Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Bester

Wspomnienia Skazańca [slice of life] [sad]

Recommended Posts

prison_420.jpg

Witam, 

Jednak zdecydowałem się na publikację tego FF. Miał wylądować w koszu, najwyżej poproszę Dolara o usunięcie tematu.

Tak więc, jest to rozszerzona wersja mojego opowiadania na III edycję konkursu literackiego. Zajął III miejsce.

FF traktuje o wspomnieniach pewnego skazańca, czekającego na wyrok śmierci. (Wiem, sztampowe i nie wiadomo jeszcze jakie... taki miałem pomysł. Deal with it.)

Wspomnienia Skazańca

Link alternatywny: KLIK

Edited by bester
  • Upvote 2

Sprawdziłem na kilku przeglądarkach. Na innym koncie google, na wylogowanym i działa. W jaki sposób nie masz dostępu? Prosi o udostępnienie, przekierowuje gdzieś?

A dlaczego go usuwać? Jest dobry i bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się go zamieścić tu w dziale.

PS: U mnie link działa.

Z google docs i telefonem to i ja mam problem, ale niestety nie umiem go obejść. Muszę zapytać Foleya jak on wrzucał wcześniej, bo jego FF mogłem czytać na telefonie.

Jako, iż jestem szczęściarzem to mam okazję do czytania opowiadań Bester'a przed publikacją :yay:

Piszesz świetnie, ale FF nie zasłużył na III miejsce

Tylko na I. Poważnie, prawdziwy majstersztyk

Jak już mówiłem:

-ładnie wyjaśniony motyw "zbrodni"

-opis życia skazańca bardzo dobry

-utrzymany w świetnej atmosferze

-po prostu ma w sobie to coś, co sprawia, że warto przeanalizować niektóre zdania raz jeszcze

-przypadł mi do gustu

Krótki ,zwięzły i (chyba?) piękny fanific, powodu zbrodni i uczucia bohatera dają do myślenia.Naprawdę pozazdrościć talentu pisarskiego

Edited by GreySherman

Bester wysłał mi działający link. Yay!

Opowiadanie jest świetne. Motywy zbrodni uzasadnione. Ciekawi mnie wygląd tego prawa, bo jest dość podobne do kodeksu Hammurabiego. Całość prezentuje się świetnie. Wątek miłosny jest dobry. Gratuluję trzeciego miejsca na konkursie, ale mogłoby być wyżej. Życzę szczęścia w IV konkursie (o ile weźmiesz udział).

Naprawdę dobry tekst, porządne opisy, dobra kreacja bohaterów, logicznie poprowadzona fabuła - czego chcieć więcej? :yay:

Dla mnie nie był to [sad] z rodziny wyciskaczy łez, to raczej tekst, który skłania do przemyśleń.

Zostawiłem w razie czego kilka pamiątek po sobie w dokumencie

:P

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...