Jump to content

Nowa gra przeglądarkowa - poszukuję testerów


Recommended Posts

Witam,

Mam na imię Kamil, od 10 lat zajmuje się programowaniem, głównie dla biznesu i przemysłu. Pracowałem i nadal pracuję jako programista, ale to według mnie trochę za mało - dlatego rozpocząłem własny projekt.
Pomysł na grę narodził się jakieś dwa lata temu, kiedy z żoną klikaliśmy sobie w takiej dosyć znanej farmerskiej gierce. Sianie, zbieranie, handel.... Coś co wciąga i pozwala zabić czas. Aktualnie pracuję właśnie nad tego typu grą, po ponad pół roku pracy doszedłem do momentu, kiedy można się tym 'pochwalić' i jednocześnie potrzebna jest pomoc osób z zewnątrz.
O co konkretnie chodzi? O zalogowanie się do gry i próbę grania. Ocenę tego co zostało aktualnie zrobione, wytknięcie błędów, próbę popsucia czegoś. Kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu.

Ta gra jest czymś nowym, w takim sensie, że nie bazowałem na gotowych 'skryptach', silnikach i rozwiązaniach. Nie jest to żadna modyfikacja istniejącego kodu tylko coś co razem z małą grupą przyjaciół piszemy w sumie od zera. Na tym etapie brakuje jeszcze wielu elementów, część grafik to zwykłe szkice w ołówku lub paincie, ale ogólnie nadaje się to do prezentacji. Najważniejsze funkcje działają, podstawowe elementy są grywalne, w niektórych miejscach można zobaczyć jakiej jakości grafiką będziemy ostatecznie dysponować.

Osoby zainteresowane pomocą w testach proszone są o odpowiedź w tym temacie lub o prywatną wiadomość na forum.

Na chwilę obecą w testach bierze udział ok 60 osób.

Pozdrawiam.

 

Link to comment

Poświęcić cenny Czas? Czemu nie, mam optymalny sprzęt do tego typu prób. W mieszkaniu posiadam PC z lepszych i gorszych zestawów, z różnymi konfiguracjami Java, Flash, Windows, różne karty graficzne i ogólnie parametry. Mogę sprawdzać czy wszystko działa na obu, zobaczyć czy różnica w sprzęcie odbija się na grywalności, sprawdzić na różnych przeglądarkach czy nie wywala czegoś. Akurat to dla mnie nie problem.

 

Edit - w razie czego prosze o pisanie na gg, szybciej dojdzie niż tutaj xD

Edited by Zegarmistrz
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...