Skocz do zawartości

Pociesz Pinkamenę!


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*Patrzy na Wolfa swoimi czarnymi, pustymi oczami* Ty! Ty nigdzie nie idzesz! Ty zostajesz tutaj! Widzę twoje kłamstwo! Chcesz ją po prostu zabić! Nie wierze ci! Pomyślałeś o tym, że cała wina spadnie na Pinkie.... że zostanie ona znienawidzona przez wszystkich! Nie?? No oczywiście... bo po co masz myśleć! Jesteś tylko... hah nawet nie! Ty zostajesz tutaj! Zrozumiałeś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Rzuca się na Horego ,miażdży mu łeb po czym jego macki przyciskają go do niego i trawią go* *BEEEEERP* *Wolf świeci przez kilka sekund*JAK NOWO NARODZONY! --- Wiem wiem za dużo w tym poście jego,go i wgl.

Pierwsze zabicie to wchłanianie.Ogólnie gościo cały czas na początku zabija i wchłania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*jego ciało zmienia się chmurę zielonego światła. Światło to pojawia się za Wolfem. Z światła wychodzi Horus* Jak widać nie słyszałeś o kwantyzacji *jednym, energicznym machnięciem skrzydeł wytwarza falę, która rzuca Wolfa na ścianę*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chcę jej śmierci?... A czy widzisz inne rozwiązanie?! Na prawdę jesteś aż tak naiwny, by myśleć, że ona od tak da mi spokój?! O nie... Dopóki nie zniknie z tego świata nie będę bezpieczna, poza tym... Zasługuje na to!!!

A wy? Czy wy jesteście lepsi? Sami przed chwilą daliście pokaz swego pokojowego nastawienia... Pokazaliście do czego prowadzi łagodniejsze rozwiązanie... Sposób jest tylko jeden... Tylko jedno rozwiązanie ja dostrzegam!!!

Czyż nie mam racji? Powiedz mi szczerze, no powiedz!!! Jaka rozmowa sprawi, że ona da mi spokój?! A pobicie pff... Tylko ją sprowokuje, wróci tu z całą obstawą! Trzeba się jej pozbyć i to na dobre!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobicie ją sprowokuję, ale zabicie jej wyciśnie na tobie piętno. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Z kopytkami ubrudzonymi krwią? Jeśli naprawdę tego chcesz i uważasz że to dla ciebie najlepsze rozwiązanie nie mogę cię zatrzymywać. Jednak jest coś... inne rozwiązanie, które dostrzegam... jednak... jest bardziej skomplikowane. Jeśli chcesz czyjejś śmierci najpierw 10... nie... 20 razy się zastanów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak sobie na to pacze i... paczałom nie wierzę O_O Myślałem, że te teksty o zabijaniu to bujdy... Kucyk miałby się pchnąć do ostatecznego rozwiązania, nie próbując znaleźć innych ? Można to załatwić na drodze prawnej. Pójdziemy do prawnika, powiemy, że sąsiedztwo Gildy nam przeszkadza i zarządamy, że jeśli ona się stąd na dobre nie wyniesie... sami jej pomożemy. Co wy na to ? Ostatecznie... *bierze topór w dłoń* WAAAGH!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mam! Flynn013 dzięki Ci za zacny pomysł! Trochę go zmodyfikuję. Otóż można by od razu ruszyć do burmistrz. Wiadomo, że nie przejmie się ona żadną błahostką, ale sprawa znęcania się Gildy nad Pinkie nie może przejść bez echa! Wredne ptaszysko zostanie oficjalnie wygnane z miasta, a każdy, kto zauważy jej powrót, ma to natychmiast zgłosić. - Patrzę na Pinkie. - Ale ja i tak wiem, co powiesz... Nigdy nie wybijesz sobie z głowy planu zabójstwa, prawda? Cokolwiek bym nie powiedział, jakkolwiek bym nie spróbował przemówić ci do rozsądku, nie dasz sobie pomóc. Jak grochem o ścianę... ZROZUM! - Teraz to już krzyczę i chodzę w kółko po pokoju, bo tracę cierpliwość. - Twoja dusza przemieni się w ZGNILIZNĘ! Pomyśl nad tym do jasnej cholery! Tak jak mówi Hory: zastanów się 20 razy! Jak trzeba to i więcej!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...