Skocz do zawartości

Masaki ART - Concept Art


Ruhisu

Recommended Posts

Gość Littlebart

Wow, jaki postęp z rozytych kuców do prześlicznych rysunków. Chłopie, te rysunki mają to coś, co wiele nie ma, do niczego teraz akurat nie mogę się przyczepić, zrobiłeś bardzo duży postęp. Moją ulubioną pracą jest ta rarity, to jest takie epickie, rysuj więcej "pół-humanizacji" jeśli możesz i dziel się tym tutaj. Tak więc zachęcam do tego i się pokazuj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla takich komentarzy warto jest publikować kolejne prace :)

Dziękuję za te ciepłe słowa. Cieszy mnie niezmiernie, że postęp jest zauważalny - mam dlatego nadzieję, że pewnego dnia będę mógł te rysunki robić już bezbłędnie.

Co do antropomorfizacji to na razie robię małą pauzę ze względu na projekty do fanica SPIDIvonMARDER'a oraz mojego, ale zapowiadam już, że następna w kolejce jest ludzka wersja Applejack.

 

Póki co, zarzucam mały preview najnowszej postaci a imię jej brzmi Windy Dash.

------------>CZYTANE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!<-------------------

Prawdopodobna córka Brave Winga

 

mlp__wip__windy_dash_by_ruhisu-d64rtnm.p

Całość:

mlp__wip__windy_dash_by_ruhisu-d64s3vz.p

 

 

+ jej Cutie Mark

 

mlp__windy_dash_s_cutie_mark_by_ruhisu-d

 

Już wyjaśniam. W Equestrii stanie się popularny nowy sport w miarę tego jak wydarzenia z fanfica SPIDIvonMarder'a, w którym mu pomagam - spowodują rozwój nie tylko lotniczy a i motoryzacyjny.

Tym sportem będą wyścigi o nazwie NESCAR - National Equestrian Stock Car Series

Talentem Windy Dash będzie potrzeba prędkości jednak nie w lataniu a w jeździe, stąd jej cuie markiem jest koło napędzane wiatrem.

A oto NESCAR:

my_little_nascar__racing_is_magic_by_ruh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano też muszę przyznać, że dawno nie miałem tak dobrej współpracy. Można powiedzieć, że staramy się wzajemnie uzupełniać. Ty władasz piórem a ja ołówkiem :P

Hmmm....that gave me an idea.... :D

 

By the way.

Ostatnia jak na razie praca związana z Windy Dash czyli filly Windy Dash ;)

 

mlp__windy_dash_filly_by_ruhisu-d64vb7p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

O, widze że dodałeś nową prackę w takim razie zamierzam ją ocenić - Windy Dash.
Praca ładna, kolorystycznie wszyskto pasuje anatomicznie nie da się do niczego przyczepić lecz znalazłem parę szczegółów, które moim zdaniem zdało by poprawić zaraz Ci dam zdjęcie z legendą.

 

qz498_mlp__wip__windy_dash_by_ruhisu-d64

 

 

 

1. Trochę niepodałańczane wektory, nad uchem też takie coś tylko nie zaznaczyłem już

2. Dokolorować trzeba pixel

3. Tak samo, dokolorować na ten czerwony pobiwerając z pobiernika kolorów te pixelki białe

4. Tak samo, trochę źle zrobiony wektor?

 

Poszukaj sobie w różnych miejscach, a będziesz wiedział oco chodzi mi i co popoprawiać

 

W ostatniej wersjii - FIlly Windy jest moim zdaniem okej wszystko, lecz w tej to co napisałem to popraw. Niby to są takie szczególiki ale zwracaj na nie uwagę, bo estetyka prac jest bardzo ważna i popraw to jeśli możesz i zedytuj :)

 

Co do Cutie marku to bardzo pomysłowe, nie mam zastrzeżen wręcz rewelacyjny jak dla mnie.

 

Pozdrawiam Krytyk-hejter Littlebart.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 to linia ucha za których chowają się jej włosy. Nie wiem czasem jak prawidłowo powinno być czy powinienem wymazywać tą linię czy nie aby właśnie pozostawić efekt tego.

Ad, 2,3,4 - Ajć artefakty.... szczerze chyba mam coś ze wzrokiem bo nie zauważyłem ich :D Dzięki wielkie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa czyli humanizacja 90%, czyli jest ogon i uszy  :aj2 


Super! Owszem, troszkę jest za chuda i ma lekko 
za duże biust , jak na takiego chudzielca. Umięśniona prawidłowo (farmerka w końcu) i też tak serdeczna i szczera, jak powinna! Az chciałbym ją poznać,


Najbardziej podobaja mi sie buty i włosy. Tak puszyste i tak eleganckie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Napisano (edytowany)

Ano coraz lepiej idzie mi dobieranie barw dlatego wygląda to coraz lepiej :)

 

 

Pierwsza faza tworzenia samochodu do mojej następnej ilustracji zatytułowanej "SunMare Vice" - obrazek wzorowany na serialu Miami Vice

Będą 2 wersje:

 

1. W rolę Sonny'ego i Rico wcielą się Brave Wing i Nerdie Scribe

2. W wersji kanonicznej dam kogoś z Mane 6: Jeśli macie pomysł na to kogo byście chcieli zobaczyć to napiszcie.

 

Póki co, prezentuję nie dokończoną Testarossę

 

mlp__sunmare_vice__w_i_p____testarossa_b

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czas na spory update bo i kreska się zmieniła i rysunków doszło :)

 

Brave Wing i Brave WIng z Iron Moon

brohoof_2_by_ruhisu-d6grd9f.png

 

Wspólny lot z Rainbow Dash - Tutaj pysk Brave'a do poprawy bo za długi wyszedł

the_first_flight_by_ruhisu-d6gnqej.png

 

Rysunek dla SpidivonMardera

mlp__meet_marder_by_ruhisu-d6g684e.png

 

Krasna Sniehzynka - Również dla Mardera

red_snowflake_by_ruhisu-d6emep0.png

 

Nerdy Scribe z Mareami Vice

mareami_vice__nerdy__rico__scribe_by_ruh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...