Skocz do zawartości

Dyskusje i rozważania na temat Pinkameny


Lemuur

Recommended Posts

Widzę, że temat zupełnie zmarł... Postawmy Pinkamenę pod ścianą, w sytuacji której nie chciałaby doświadczyć. Pinkamena na wytwornym i sztywnym przyjęciu. Czy odnajdzie się w takim towarzystwie? Czy da sobie radę z eleganckim zachowaniem? Jakie myśli mogą się jej tułać w głowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Sądzę, że zaszyłaby się w kąt z 2 butelkami ulubionego alkoholu i po cichu marzyła o tym jak morduje każdego obecnego na imprezie kucyka... Albo by wykitowała albo zaczęłaby wcielać plan w życie. Najpierw może subtelne zrzucenie kogoś ze schodów (ups, przepraszam) :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkamena... Na sztywnej, eleganckiej imprezie hmm... Podobała mi się wizja Arjena, jednak zabrnął nieco za daleko, albowiem nasza Pinka nie jest szaloną morderczynią. Sądzę, że zaszyłaby się w kącie i podsycała zdenerwowanie, wywołane przymusem bycia na tej durnej imprezie. Możliwe także, jak wspomniał Arjen, że mordowała by innych w myślach, jednak sądzę, że nie wykroczyłaby poza rozważania.

Bycie modem mi się podoba :P - Sadziu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pinkamena... Na sztywnej, eleganckiej imprezie hmm... Podobała mi się wizja Arjena, jednak zabrnął nieco za daleko, albowiem nasza Pinka nie jest szaloną morderczynią. Sądzę, że zaszyłaby się w kącie i podsycała zdenerwowanie, wywołane przymusem bycia na tej durnej imprezie. Możliwe także, jak wspomniał Arjen, że mordowała by innych w myślach, jednak sądzę, że nie wykroczyłaby poza rozważania.

Zgadzam się. Nasza Pinkamena jest wystarczająco nienawistna, żeby myśleć o modowaniu, ale niewystarczająco okrutna do tego. Pod koniec imprezy upiłaby się, wyzywała wszystkich wokół i niszczyła dekoracje. Jako iż tematowi się nieco zmarło, rzucę propozycję wymyśloną na poczekaniu - co by Pinkamena zrobiła w sytuacji inwazji Changelingów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...