Skocz do zawartości

emili bazgrze!


Recommended Posts

Witam jestem emili878 a inaczej Delois! Chcę pokazać wam moje rysunki

                                                              Kucykowe!

mlp__twilight_human_by_delois22-d5c45lt.

Oto moja Humanizacja Twilight jak narazię rysunek

twilight_grafika_by_delois22-d610c8i.jpg

Następnie męczyłam się z grafiką nie zła zmiana :D

dla_1_odc_mlp__by_delois22-d62523k.jpg

Oto mój pierwszy rysunek kucyków i angela!

nightmare_moon_mlp_dla_2_odc_by_delois22Oto moja Nightmare Moon! Ładna?

biletomistrzyni_czyli_3_odc_mlp_by_deloiA oto słodkie oczka naszych bohaterek!

uuuuuuuuuuuu_czyli_mlp_dla_4_odc_by_delo


Oto Pinkie wraz z AJ robią UuuuuUuuuUuuuUuuuuuu

gilda_dla_odc_5_by_delois22-d632h5q.jpgA to jest gryf czyli Gilda.. :D

smok_dla_7_odc_by_delois22-d632hk2.jpg

SMOCEK!

smetna_ksiazka_dla_8_odc_by_delois22-d63

Twilight strona 230!

zecora_dla_odc_9_by_delois22-d632i25.jpg

Zecora na dziś to konic :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Nie bede tutaj glaskal po glowie mimo Twojego mlodego wieku 11 lat, chociaz musze tylko przyznac ze mimo to cos potrafisz. Lepiej wysluchac krytyki i dostosowac sie do rad by sie ksztalcic. Zacznijmy od pierwszego rysunku czyli humanizacji Twilight. Proporcje slabe, glowa za duza, reka tez jakas taka przydluga, troche praca taka "bez zycia". Drugi rsunek juz troche bardziej mi sie podoba, lecz te pyszczki... Trzeci Nightmare Moon uwazam ze za duzo na niej znajduje sie granitu i tylna lapka do wymiany. Z dalszych pyszczkow bohaterek najbardziej podoba mi sie Pinkie. Gilda za chuda szyja, fluttershy nie podobna troche wedlug mnie. Przed ostatni rysunek te pyszczki... wygladaja jakbysmy mieli doczynienia z pelikanami a nie kucykami, popatrz na kucyki na internecie i powiedz mi, czy kucyk to pelikan? Twarz Rarity wyglada jakby solidnie dostala po mor*** :D

Ostatni rysunek najbardziej mi sie podoba, uwazam ze ladnie Ci wyszla mimo troche nie kolkowatej twarzy :P

 

Tak wiec wypisze + i - zacznijmy od -

 

- proporcje

- twarze

- niektore elementy anatomii kucykow

 

+ checi bo rysunkow jest duzo
+ Zecora

 

Tak wiec cwcz dalej, bo jak juz pisalem mimo mlodego wieku, patrzac przez porownanie pewnie rowiesnikow/rowiesniczek to ladnie rysujesz. Podszkolisz sie to bedzie super, czekam na dalsze prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano musimy posłużyć pomocą ;)

 

Co do proporcji itp. to już mnie kolega Littlebart uprzedził, dlatego od siebie dodam, że najlepszym sposobem aby dojść do wprawy to po prostu rysować, rysować i rysować.

Hehe w sumie to się wydaje być trochę zabawne prawda Littlebard?:D Ja sam zacząłem rysować MLP dość nie dawno i moje pierwsze prace albo były otyłe, albo były żyrafami albo nie wiadomo czym jeszcze, jednak non toper rysuję i zaczyna to wyglądać co raz lepiej.

 

Mogę Ci polecić korzystanie z tutoriali bo sam z nich korzystam kiedy mam jakiś problem. 

Na początek radzę Ci skorzystać z tego, bo pozwoli Ci on nauczyć się jak rysować w miarę proporcjonalne kuce.

 

mlp_fim_tutorial_2_0_by_badkittyxx-d48kv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za Szczerość no cóż na rysowanie mam mało czasu, jak mniej pracy domowej to sprawdzian a jak już to jadę na rowerową wycieczkę, a jak coś innego to jeszcze muszę jechać do babci. Mam dość niską samoocene staram się to ukryć (nie wychodzi) Dziewczyny z mojej klasy nazywają mnie beztalenciem a same nie umieją rysować....   Problem z grafiką polega na .... 5 lat i pół pracy O.o przesadziłam ale trzeba napracować rękę i mój bardzo stary projekt czyli Chys :<

