna noga "staw skokowy" jest zbyt nisko i nie rysujesz puzdra u konia . I chyba troszkę są za krótkie w budowie. Po pracuj nad tym, przypatrz się dobrze rysunkom pony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz to mi się pojawiło jak w Paint otworzyłam rysunek.

Oż tożto przedziwne! na pierwszy rzut oka widzę w tym tle kuchnie xD Chyba nie doceniamy tego spryciule Painta, programu o wielkiej sztucznej inteligencji, który sam maluje stylowe wnętrza!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić. Dzisiaj jeden z moich kumpli zażyczył sobie Pinkie jako MILF - cóż imidż raczej do niej nie pasujący ale zamówienie to zamówienie. 

Gdyby nie fakt, że to temat związany stricte z rysunkami MLP, to prezentowałbym swoje inne prace już czysto mangowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, to one przyciągają uwagę, toć widzę. A poważnie ładnie rysujesz, tylko ja nie lubię stylu Ecchi, wolę subtelniejsze rysunki.

 

Właśnie rysuję Rarity przy pracy i będzie to już bardziej subtelny rysunek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze szkicu jestem zadowolony, za dnia zacznę renderowanie.

Z miejsca ostrzegam tylko, że Rarity jako jedyna będzie miała naturalny ludzki odcień skóry ze względu na to, że wiadomo - w oryginale Rarity ma białą sierść = gdybym jej trzasnął taki kolor skóry, wyglądałaby.... no jak żywy trup bo blada.

Jednak zadbałem o to aby białe akcenty się pojawiały i wszystko powinno wyjść ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...