Skocz do zawartości

[Zabawa] Zmotywuj Fluttershy


SystemShy

Recommended Posts

Och przyjaciele! Wróciłam do domu, i dziękuję Wam za słowa otuchy... bez nich bym tego nie zrobiła, a z tego co widzę, potrzebują tu mojej... um... pomocy. Ale jest coś... coś takiego dziwnego... ostatnio nie mogę się zebrać, bo muszę gdzieś iść, ale to jest... to jest zbyt straszne dla mnie... bo... muszę iść do Zecory... a to... to jest w lesie Everfree! A on jest taki straszny! Ale... ale Zecora mnie poprosiła o pomoc! Ale... och... co mam zrobić? Może... może zostanę... ale pomóc miałam... um... nie wiem... :fluttersad:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Fluttershy! Najpierw :derpyhug: ode mnie. A na poważnie, gdy trzeba było pokonać Nightmare Moon, dałaś radę przejść przez ten las! Wierze, że dasz radę i tym razem. Las Everfree jest naprawdę piękny i nie taki straszny. Kto wie? Może po drodze znajdziesz tam jakieś nie zwykłe rośliny lub zwierzęta! Poza tym chyba nie chcesz zawieźć Zecory? Weź głęboki oddech i po prostu idź. Jeśli cię nie przekonałam, to zawsze możesz iść tam z przyjaciółką! We dwoje zawsze raźniej.

Link do komentarza

Fluttershy, pomyśl tylko jak wiele niesamowitych stworzeń żyje w lesie. Nie jesteś ciekawa co u nich? Przypomnij sobie mantykorę. A co jeśli jeszcze jakieś inne zwierzęta potrzebują twojej pomocy? Wiem, że jesteś na tyle odważna, żeby tam wejść. Zrobisz to chociażby dla Zecory! Weź głęboki wdech i galopuj! ^^

Link do komentarza

Rozumiemy, że las ten jest pełen niebezpieczeństw, ale przecież droga do chatki Zecory nie może być niebezpieczna. W końcu ta zebra często odwiedza Ponyville, a jeszcze nie stało się jej nic złego. Poza tym masz zawsze swoje spojrzenie, więc nie powinnaś się bać ewentualnych trudności.

Link do komentarza
  • 2 months later...

Och... Wasze słowa były takie zachęcające, że poszła do Zecory... Dziękuję Wam bardzo! Chcicała mi ona dać trochę jedzenia dla moich zwierzątek, dzięki któremu ich sierść będzie pięknie lśnić. Mam jednak... um... kolejny problem... Tego jedzenia jest dużo, a nie mam tyle siły, by to wszysko przenieść tyle razy... a moje przyjaciółki teraz pomagają naprawić jakąś stodołę, więc... ym... nie mogę ich prosić o pomoc, bo są zajęte... Mogłabym się, um... zwnócić do Big Macintosha, ale... on teraz pewnie odpoczywa po całym dniu pracy... nie chcę mu zawracać głowy takimi... nieważnymi rzeczami... bo jeszcze by się... pogniewał, że zajmuję mu wolny czas i... um... byłoby niemiło... może jednak nie wezmę tego jedzenia...

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Fluttershy, jeśli nie chcesz od nie go przysługi to może... Daj mu coś w zamian? Zaoferuj swoją pomoc! Wymiana. On pomoże ci teraz a ty jemu jak będziesz potrzebna.  Wtedy będziecie kwita ^^ Na pewno się zgodzi! Po za tym pomyśl o zwierzętach! Robisz to dla nich! Jeśli jednak nie chcesz to możesz iść i zanieść jedzenie ''na dwa razy" Ale będziesz musiała znowu wracać do Lasu Everfree...

Edytowano przez Muffinxd
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...