Skocz do zawartości

[Ludzie] Dołącz do nas, Zwiadowców...


L'estaca

Recommended Posts

Zostałeś w nocy złapany przez Zwiadowcę Mestię. Była niska, ale silna, szybka, zwinna, tajemnicza i co najważniejsze mądra

-Jesteś jeszcze młody 14 lat masz, lecz widzę w tobie szczerość  a zarazem spryt, dobroć i odwagę, szczodrość i zwinność, szybkość. Decyzja należy do ciebie czy zostaniesz moim uczniem...

```````````````````````````````````

Mestia - Zawiadowca wyższej rangi

Lucy - Niewiadoma

Marcin - Niewiadomy

Cień - Niewiadomy

Jacob - Niewiadomy

Mordimer - Niewiadomy 

Victoria - Niewiadoma

``````````````````````````````````

Jeśli chcesz dołączyć Napisz imię i swoje cechy. Czekam na ciebie, ale czy jesteś dobrym kandydatem?

(Na podstawie powieści ,,Zwiadowcy'')

Info: Jest kilka rang:

Niewiadomy - nie wiadomo co z nim będzie, czy się nadaje. Najniższa ranga

Uczeń zwiadowcy - należy do Zwiadowców, ale zawsze to tylko uczeń...

Początkujący Zwiadowca- To już pełnoprawny zwiadowca, lecz niedoświadczony

Zwiadowca -  Doświadczony, pełnoprawny zwiadowca

Zwiadowca wyższej rangi - bardzo mądry, doświadczony, wykwalifikowany zwiadowca, a takich najmniej.

Edytowano przez Bećka
Link do komentarza
  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Imię: Lucy

Cechy: Rozmowna, szczera, opanowana, spokojna, zaskakująca, sprytna i spostrzegawcza. Zwykle boi się wielu rzeczy, ale w nagłych przypadkach charakter strasznie jej się zmienia. Niezwykle wytrwała i uparta. Nienawidzi słuchać rozkazów i kiedy robi coś z własnej woli, bardziej się stara. Ma duże poczucie humoru. Czasem jest wredna. Jeśli kogos nienawidzi, to ukrywa to. Wydaje się być słaba, ale wbrew pozorom jest silna.

Wygląd: Jasna cera, szare oczy, najczęściej związane w kucyka długie, brązowe włosy. Szczuplejsza i niższa od rówieśników.

Link do komentarza

-Witam was Lucy i Marcinie, zapraszam do naszej chatki - Mestia wyłoniła się tak, że jej nikt nie zauważył, pokazała ruchem ręki - to wasz pokój - uczniowie wiedzieli już, że nie będzie to łatwa nauka...

-Chyba nie przeszkadza wam to, że macie wspólny pokój, właściwie to nie może wam to przeszkadzać...

Link do komentarza

Imie: Cień

Cechy: Dobrotliwy, uprzejmy, szybki, potrafi znikać(z tąd przydomek Cień), umie posługiwać się w poziomie mistrzowskim wysuwanymi sztyletami i szybko strzelać z łuku, umie się posługiwac logiką w najtrudniejszych sytuacjach, nie lubi tworzyc sporów. Umię się bardzo dobrze podkradać.

Wyglad: Twarz ma zasłanieta do oczu, długie czarne włosy, czerwone jak krew oczy. Całe ciało ma obandarzwane szarym bandarzem, skurzane spodnie na nogach, czarne nagolemniki na nogach, na rękach czarne karwasze i czarna lekka zbroja skurzana. Płaszcz z kapturem na plecach.

Link do komentarza

Imię: Mordimer
Cechy: inteligentny, świetny taktyk, muskularny, umiejętności w posługiwaniu się maczetą, lojalny i honorowy
Wygląd: młodzieniec ubierający się w kapeluszach i płaszczach. Blizną przechodzącą przez prawe oko.
Skończyłem na 6 książce(nudy) więc proszę o wyrozumiałość ze znajomością uniwersum. 

Pisane na komórce. Nigdy więcej.

Link do komentarza

-Witaj Lucy jak się miewasz? I ogólnie miło mi cię poznać jestem Marcin chyba Mestia powiedziała ci o mnie?

Dodałem

-Dobranoc Cień

***
 

Chyba się położę pomyślałem w myślach i położyłem się na twardej podłodze w sumie było mi wygodnie lepiej niż na liściach w lesie a tak naprawdę nie lubię spać na łóżkach jeszcze powiedziałem.

-Dobranoc

Link do komentarza

-Czy ktoś powiedział, że już koniec zbiórki? - Mestia wstała z drewnianego krzesła i zastała tylko Lucy. Była młodą kobietą, mającą najwyżej 38 lat. Lucy mogła też zauważyć cienkie blond włosy wystające spod płaszcza i opaloną lekko cerę. Szła praktycznie bezszelestnie, lecz gdyby się wsłuchać słychać było trzeszczenie podłogi.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...