chrysalis_by_delois22-d64uw22.png

mam sama do siebie zastrzeżenia, dziwne ciało, włosy jej "spulchniają" jej głowę, bardzo dziwne dziurki, beznadziejny światłocień, jedynie w tym podoba mi się oczko :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Patrzyłam na prace znajdujące się na samej górze i nie wiedziałam, że Chrysalis jest twoja! Mimo tych lekkich błędów, które sama wymieniłaś, jest dobrze! Jakbym miała szukać błędów, których nie wymieniłaś, to widzę tu zbyt małą żuchwę. Nie wiem co powiedzieć. Niech ktoś inny Cię skomentuje, ja nie umiem szukać błędów. :chrysalis:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Ta Chrysalis jest jednym słowem świetna! Uwielbiam taki styl digitalowy, najbardziej podobają mi się oczy. Prócz błędów które wymieniłeś włosy bym wolał jakoś z gradientem widzieć, ale jest OK! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza humanizacja Twili prawie nie przypomina Twili. Kucyk w okienku obok humanizacji wykonany trochę niestarannie. Druga praca muszę przyznać, że o wiele lepsza, ale kopytka kucyków fatalne. W dodatku trudno ogarnąć jaką sytuację przedstawia ten rysunek. Nightmare Moon całkiem ładna, ale grzywa i kopytka wymagałyby poprawki. Następny rysunek jest uroczy, ale wydaje mi się, że większą wagę przywiązałaś do oczu niż do ogólnego wyglądu kucyków i z tego powodu RD w ogóle nie przypomina RD, Fluttershy nawet nie wygląda jak Fluttershy itd. Pinkie Pie i AJ wyszły bardzo dobrze, ale oczy AJ wyglądają dziwnie, choć muszę przyznać, że rysowanie Pinkie wychodzi ci wzorowo. Rysunek z gryfem taki sobie. Gilda trochę ci nie wyszła i nie mogę pojąć czemu FS płacze? Następny rysunek o niebo lepszy. Właściwie oprócz skrzydeł FS nie mam się do czego przyczepić na tym rysunku. Na kolejnym "mordki" kucyków są o wiele za długie i jak dla mnie przypominają aligatory (przeprasza jeśli cię uraziłam ale jak dla mnie przypominają aligatory :twiblush2: ). W dodatku Twili w tle wyszła bardzo słabo. AJ ma kapelusz za wysoko a Rarity ma za duże zęby xD. Za to Zecora wyszła perfekcyjnie. Może są jakieś małe błędy, ale starałam się ich nie zauważyć. Chrysalis wyszła dobrze mogę nawet powiedzieć, że bardzo dobrze, ale ćwicz dalej czekam na więcej prac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po męczeniu się z cupcakes'ami z wyglądem postaci z mlp (nie zrobiłam zdjęcia gdyż ja i moja przyjaciółka od razu je zeżarłyśmy XD) oto rysunek przez który nie obejrzałam nowego odcinka Naruto :<

najwieksza_glupota_delois_22_by_delois22

Najdziwniejsza morda Discorda w dziejach...mmm... Discordów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Jest lepszy niż tamte według mnie tylko te nogi :fluttercry:  są troszeczkę za grube. Staraj się wrzucać więcej rysunków bo chciałbym ocenić twój postęp. Jeżeli twój rysunek jest tak nie widoczny, wystarczy że otworzysz Photoshopa, Gimpa i zmienisz jego kontrast na mniejszy bądź większy. Tak więc czekam na więcej rysunków :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety został lekko zjedzony przez skaner

Niestety został BARDZO zjedzony przez skaner! Mój też tak zawsze robił, może spróbuj poprawić kontury np jakimś pisakiem, długopisem? Albo rób po prostu zdjęcia, u mnie zawsze było tak że do skanera były przeze mnie dawane prace poprawione tuszem/atramentem, a te ołówkowe były fotografowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Littlebart, wiek nie ma nic tutaj gadania. Jest talent albo go nie ma, nieważne, ile ten ktoś ma lat, może mieć 12 lat a rysować jak po studiach plastycznych ._.

 

Co do samych rysunków, nie sa złe, ani najlepsze, chętnie bym oceniła wszystkie, ale nie mogę z prostych powodów, których ci nie podam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Ta Krystyna wygląda jak syn Chrysalis i Big MacIntosha- za gruba jest. Ma za krótką szyję. Jest nieanatomiczna, skrzydła i grzywa są fatalne. Ale róg mi się podoba i oczka.

 

A Nightmare Moon dla odmiany bardzo fajna. Też zjadła trochę za dużo ciastek, ale poza tym nie jest źle, bo jest dobrze.

 

Rysuj dalej :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Eee, nogi nie są złe :rdblink:. Kreska i cieniowanie fajne, pewne, czyli nie jest źle. Niestety niedokładne kolorowanie, kuce za grube grzywa i ogon tej niebieskiej są fatalnie narysowane [za to róg, magia i skrzydła epickie]. Ma za małe oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, nogi nie są złe :rdblink:. Kreska i cieniowanie fajne, pewne, czyli nie jest źle. Niestety niedokładne kolorowanie, kuce za grube grzywa i ogon tej niebieskiej są fatalnie narysowane [za to róg, magia i skrzydła epickie]. Ma za małe oczy.

To pierwsza próba kolorowania od *zaczyna liczyć na palcach* około 4 lat. pozatym grube kuce są moim największym minusem, po prostu gdy robię je chudsze to Mi się wychudzone wydają. Ale ta fioletowa ( moja ponysona) musi być gruba jak ja :v Magię trenowałam od dawna a jeśli chodzi o skrzydła to rysuje smoki. Dodam też moją piękną Aureole, robioną w gimpie za pomocą szablonów xD

aureola_by_delois22-d6qknj8.jpg

aureola__wet_pony_mane_by_delois22-d6ugv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...